• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜVENLİ UÇUŞ İÇİN ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar.

03 Ekim 2016 Pazartesi 12:23
Güvenli uçuş için özel uçak kiralama

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar. Hayatının her dönemi planlayarak yaşamak zorunda olan insanlar için normal hava yollarının tarifeleri uçuş planlarının aksamasına neden olabilmektedir. Ayrıca hava alanındaki rutin kontroller bu insanların çok vakit kaybetmesine sebep oluyor. Bu yüzden artık kişiye özel uçuşlar lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldi.

 

Pek çok özel uçuş imkânı bulunan firmanın bulunur fakat insanlar verdiği hizmet kalitesinden ve sunduğu imkânlardan dolayı Merkür Jet ile uçmayı tercih ediyor. Firmanın seyahat amacıyla uçuş kiralamak dışında özel uçak satmak, helikopter kiralamak, ambulans uçak kiralamak gibi imkânlarının olması bu firmanın çok tercih edilmesine neden oluyor. http://ozelucakkirala.net/ adresinde firmanın verdiği pek çok hizmetti yakından takip etmeniz ve ya daha fazlası için firmaya iletişime geçmeniz mümkün. Firma güvenli ve rahat bir uçuşun sağlamanın yanı sıra daha önce uçakta olmasını istediğiniz imkânları da sizler için ayarlıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü! Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay hayatını kaybetti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bayanların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi.

Samsun'da Bakan Eroğlu ve Kılıç 200 sülünü doğaya saldı

Samsun'da Bakan Eroğlu ve Kılıç 200 sülünü doğaya saldı Samsun'da Bakan Eroğlu ve Kılıç 200 sülünü doğaya saldı! Açılış ve temel atma törenleri için Samsun’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 200 sülünü doğaya saldı. 

Bakan Veysel Eroğlu ve Akif Çağatay Kılıç Samsun’a geldi

Bakan Veysel Eroğlu ve Akif Çağatay Kılıç Samsun’a geldi Bakan Veysel Eroğlu ve Akif Çağatay Kılıç Samsun’a geldi! Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir dizi açılış ve temel atma törenleri için Samsun’a geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET