• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İNTERNETTEN PIRLANTA ALMAK ZOR MUDUR?

Günümüzde değerli aksesuarlar satın almak ve kullanmak eskisi kadar zor olmamaktadır.

29 Haziran 2016 Çarşamba 12:20
İnternetten Pırlanta almak zor mudur?

Daha kolay ödeme koşulları bulunduğu için kimi zaman taksitli dahi alınabilmektedir. Özellikle de Pırlanta çeşitleri internet satış mağazalarından kredi kartına taksit imkânı ile satışa sunulmaktadır. Firmaların özenerek çalışmalar yaptırdığı koleksiyonlarını her yıl düzenli olarak uygulamaktadır. Yeni sezon ürünlerinde ilk etapta tanıtım amacı ile yüksek oranlarda indirim yapıldığı da bir gerçektir. Yeni sezon veya sezon sonu dönemlerini iyi bir şekilde takip ederek ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz. Olmazsa olmazları arasında yer alan ve gerdanımızı en iyi şekilde temsil etmeye yarayan kimi zaman tek zincirli kimi zamanda tamamen gerdanlık görevini üstlenmiş yükte ve pahada ağı olan Pırlanta Kolye ise günlük kullanımların zorunlu ihtiyacı haline gelmiştir. Çalışan veya çalışmayan ev hanımı bayanların kıyafetlerini tamamlayan en değerli aksesuarıdır diyebiliriz. Ürün sınırlaması bulunmayan ve pırlanta taşının yer alabileceği her aksesuar çalışması özenerek düzenlenmiştir. Kimi zaman bileklerde, kimi zamanda saatlerimizin içerisinde yer alması bile gurur vericidir. Birde yanında muhteşem Pırlanta küpe çalışmaları yapılmışken, her yüz hattına uyum sağlayabilecek koleksiyonlar mevcuttur diyebiliriz. Günlük spor kıyafetleriniz de saçınız dağınıkken veya toplu haldeyken rahat edebileceğiniz damla serisinden denemenizi tavsiye ederiz. Arkadan vidalı veya halka küpelerde sıralı taş görselliği bakımından çok beğenileceğe benzemektedir. Tercihinize, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri satın almanız umudu ile pırlantadan vazgeçmeyin.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi! Samsun'da iki ayrı mahallede oturan gençler parkta bir araya gelip, son zamanlarda uyuşturucudan ölenlerin olduğuna dikkat çekerek, eylem yaptılar.

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü! Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay hayatını kaybetti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bayanların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET