• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İNTERNETTEN PIRLANTA ALMAK ZOR MUDUR?

Günümüzde değerli aksesuarlar satın almak ve kullanmak eskisi kadar zor olmamaktadır.

29 Haziran 2016 Çarşamba 12:20
İnternetten Pırlanta almak zor mudur?

Daha kolay ödeme koşulları bulunduğu için kimi zaman taksitli dahi alınabilmektedir. Özellikle de Pırlanta çeşitleri internet satış mağazalarından kredi kartına taksit imkânı ile satışa sunulmaktadır. Firmaların özenerek çalışmalar yaptırdığı koleksiyonlarını her yıl düzenli olarak uygulamaktadır. Yeni sezon ürünlerinde ilk etapta tanıtım amacı ile yüksek oranlarda indirim yapıldığı da bir gerçektir. Yeni sezon veya sezon sonu dönemlerini iyi bir şekilde takip ederek ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz. Olmazsa olmazları arasında yer alan ve gerdanımızı en iyi şekilde temsil etmeye yarayan kimi zaman tek zincirli kimi zamanda tamamen gerdanlık görevini üstlenmiş yükte ve pahada ağı olan Pırlanta Kolye ise günlük kullanımların zorunlu ihtiyacı haline gelmiştir. Çalışan veya çalışmayan ev hanımı bayanların kıyafetlerini tamamlayan en değerli aksesuarıdır diyebiliriz. Ürün sınırlaması bulunmayan ve pırlanta taşının yer alabileceği her aksesuar çalışması özenerek düzenlenmiştir. Kimi zaman bileklerde, kimi zamanda saatlerimizin içerisinde yer alması bile gurur vericidir. Birde yanında muhteşem Pırlanta küpe çalışmaları yapılmışken, her yüz hattına uyum sağlayabilecek koleksiyonlar mevcuttur diyebiliriz. Günlük spor kıyafetleriniz de saçınız dağınıkken veya toplu haldeyken rahat edebileceğiniz damla serisinden denemenizi tavsiye ederiz. Arkadan vidalı veya halka küpelerde sıralı taş görselliği bakımından çok beğenileceğe benzemektedir. Tercihinize, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri satın almanız umudu ile pırlantadan vazgeçmeyin.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi.Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu(SAMDEF) Genel Başkanlığına yeniden Metin Şenel seçildi.

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar. Regaip Kandilinde yapılması gereken ibadetler. En güzel Regaip Kandili mesajları. Regaip Kandili duası, hacet namazı nasıl kılınır, tesbih namazı nasıl kılınır. Regaip Kandili gecesinde edilecek dualar haberimizde..

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti İlkadım Belediyesi ve İlkadım Kent Konseyinin beraber düzenlediği 21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Kışla Yaşar Doğu ilkokulunun öğrencileri ile birlikte Okul çevresine fidan dikti.

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET