• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HEDİYENİZ BİZDEN

Birçok hediyeyi bulabileceğiniz bir site. Üstelik kampanyalarda nda yararlanabilirsiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:36
Hediyeniz Bizden

Sevgiliye hediye almak için birçok insan sebep aramaktadır. Aslında insanın sevdiği insana hediye almak için tek ve en geçerli sebep onu seviyor olması olmalıdır. İnsan sevdiğine sevdiği sürece hediye almalıdır. Hediye alabilmelidir. Önemli olan sevdiğinize ona değer verdiğinizi göstermektir. Bazen çok küçük bir çakıl taşının bile verdiğiniz kişiye göre birçok anlam içerebileceğini unutmamız gerekir.

 

Yeter ki o çakıl taşını verdiğimiz anın ve verdiğimiz kişi niyetimizden yani amacımızdan emin olabilsin ve o taşa bir anlam yüklemeyi başarabilsin. Yoksa yeryüzünde üretilmiş her nesne ve eşyanın üretilme evrelerine bakarsak aslında o çakıl taşından çok daha değerli nesneler olmadığını görürüz. Hediye vermek güzeldir ve hediye verdiğimiz sürece hem kendimiz mutlu oluruz hem de karşımızdakini mutlu etmiş oluruz. Hediye olarak baskılı tişört modelleri arasından seçeceğimiz güzel bir tişört de sevgiliye hediye olarak verilebilir. Pahalı olmak zorunda değil vereceğiniz hediyeler.

 

 Uygun bir bedelle alınmış ancak alınırken üzerindeki desenlere, işlemelere kadar düşünülmüş ve sırf özellikleri nedeni ile sevgiliye hediye edilmiş herhangi bir hediye, herhangi bir tişört veya başka bir hediye sevgiliye verildiğinde anlam kazanacak ve değeri paha biçilmez olacaksa hiç korkmadan hediye olarak verilebilir.

 

Hediye verilme amacı nedeni ile bir duyguyu bir teşekkürü ifade eden içten geldiği için sunulmuş ikramlardır. Bu ikramı yaparken ne sunduğumuz kadar nasıl sunduğumuz da çok önemlidir. Bazen içine bir şeyler konulabilecek bir tepsi, bir sepet de hediye edilebilir.  Hediye sepeti alarak sevgilimize verebiliriz. Bu sepetin kendisini hediye edebileceğimiz gibi içinde başka hediyeler koyarak da hediye edebiliriz.

 

Bu ve diğer saydığımız hediyelerin tamamını web sitemizde bulabilirsiniz. Bu hediyelerden alarak sevdiğinize hediye edebilir ve sevdiğinize güzel şeyler düşündürebilirsiniz. Web sitemizden alacağınız ürünler kaliteli, benzersiz, fiyatları bakımından da uygun ürünlerdir. Bu ürünleri alırken yapacağınız ödemeleri ister web sitesinden alırken kredi kartı yoluyla ödeyin isterseniz kapıda ödeme yapın. Sipariş ettiğiniz ürünler kısa sürede evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Hediye etmek istediğiniz ürünün fiyatını ödeyerek sevdiğiniz kişinin adresini vererek sevgilinize de gönderebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ'lü ülkücüler Fırat Çakıroğlu için yürüyüş düzenledi

Samsun'da OMÜ'lü ülkücüler Fırat Çakıroğlu için yürüyüş düzenledi Samsun'da OMÜ'lü ülkücüler Fırat Çakıroğlu için yürüyüş düzenledi. Samsun Ülkü Ocakları Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Teşkilatı üyeleri Ege Üniversitesinde öldürülen Fırat Çakıroğlu için yürüyüş düzenledi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda trafik polislerinden ceza yağmuru

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda trafik polislerinden ceza yağmuru Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda trafik polislerinden ceza yağmuru. Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli araçlar ve motosikletler üzerinde uygulama yaptı.

Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi İstanbul’da düzenlendi

Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi İstanbul’da düzenlendi İstanbul’da Havza Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi ve Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) işbirliği ile “Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi” düzenlendi.

Yusuf Ziya Yılmaz, Sivas'ta konuştu: Başkanlık Sistemi ile iki başlılık sona erecek

Yusuf Ziya Yılmaz, Sivas'ta konuştu: Başkanlık Sistemi ile iki başlılık sona erecek Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Sivas’ta düzenlenen AK Parti Siyaset Akademisinde yaptığı konuşmada Başkanlık Sistemi ile birlikte Cumhurbaşkanının, devletin ve yürütmenin başı olacağını ve yürütmedeki iki başlılığın sona ereceğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET