• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İNTERNETTEN PIRLANTA ALMAK ZOR MUDUR?

Günümüzde değerli aksesuarlar satın almak ve kullanmak eskisi kadar zor olmamaktadır.

29 Haziran 2016 Çarşamba 12:20
İnternetten Pırlanta almak zor mudur?

Daha kolay ödeme koşulları bulunduğu için kimi zaman taksitli dahi alınabilmektedir. Özellikle de Pırlanta çeşitleri internet satış mağazalarından kredi kartına taksit imkânı ile satışa sunulmaktadır. Firmaların özenerek çalışmalar yaptırdığı koleksiyonlarını her yıl düzenli olarak uygulamaktadır. Yeni sezon ürünlerinde ilk etapta tanıtım amacı ile yüksek oranlarda indirim yapıldığı da bir gerçektir. Yeni sezon veya sezon sonu dönemlerini iyi bir şekilde takip ederek ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz. Olmazsa olmazları arasında yer alan ve gerdanımızı en iyi şekilde temsil etmeye yarayan kimi zaman tek zincirli kimi zamanda tamamen gerdanlık görevini üstlenmiş yükte ve pahada ağı olan Pırlanta Kolye ise günlük kullanımların zorunlu ihtiyacı haline gelmiştir. Çalışan veya çalışmayan ev hanımı bayanların kıyafetlerini tamamlayan en değerli aksesuarıdır diyebiliriz. Ürün sınırlaması bulunmayan ve pırlanta taşının yer alabileceği her aksesuar çalışması özenerek düzenlenmiştir. Kimi zaman bileklerde, kimi zamanda saatlerimizin içerisinde yer alması bile gurur vericidir. Birde yanında muhteşem Pırlanta küpe çalışmaları yapılmışken, her yüz hattına uyum sağlayabilecek koleksiyonlar mevcuttur diyebiliriz. Günlük spor kıyafetleriniz de saçınız dağınıkken veya toplu haldeyken rahat edebileceğiniz damla serisinden denemenizi tavsiye ederiz. Arkadan vidalı veya halka küpelerde sıralı taş görselliği bakımından çok beğenileceğe benzemektedir. Tercihinize, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri satın almanız umudu ile pırlantadan vazgeçmeyin.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında 24 evin daha restore edileceği bildirildi.

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında düzenlenen "9. Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğinde Kavak Belediyesi’nin standı fuarın gözdesi haline geldi.

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu İstanbul'da devam eden Samsun Tanıtım Günlerine damgasını vuran Atakum Belediyesi standı, gurbetçi Samsunluların buluşma noktası haline geldi.

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı Samulaş, yoğunluk olan istasyonlarda Samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajlarını hızlandırdı.

KÖŞE YAZARLARI