• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

İŞTE 14 İLÇEDE SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI

İşte 14 ilçede seçim anketi sonuçları
18 Haziran 2013 Salı 11:15

Samsun'un ilçelerini kapsayan seçim anketi sadece Samsun Kent Haber'de..


SAMSUNKENTHABER/ÖZEL
 
ORC Araştırma Şirketi'nin Samsunda gerçekleştirdiği 'Yerel Seçim Araştırması' açıklandı.
Samsun Büyükşehir ve ilçelerinde, vatandaşın siyasi parti tercihlerini tespit etmek amacıyla yapılan anket 7-10 Haziran 2013 tarihleri irasında farklı sosyo-okonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden, yaş cinsiyet ve eğitim kotalarına göre tesadüfi yöntemle seçilmiş toplam 1800 denek ile yüz yüze görüşülerek gerçekleştirildi.
 
Yapılan anketde deneklere 'Bügun yerel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?' sorusu yöneltildi. 
 
Samsun genelinde gerçekleştirilen bu anketde, tüm ilçelerle birlikte Samsunda yüzde 42,5 AK Parti, yüzde 27,0 CHP, yüzde 17,3 ise MHP çıkmıştı. Bu anketin hemen ardından ise Samsun'un ilçelerde ki oy dağılımıda açıklandı. 
 
İşte o ankete ulaşan Samsun Kent Haber, ORC Araştırma Şirketi'nin gerçekleştirdiği ve Samsun'un ilçelerini de kapsayan yerel seçim anketi ile ilgili Asarcık, Kavak ve Ayvacık ilçelerini dün yayınlamıştı. 
 
Samsun Kent Haber, toplam 14 ilçeyi kapsayan anketin tüm sonuçlarını ise bugün yayınlıyor. İşte ORC Araştırma Şirketi'nin Samsun'un 14 ilçesinde gerçekleştirdiği yerel seçim anketi sonuçları..  
 - BU HABER SAMSUNKENTHABER.COM TARAFINDAN YAYINLANAN ÖZEL BİR HABERDİR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.

DİĞER HABERLER

22 Mart ehliyet sınav sonuçları için tıkla öğren

22 Mart ehliyet sınav sonuçları için tıkla öğren 22 Mart 2015 ehliyet sınav sonuçları için tıkla öğren. Ehliyet sonuçları ne zaman açıklanacak. Sürücü adayları sınav sonuçlarını MTSAS Sınav Sonuçları linkinin üzerine tıklayarak açılacak sayfadan, T.C. kimlik numarasını girerek sınav sonuçlarını öğrenebilecektir.

Cumhurbaşkanımız beni affetti, Allah tuttuğunu altın etsin!

Cumhurbaşkanımız beni affetti, Allah tuttuğunu altın etsin! Denizli'de çok sayıda suçtan dolayı 10 yıl cezaevinde yatan Mustafa Akcanlı, kolon kanseri olması nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisin affetmesi üzerine cezaevinden çıktı. Mustafa Akcanlı, "Cumhurbaşkanımız beni affetti. Allah tuttuğunu altın etsin" dedi.

KPSS mağdurlarının davasını, Hukukçular Derneği takip edecek

KPSS mağdurlarının davasını, Hukukçular Derneği takip edecek KPSS 2010 sınavında mağduriyet yaşayan kişilerin davalarını Hukukçular Derneği takip edecek. Hukukçular Derneği Çarşamba Temsilcisi Yunus Emre Zengin, 2010 yılında düzenlenen Kamu Personel Seçme Sınavı'nda usulsüzlük iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

Samsun'da fidanlar toprakla buluştu

Samsun'da fidanlar toprakla buluştu SAMSUN HABER - Atatepe Mahallesi TOKİ Konutları sakinleriyle birlikte ‘Yeşil Adım’ projesi kapsamında fidanları toprakla buluşturan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yeşil Adım projesiyle ilçemizi daha yeşil bir hale getireceğiz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI