• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İBRAHİM ŞAHİN: 15 TEMMUZ'DA SAĞLIKSIZ EĞİTİM VERİLEN İNSANLARI GÖRDÜK

İbrahim Şahin: 15 Temmuz'da sağlıksız eğitim verilen insanları gördük! Samsun Valisi İbrahim Şahin, yaptığı konuşmada "15 Temmuz'da sağlıklı bir eğitimin verilemediği takdirde insanların nasıl sapkın bir yola gittiğini gördük" dedi.

26 Eylül 2016 Pazartesi 15:26
İbrahim Şahin: 15 Temmuz'da sağlıksız eğitim verilen insanları gördük

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'ın halası Şükriye Işık'ın vasiyeti üzerine mirası ile yaptırılan Şükriye Işık Anaokulu'nun açılış töreninde konuştu.

 

Şahin yaptığı konuşmada şunları söyledi; 15 Temmuz'da sağlıklı bir eğitimin verilemediği takdirde insanların nasıl sapkın bir yola gittiğini gördük. Aslında çok inançlı gibi ve sağlık gibi görünen insanların, 15 Temmuz'da ne ler yapabildiğini gördük. Çok ciddi eğitime zaman vermemiz gerekiyor. Çocuk dünyaya geldiğinden itibaren eğitim verilmesi gerekiyor. Sadece öğretmenlerden değil, evde, sokakta, mahallede eğitim vermemiz lazım. Kore'de sınıf içi eğitiminden fazla, okul dışı eğitime önem veriliyor. Bizde bunu geliştireceğiz. İlkokula yeni başlayanm yavrularımıza yüzme öğretiyoruz. Birinci yılda sadece  bin çocuca, ikinci yılda 10 bin, bu yıl ise 15 bin çocuğumuza yüzme öğreteceğiz. Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın çok ciddi katkıları var. Yüzme ve bisikelt sürmeyi öğrenirseniz bir daha unutmazsınız. Değerli dostlar eğitim öğretim yılını geçen senei Terme'de açtık. Çocukların toprakla temas etmesi lazım. Sağlıklı bir eğitime yavrularımıza taşımamız lazım. Samsun mutlak surette eğitim konusunda Türkiye'de ilk 10'a girmeli.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET