• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HEDİYENİZ BİZDEN

Birçok hediyeyi bulabileceğiniz bir site. Üstelik kampanyalarda nda yararlanabilirsiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:36
Hediyeniz Bizden

Sevgiliye hediye almak için birçok insan sebep aramaktadır. Aslında insanın sevdiği insana hediye almak için tek ve en geçerli sebep onu seviyor olması olmalıdır. İnsan sevdiğine sevdiği sürece hediye almalıdır. Hediye alabilmelidir. Önemli olan sevdiğinize ona değer verdiğinizi göstermektir. Bazen çok küçük bir çakıl taşının bile verdiğiniz kişiye göre birçok anlam içerebileceğini unutmamız gerekir.

 

Yeter ki o çakıl taşını verdiğimiz anın ve verdiğimiz kişi niyetimizden yani amacımızdan emin olabilsin ve o taşa bir anlam yüklemeyi başarabilsin. Yoksa yeryüzünde üretilmiş her nesne ve eşyanın üretilme evrelerine bakarsak aslında o çakıl taşından çok daha değerli nesneler olmadığını görürüz. Hediye vermek güzeldir ve hediye verdiğimiz sürece hem kendimiz mutlu oluruz hem de karşımızdakini mutlu etmiş oluruz. Hediye olarak baskılı tişört modelleri arasından seçeceğimiz güzel bir tişört de sevgiliye hediye olarak verilebilir. Pahalı olmak zorunda değil vereceğiniz hediyeler.

 

 Uygun bir bedelle alınmış ancak alınırken üzerindeki desenlere, işlemelere kadar düşünülmüş ve sırf özellikleri nedeni ile sevgiliye hediye edilmiş herhangi bir hediye, herhangi bir tişört veya başka bir hediye sevgiliye verildiğinde anlam kazanacak ve değeri paha biçilmez olacaksa hiç korkmadan hediye olarak verilebilir.

 

Hediye verilme amacı nedeni ile bir duyguyu bir teşekkürü ifade eden içten geldiği için sunulmuş ikramlardır. Bu ikramı yaparken ne sunduğumuz kadar nasıl sunduğumuz da çok önemlidir. Bazen içine bir şeyler konulabilecek bir tepsi, bir sepet de hediye edilebilir.  Hediye sepeti alarak sevgilimize verebiliriz. Bu sepetin kendisini hediye edebileceğimiz gibi içinde başka hediyeler koyarak da hediye edebiliriz.

 

Bu ve diğer saydığımız hediyelerin tamamını web sitemizde bulabilirsiniz. Bu hediyelerden alarak sevdiğinize hediye edebilir ve sevdiğinize güzel şeyler düşündürebilirsiniz. Web sitemizden alacağınız ürünler kaliteli, benzersiz, fiyatları bakımından da uygun ürünlerdir. Bu ürünleri alırken yapacağınız ödemeleri ister web sitesinden alırken kredi kartı yoluyla ödeyin isterseniz kapıda ödeme yapın. Sipariş ettiğiniz ürünler kısa sürede evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Hediye etmek istediğiniz ürünün fiyatını ödeyerek sevdiğiniz kişinin adresini vererek sevgilinize de gönderebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi! Samsun'da iki ayrı mahallede oturan gençler parkta bir araya gelip, son zamanlarda uyuşturucudan ölenlerin olduğuna dikkat çekerek, eylem yaptılar.

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü! Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay hayatını kaybetti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bayanların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET