• 2,9913 TL

  • 3,3619 TL

  • 109,408 TL

  • 74.397

Öncekiler Sonrakiler

İŞTE 14 İLÇEDE SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI

Samsun'un ilçelerini kapsayan seçim anketi sadece Samsun Kent Haber'de..

18 Haziran 2013 Salı 11:15
İşte 14 ilçede seçim anketi sonuçları


SAMSUNKENTHABER/ÖZEL
 
ORC Araştırma Şirketi'nin Samsunda gerçekleştirdiği 'Yerel Seçim Araştırması' açıklandı.
Samsun Büyükşehir ve ilçelerinde, vatandaşın siyasi parti tercihlerini tespit etmek amacıyla yapılan anket 7-10 Haziran 2013 tarihleri irasında farklı sosyo-okonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden, yaş cinsiyet ve eğitim kotalarına göre tesadüfi yöntemle seçilmiş toplam 1800 denek ile yüz yüze görüşülerek gerçekleştirildi.
 
Yapılan anketde deneklere 'Bügun yerel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?' sorusu yöneltildi. 
 
Samsun genelinde gerçekleştirilen bu anketde, tüm ilçelerle birlikte Samsunda yüzde 42,5 AK Parti, yüzde 27,0 CHP, yüzde 17,3 ise MHP çıkmıştı. Bu anketin hemen ardından ise Samsun'un ilçelerde ki oy dağılımıda açıklandı. 
 
İşte o ankete ulaşan Samsun Kent Haber, ORC Araştırma Şirketi'nin gerçekleştirdiği ve Samsun'un ilçelerini de kapsayan yerel seçim anketi ile ilgili Asarcık, Kavak ve Ayvacık ilçelerini dün yayınlamıştı. 
 
Samsun Kent Haber, toplam 14 ilçeyi kapsayan anketin tüm sonuçlarını ise bugün yayınlıyor. İşte ORC Araştırma Şirketi'nin Samsun'un 14 ilçesinde gerçekleştirdiği yerel seçim anketi sonuçları..  
 - BU HABER SAMSUNKENTHABER.COM TARAFINDAN YAYINLANAN ÖZEL BİR HABERDİR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.

DİĞER HABERLER

Samsunspor maçında sevgilisine evlenme teklifi yaptı

Samsunspor maçında sevgilisine evlenme teklifi yaptı Samsun’da oynanan PTT 1. Lig 7. hafta mücadelesinde Resul Eryılmaz sevgilisi Merve Numanoğlu'na tribünden pankart açarak sevgilisine evlenme teklifinde bulundu.

Rize’de 3.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Rize’de 3.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Rize’de bugün saat 13.14’de hafif şiddette bir deprem hissedildi. Rize’nin ilçelerinde hissedilen deprem, Kandilli Rasathanesi tarafından 3.1 büyüklüğünde ölçüldü.

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, sel felaketi geçiren Havza ilçesini ziyaret etti

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, sel felaketi geçiren Havza ilçesini ziyaret etti Samsun'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sel felaketi geçiren Havza ilçesini ziyaret ederek meydana gelen hasarlar ile ilgili bilgiler aldı.

İddia'dan kazandığı parayı haram diye dağıttı

İddia'dan kazandığı parayı haram diye dağıttı Oynamış olduğu iddiadan 500 TL kazanan Mollaoğlu, bu paranın 'haram' olduğunu düşünerek pişman oldu. İstanbul’da taşocağında çalışan Mollaoğlu, Eminönü’nde paraları kaldırıma atarak vatandaşlara dağıttı.

KÖŞE YAZARLARI