• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HEDİYENİZ BİZDEN

Birçok hediyeyi bulabileceğiniz bir site. Üstelik kampanyalarda nda yararlanabilirsiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:36
Hediyeniz Bizden

Sevgiliye hediye almak için birçok insan sebep aramaktadır. Aslında insanın sevdiği insana hediye almak için tek ve en geçerli sebep onu seviyor olması olmalıdır. İnsan sevdiğine sevdiği sürece hediye almalıdır. Hediye alabilmelidir. Önemli olan sevdiğinize ona değer verdiğinizi göstermektir. Bazen çok küçük bir çakıl taşının bile verdiğiniz kişiye göre birçok anlam içerebileceğini unutmamız gerekir.

 

Yeter ki o çakıl taşını verdiğimiz anın ve verdiğimiz kişi niyetimizden yani amacımızdan emin olabilsin ve o taşa bir anlam yüklemeyi başarabilsin. Yoksa yeryüzünde üretilmiş her nesne ve eşyanın üretilme evrelerine bakarsak aslında o çakıl taşından çok daha değerli nesneler olmadığını görürüz. Hediye vermek güzeldir ve hediye verdiğimiz sürece hem kendimiz mutlu oluruz hem de karşımızdakini mutlu etmiş oluruz. Hediye olarak baskılı tişört modelleri arasından seçeceğimiz güzel bir tişört de sevgiliye hediye olarak verilebilir. Pahalı olmak zorunda değil vereceğiniz hediyeler.

 

 Uygun bir bedelle alınmış ancak alınırken üzerindeki desenlere, işlemelere kadar düşünülmüş ve sırf özellikleri nedeni ile sevgiliye hediye edilmiş herhangi bir hediye, herhangi bir tişört veya başka bir hediye sevgiliye verildiğinde anlam kazanacak ve değeri paha biçilmez olacaksa hiç korkmadan hediye olarak verilebilir.

 

Hediye verilme amacı nedeni ile bir duyguyu bir teşekkürü ifade eden içten geldiği için sunulmuş ikramlardır. Bu ikramı yaparken ne sunduğumuz kadar nasıl sunduğumuz da çok önemlidir. Bazen içine bir şeyler konulabilecek bir tepsi, bir sepet de hediye edilebilir.  Hediye sepeti alarak sevgilimize verebiliriz. Bu sepetin kendisini hediye edebileceğimiz gibi içinde başka hediyeler koyarak da hediye edebiliriz.

 

Bu ve diğer saydığımız hediyelerin tamamını web sitemizde bulabilirsiniz. Bu hediyelerden alarak sevdiğinize hediye edebilir ve sevdiğinize güzel şeyler düşündürebilirsiniz. Web sitemizden alacağınız ürünler kaliteli, benzersiz, fiyatları bakımından da uygun ürünlerdir. Bu ürünleri alırken yapacağınız ödemeleri ister web sitesinden alırken kredi kartı yoluyla ödeyin isterseniz kapıda ödeme yapın. Sipariş ettiğiniz ürünler kısa sürede evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Hediye etmek istediğiniz ürünün fiyatını ödeyerek sevdiğiniz kişinin adresini vererek sevgilinize de gönderebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET