• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜVENLİ UÇUŞ İÇİN ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar.

03 Ekim 2016 Pazartesi 12:23
Güvenli uçuş için özel uçak kiralama

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar. Hayatının her dönemi planlayarak yaşamak zorunda olan insanlar için normal hava yollarının tarifeleri uçuş planlarının aksamasına neden olabilmektedir. Ayrıca hava alanındaki rutin kontroller bu insanların çok vakit kaybetmesine sebep oluyor. Bu yüzden artık kişiye özel uçuşlar lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldi.

 

Pek çok özel uçuş imkânı bulunan firmanın bulunur fakat insanlar verdiği hizmet kalitesinden ve sunduğu imkânlardan dolayı Merkür Jet ile uçmayı tercih ediyor. Firmanın seyahat amacıyla uçuş kiralamak dışında özel uçak satmak, helikopter kiralamak, ambulans uçak kiralamak gibi imkânlarının olması bu firmanın çok tercih edilmesine neden oluyor. http://ozelucakkirala.net/ adresinde firmanın verdiği pek çok hizmetti yakından takip etmeniz ve ya daha fazlası için firmaya iletişime geçmeniz mümkün. Firma güvenli ve rahat bir uçuşun sağlamanın yanı sıra daha önce uçakta olmasını istediğiniz imkânları da sizler için ayarlıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi

Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile Yakakent ilçe müftüsü kadir Kötülüketmez göreve iade edildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Taflan Çatalçam'da 20 milyon TL'lik büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlayacaklarını açıkladı.

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi. Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt Alışveriş Merkezinde 2017 Samsun 23. Yaz Deaflympics Oyunları tanıtım günleri kapsamında düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi.

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi.Samsun’un Vezirköprü ilçesinde "Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de" projesi kapsamında Vezirköprü Gençlik Platformu’nun tüzel bir yapıya kavuşması için ilk toplantı yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET