• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI DEMOKRASİ NÖBETİNDE ÇIRPINIRDI KARADENİZ ŞARKISINI SÖYLEDİ

Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Demokrasi Nöbetinde Çırpınırdı Karadeniz şarkısının sözlerini değiştirerek "Olsun bütün FETO eller, kurban Türk'ün bayrağına" dedi.

07 Ağustos 2016 Pazar 20:38
İshak Taşçı Demokrasi Nöbetinde Çırpınırdı Karadeniz şarkısını söyledi

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Demokrasi Nöbetinde Çırpınırdı Karadeniz şarkısını söyledi. İshak Taşçı, Çırpınırdı Karadeniz şarkısının söylerken bir sözünü ise değiştirerek, "Olsun bütün FETO eller, kurban Türk'ün bayrağına" dedi.

 

 

Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Demokrasi Nöbetinde seslendirdiği Çırpınırdı Karadeniz şarkısının sözlerini değiştirerek Fethullah Gülen'e göndermede bulundu. Çırpınırdı Karadeniz şarkısının 'Olsun bütün Moskof eller  Kurban Türk'ün bayrağına' şeklinde ki sözlerini "Olsun bütün FETO eller, kurban Türk'ün bayrağına" şeklinde değiştirerek söyleyen İshak Taşçı, izleyenlerden büyük alkış aldı.

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın seslendirdiği Çırpınırdı Karadeniz şarkısına ise Atakum İlçe Kaymakamı Ali Bakoğlu ve Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'de eşlik etti.

 

İşte İshak Taşçı'nın seslendirdiği şarkı...

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi.Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu(SAMDEF) Genel Başkanlığına yeniden Metin Şenel seçildi.

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar. Regaip Kandilinde yapılması gereken ibadetler. En güzel Regaip Kandili mesajları. Regaip Kandili duası, hacet namazı nasıl kılınır, tesbih namazı nasıl kılınır. Regaip Kandili gecesinde edilecek dualar haberimizde..

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti İlkadım Belediyesi ve İlkadım Kent Konseyinin beraber düzenlediği 21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Kışla Yaşar Doğu ilkokulunun öğrencileri ile birlikte Okul çevresine fidan dikti.

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET