• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İBRAHİM ŞAHİN: 15 TEMMUZ'DA SAĞLIKSIZ EĞİTİM VERİLEN İNSANLARI GÖRDÜK

İbrahim Şahin: 15 Temmuz'da sağlıksız eğitim verilen insanları gördük! Samsun Valisi İbrahim Şahin, yaptığı konuşmada "15 Temmuz'da sağlıklı bir eğitimin verilemediği takdirde insanların nasıl sapkın bir yola gittiğini gördük" dedi.

26 Eylül 2016 Pazartesi 15:26
İbrahim Şahin: 15 Temmuz'da sağlıksız eğitim verilen insanları gördük

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'ın halası Şükriye Işık'ın vasiyeti üzerine mirası ile yaptırılan Şükriye Işık Anaokulu'nun açılış töreninde konuştu.

 

Şahin yaptığı konuşmada şunları söyledi; 15 Temmuz'da sağlıklı bir eğitimin verilemediği takdirde insanların nasıl sapkın bir yola gittiğini gördük. Aslında çok inançlı gibi ve sağlık gibi görünen insanların, 15 Temmuz'da ne ler yapabildiğini gördük. Çok ciddi eğitime zaman vermemiz gerekiyor. Çocuk dünyaya geldiğinden itibaren eğitim verilmesi gerekiyor. Sadece öğretmenlerden değil, evde, sokakta, mahallede eğitim vermemiz lazım. Kore'de sınıf içi eğitiminden fazla, okul dışı eğitime önem veriliyor. Bizde bunu geliştireceğiz. İlkokula yeni başlayanm yavrularımıza yüzme öğretiyoruz. Birinci yılda sadece  bin çocuca, ikinci yılda 10 bin, bu yıl ise 15 bin çocuğumuza yüzme öğreteceğiz. Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın çok ciddi katkıları var. Yüzme ve bisikelt sürmeyi öğrenirseniz bir daha unutmazsınız. Değerli dostlar eğitim öğretim yılını geçen senei Terme'de açtık. Çocukların toprakla temas etmesi lazım. Sağlıklı bir eğitime yavrularımıza taşımamız lazım. Samsun mutlak surette eğitim konusunda Türkiye'de ilk 10'a girmeli.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun’da Demokrasi, Medya ve Avrupa Birliği konferansı

Samsun’da Demokrasi, Medya ve Avrupa Birliği konferansı Samsun’da Demokrasi, Medya ve Avrupa Birliği konferansı. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) AB Bilgi Merkezi tarafından “Demokrasi, Medya ve Avrupa Birliği” konulu konferans düzenlendi. 

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama. Başkanlık Sistemi için 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum seçiminde nerede, hangi sandıkta oy kullanacağınızı öğrenmek için haberimize mutlaka göz atın

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti. Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen “Gençler Değerleriyle Buluşuyor” Projesinin ikinci etabı Samsun’da faaliyet gösteren medikal ve Tıbbi aletler üretimi yapan fabrikalara ziyaretle gerçekleştirildi.

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. 11 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Son dakika- 11 Şubat 2017 Ehliyet Sınav sonuçları açıklandı...

KÖŞE YAZARLARI

ANKET