• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜVENLİ UÇUŞ İÇİN ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar.

03 Ekim 2016 Pazartesi 12:23
Güvenli uçuş için özel uçak kiralama

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar. Hayatının her dönemi planlayarak yaşamak zorunda olan insanlar için normal hava yollarının tarifeleri uçuş planlarının aksamasına neden olabilmektedir. Ayrıca hava alanındaki rutin kontroller bu insanların çok vakit kaybetmesine sebep oluyor. Bu yüzden artık kişiye özel uçuşlar lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldi.

 

Pek çok özel uçuş imkânı bulunan firmanın bulunur fakat insanlar verdiği hizmet kalitesinden ve sunduğu imkânlardan dolayı Merkür Jet ile uçmayı tercih ediyor. Firmanın seyahat amacıyla uçuş kiralamak dışında özel uçak satmak, helikopter kiralamak, ambulans uçak kiralamak gibi imkânlarının olması bu firmanın çok tercih edilmesine neden oluyor. http://ozelucakkirala.net/ adresinde firmanın verdiği pek çok hizmetti yakından takip etmeniz ve ya daha fazlası için firmaya iletişime geçmeniz mümkün. Firma güvenli ve rahat bir uçuşun sağlamanın yanı sıra daha önce uçakta olmasını istediğiniz imkânları da sizler için ayarlıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama. Başkanlık Sistemi için 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum seçiminde nerede, hangi sandıkta oy kullanacağınızı öğrenmek için haberimize mutlaka göz atın

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti. Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen “Gençler Değerleriyle Buluşuyor” Projesinin ikinci etabı Samsun’da faaliyet gösteren medikal ve Tıbbi aletler üretimi yapan fabrikalara ziyaretle gerçekleştirildi.

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. 11 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Son dakika- 11 Şubat 2017 Ehliyet Sınav sonuçları açıklandı...

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak. MEB 20 bin 127 sözleşmeli öğretmen ataması başvuruları ne zaman alınacak. Sözleşmeli öğretmen başvuru tarihleri. 2017 MEB 20 bin 127 sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET