• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

HEDİYENİZ BİZDEN

Birçok hediyeyi bulabileceğiniz bir site. Üstelik kampanyalarda nda yararlanabilirsiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:36
Hediyeniz Bizden

Sevgiliye hediye almak için birçok insan sebep aramaktadır. Aslında insanın sevdiği insana hediye almak için tek ve en geçerli sebep onu seviyor olması olmalıdır. İnsan sevdiğine sevdiği sürece hediye almalıdır. Hediye alabilmelidir. Önemli olan sevdiğinize ona değer verdiğinizi göstermektir. Bazen çok küçük bir çakıl taşının bile verdiğiniz kişiye göre birçok anlam içerebileceğini unutmamız gerekir.

 

Yeter ki o çakıl taşını verdiğimiz anın ve verdiğimiz kişi niyetimizden yani amacımızdan emin olabilsin ve o taşa bir anlam yüklemeyi başarabilsin. Yoksa yeryüzünde üretilmiş her nesne ve eşyanın üretilme evrelerine bakarsak aslında o çakıl taşından çok daha değerli nesneler olmadığını görürüz. Hediye vermek güzeldir ve hediye verdiğimiz sürece hem kendimiz mutlu oluruz hem de karşımızdakini mutlu etmiş oluruz. Hediye olarak baskılı tişört modelleri arasından seçeceğimiz güzel bir tişört de sevgiliye hediye olarak verilebilir. Pahalı olmak zorunda değil vereceğiniz hediyeler.

 

 Uygun bir bedelle alınmış ancak alınırken üzerindeki desenlere, işlemelere kadar düşünülmüş ve sırf özellikleri nedeni ile sevgiliye hediye edilmiş herhangi bir hediye, herhangi bir tişört veya başka bir hediye sevgiliye verildiğinde anlam kazanacak ve değeri paha biçilmez olacaksa hiç korkmadan hediye olarak verilebilir.

 

Hediye verilme amacı nedeni ile bir duyguyu bir teşekkürü ifade eden içten geldiği için sunulmuş ikramlardır. Bu ikramı yaparken ne sunduğumuz kadar nasıl sunduğumuz da çok önemlidir. Bazen içine bir şeyler konulabilecek bir tepsi, bir sepet de hediye edilebilir.  Hediye sepeti alarak sevgilimize verebiliriz. Bu sepetin kendisini hediye edebileceğimiz gibi içinde başka hediyeler koyarak da hediye edebiliriz.

 

Bu ve diğer saydığımız hediyelerin tamamını web sitemizde bulabilirsiniz. Bu hediyelerden alarak sevdiğinize hediye edebilir ve sevdiğinize güzel şeyler düşündürebilirsiniz. Web sitemizden alacağınız ürünler kaliteli, benzersiz, fiyatları bakımından da uygun ürünlerdir. Bu ürünleri alırken yapacağınız ödemeleri ister web sitesinden alırken kredi kartı yoluyla ödeyin isterseniz kapıda ödeme yapın. Sipariş ettiğiniz ürünler kısa sürede evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Hediye etmek istediğiniz ürünün fiyatını ödeyerek sevdiğiniz kişinin adresini vererek sevgilinize de gönderebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor. İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  Samsun genelinde Pazar günü yapılacak olan yaklaşık 11 bin kişinin Kur'an- Kerim okuyarak hazırlandığı sınava katılanlara başarılar diledi.  Tok,  organize ettikleri bilgi ve kültür yarışmasının insan hayatına yön verdiğini sonuçlarının çok faydalı olacağını kaydetti.

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet İlkadım ilçesini karış karış gezerek halk oylaması öncesi vatandaşların neden 'evet' demesi gerektiğini anlatan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Köy statüsünden kurtularak mahalle kimliği kazanan yeni mahallelerde referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’a hayırlı olsun ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET