• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI DEMOKRASİ NÖBETİNDE ÇIRPINIRDI KARADENİZ ŞARKISINI SÖYLEDİ

Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Demokrasi Nöbetinde Çırpınırdı Karadeniz şarkısının sözlerini değiştirerek "Olsun bütün FETO eller, kurban Türk'ün bayrağına" dedi.

07 Ağustos 2016 Pazar 20:38
İshak Taşçı Demokrasi Nöbetinde Çırpınırdı Karadeniz şarkısını söyledi

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Demokrasi Nöbetinde Çırpınırdı Karadeniz şarkısını söyledi. İshak Taşçı, Çırpınırdı Karadeniz şarkısının söylerken bir sözünü ise değiştirerek, "Olsun bütün FETO eller, kurban Türk'ün bayrağına" dedi.

 

 

Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Demokrasi Nöbetinde seslendirdiği Çırpınırdı Karadeniz şarkısının sözlerini değiştirerek Fethullah Gülen'e göndermede bulundu. Çırpınırdı Karadeniz şarkısının 'Olsun bütün Moskof eller  Kurban Türk'ün bayrağına' şeklinde ki sözlerini "Olsun bütün FETO eller, kurban Türk'ün bayrağına" şeklinde değiştirerek söyleyen İshak Taşçı, izleyenlerden büyük alkış aldı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın seslendirdiği Çırpınırdı Karadeniz şarkısına ise Atakum İlçe Kaymakamı Ali Bakoğlu ve Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'de eşlik etti.

 

İşte İshak Taşçı'nın seslendirdiği şarkı...

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET