• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI, DARBECİ SUBAY ERCAN ŞEN'İN CENAZESİNİ MEZARLIĞA GÖMDÜRMEDİ

İshak Taşçı, darbeci subay Ercan Şen'in cenazesini mezarlığa gömdürmedi. Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı ishak Taşçı, darbeci subay Ercan Şen'in cenazesini Derecik Mezarlığına gömdürmedi.

19 Temmuz 2016 Salı 17:12
İshak Taşçı, darbeci subay Ercan Şen'in cenazesini mezarlığa gömdürmedi

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, darbeci subay Ercan Şen'in cenazesini Derecik Mezarlığına gömdürmedi.

 

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, darbeci subaylardan Samsun'lu Ercan Şen'in cenazesinin ilçeye geldiğini öğrenir öğrenmek harekete geçerek cenazeyi toprağa verdirtmedi. 

 

Türkiye'de 15 Temmuz gecesi darbe girişiminde bulunanlarla birlikte hareket eden Samsunlu subay Ercan Şen'in cenazesinin Atakum ilçesinde toprağa verileceğini öğrendiklerini açıklayan Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, konuyla ilgili Samsun Kent Haber'e yaptığı açıklamada, "Darbeci subaylardan Ercan Şen'in cenazesinin dün gece Atakum ilçemize getireleceğini öğrendik. Konuyu bu sabahta takip ettik. Darbeci subay Ercan Şen'in cenazesinin ilçemizde bulunan Şirinevler Camine getirldiğini öğrendik. Konuyla ilgili hemen İlçe Kaymakamlığımız ve emniyetimizle irtibata geçerek darbeci subayın cenazesinin Derecik Mezarlığında toprağa verilmesinin öüne geçtik. Bu topraklarda bu hainlere yer yok. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast eden, darbe adı altında sivil insanlarımızın üzerine kurşun yağdıran, tanklarla üzerlerinden geçen bu hainlerin cenazelerini ilçemizde hiç bir mezarlığa gömdürmeyiz. Edindiğimiz bilgiye göre bizim girişimlerimiz sonrası darbeci subayın cenaze namazı camide kılınmadı. Ailesi gelerek cenazeyi aldı. Subayın ailesi öğrendiğimiz kadarı ile Derecik Mezarlığında defin işlemi gerçekleşmediği için kendi arazileri üzerinde bir tarlaya gömüldü" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı. Samsun’un Bafra ilçesi Dedeli Mahallesi’nde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı. Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR arasında protokol imzalandı.

İshak Taşçı: Eğitime her zaman destekçiyiz

İshak Taşçı: Eğitime her zaman destekçiyiz Kurupelit İlkokulunda gerçekleştirilen karne törenine katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde almaları için üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten palmiye yağı açıklaması

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten palmiye yağı açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten palmiye yağı açıklaması. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, palm yağı olarak bilinen palmiye yağı ile ilgili bilimsel bir komisyon kurulduğunu açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET