• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜVENLİ UÇUŞ İÇİN ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar.

03 Ekim 2016 Pazartesi 12:23
Güvenli uçuş için özel uçak kiralama

Son dönemde pek çok iş adamı yurt dışı ya da yurt içi seyahatlerinde hem konforu yakalamak hem vakitten tasarruf etmek hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek için özel uçak kiralama şirketleriyle anlaşmaya başladılar. Hayatının her dönemi planlayarak yaşamak zorunda olan insanlar için normal hava yollarının tarifeleri uçuş planlarının aksamasına neden olabilmektedir. Ayrıca hava alanındaki rutin kontroller bu insanların çok vakit kaybetmesine sebep oluyor. Bu yüzden artık kişiye özel uçuşlar lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldi.

 

Pek çok özel uçuş imkânı bulunan firmanın bulunur fakat insanlar verdiği hizmet kalitesinden ve sunduğu imkânlardan dolayı Merkür Jet ile uçmayı tercih ediyor. Firmanın seyahat amacıyla uçuş kiralamak dışında özel uçak satmak, helikopter kiralamak, ambulans uçak kiralamak gibi imkânlarının olması bu firmanın çok tercih edilmesine neden oluyor. http://ozelucakkirala.net/ adresinde firmanın verdiği pek çok hizmetti yakından takip etmeniz ve ya daha fazlası için firmaya iletişime geçmeniz mümkün. Firma güvenli ve rahat bir uçuşun sağlamanın yanı sıra daha önce uçakta olmasını istediğiniz imkânları da sizler için ayarlıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI