• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İNTERNETTEN PIRLANTA ALMAK ZOR MUDUR?

Günümüzde değerli aksesuarlar satın almak ve kullanmak eskisi kadar zor olmamaktadır.

29 Haziran 2016 Çarşamba 12:20
İnternetten Pırlanta almak zor mudur?

Daha kolay ödeme koşulları bulunduğu için kimi zaman taksitli dahi alınabilmektedir. Özellikle de Pırlanta çeşitleri internet satış mağazalarından kredi kartına taksit imkânı ile satışa sunulmaktadır. Firmaların özenerek çalışmalar yaptırdığı koleksiyonlarını her yıl düzenli olarak uygulamaktadır. Yeni sezon ürünlerinde ilk etapta tanıtım amacı ile yüksek oranlarda indirim yapıldığı da bir gerçektir. Yeni sezon veya sezon sonu dönemlerini iyi bir şekilde takip ederek ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz. Olmazsa olmazları arasında yer alan ve gerdanımızı en iyi şekilde temsil etmeye yarayan kimi zaman tek zincirli kimi zamanda tamamen gerdanlık görevini üstlenmiş yükte ve pahada ağı olan Pırlanta Kolye ise günlük kullanımların zorunlu ihtiyacı haline gelmiştir. Çalışan veya çalışmayan ev hanımı bayanların kıyafetlerini tamamlayan en değerli aksesuarıdır diyebiliriz. Ürün sınırlaması bulunmayan ve pırlanta taşının yer alabileceği her aksesuar çalışması özenerek düzenlenmiştir. Kimi zaman bileklerde, kimi zamanda saatlerimizin içerisinde yer alması bile gurur vericidir. Birde yanında muhteşem Pırlanta küpe çalışmaları yapılmışken, her yüz hattına uyum sağlayabilecek koleksiyonlar mevcuttur diyebiliriz. Günlük spor kıyafetleriniz de saçınız dağınıkken veya toplu haldeyken rahat edebileceğiniz damla serisinden denemenizi tavsiye ederiz. Arkadan vidalı veya halka küpelerde sıralı taş görselliği bakımından çok beğenileceğe benzemektedir. Tercihinize, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri satın almanız umudu ile pırlantadan vazgeçmeyin.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi

Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile Yakakent ilçe müftüsü kadir Kötülüketmez göreve iade edildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Taflan Çatalçam'da 20 milyon TL'lik büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlayacaklarını açıkladı.

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi. Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt Alışveriş Merkezinde 2017 Samsun 23. Yaz Deaflympics Oyunları tanıtım günleri kapsamında düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi.

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi.Samsun’un Vezirköprü ilçesinde "Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de" projesi kapsamında Vezirköprü Gençlik Platformu’nun tüzel bir yapıya kavuşması için ilk toplantı yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET