• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İNTERNETTEN PIRLANTA ALMAK ZOR MUDUR?

Günümüzde değerli aksesuarlar satın almak ve kullanmak eskisi kadar zor olmamaktadır.

29 Haziran 2016 Çarşamba 12:20
İnternetten Pırlanta almak zor mudur?

Daha kolay ödeme koşulları bulunduğu için kimi zaman taksitli dahi alınabilmektedir. Özellikle de Pırlanta çeşitleri internet satış mağazalarından kredi kartına taksit imkânı ile satışa sunulmaktadır. Firmaların özenerek çalışmalar yaptırdığı koleksiyonlarını her yıl düzenli olarak uygulamaktadır. Yeni sezon ürünlerinde ilk etapta tanıtım amacı ile yüksek oranlarda indirim yapıldığı da bir gerçektir. Yeni sezon veya sezon sonu dönemlerini iyi bir şekilde takip ederek ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz. Olmazsa olmazları arasında yer alan ve gerdanımızı en iyi şekilde temsil etmeye yarayan kimi zaman tek zincirli kimi zamanda tamamen gerdanlık görevini üstlenmiş yükte ve pahada ağı olan Pırlanta Kolye ise günlük kullanımların zorunlu ihtiyacı haline gelmiştir. Çalışan veya çalışmayan ev hanımı bayanların kıyafetlerini tamamlayan en değerli aksesuarıdır diyebiliriz. Ürün sınırlaması bulunmayan ve pırlanta taşının yer alabileceği her aksesuar çalışması özenerek düzenlenmiştir. Kimi zaman bileklerde, kimi zamanda saatlerimizin içerisinde yer alması bile gurur vericidir. Birde yanında muhteşem Pırlanta küpe çalışmaları yapılmışken, her yüz hattına uyum sağlayabilecek koleksiyonlar mevcuttur diyebiliriz. Günlük spor kıyafetleriniz de saçınız dağınıkken veya toplu haldeyken rahat edebileceğiniz damla serisinden denemenizi tavsiye ederiz. Arkadan vidalı veya halka küpelerde sıralı taş görselliği bakımından çok beğenileceğe benzemektedir. Tercihinize, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri satın almanız umudu ile pırlantadan vazgeçmeyin.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı. Samsun Ticaret Borsası’nın üyeleri, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) çağrısına sessiz kalmadı. Borsa üyeleri LÖSAM’a kucak açıp, ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulundu. LÖSAM Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak, yardımsever işadamlarına birer teşekkür belgesi verdi.

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu. Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, telefonla arayıp “engelliler yararına tiyatro düzenlediklerini” söyleyerek bilet satmak isteyenlere vatandaşların itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı. Samsun’un Bafra ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrenciler terör konusunda bilgilendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET