• 2,3172 TL

  • 2,8328 TL

  • 89,1101 TL

  • 83.574

İŞTE 14 İLÇEDE SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI

İşte 14 ilçede seçim anketi sonuçları
18 Haziran 2013 Salı 11:15

Samsun'un ilçelerini kapsayan seçim anketi sadece Samsun Kent Haber'de..


SAMSUNKENTHABER/ÖZEL
 
ORC Araştırma Şirketi'nin Samsunda gerçekleştirdiği 'Yerel Seçim Araştırması' açıklandı.
Samsun Büyükşehir ve ilçelerinde, vatandaşın siyasi parti tercihlerini tespit etmek amacıyla yapılan anket 7-10 Haziran 2013 tarihleri irasında farklı sosyo-okonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden, yaş cinsiyet ve eğitim kotalarına göre tesadüfi yöntemle seçilmiş toplam 1800 denek ile yüz yüze görüşülerek gerçekleştirildi.
 
Yapılan anketde deneklere 'Bügun yerel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?' sorusu yöneltildi. 
 
Samsun genelinde gerçekleştirilen bu anketde, tüm ilçelerle birlikte Samsunda yüzde 42,5 AK Parti, yüzde 27,0 CHP, yüzde 17,3 ise MHP çıkmıştı. Bu anketin hemen ardından ise Samsun'un ilçelerde ki oy dağılımıda açıklandı. 
 
İşte o ankete ulaşan Samsun Kent Haber, ORC Araştırma Şirketi'nin gerçekleştirdiği ve Samsun'un ilçelerini de kapsayan yerel seçim anketi ile ilgili Asarcık, Kavak ve Ayvacık ilçelerini dün yayınlamıştı. 
 
Samsun Kent Haber, toplam 14 ilçeyi kapsayan anketin tüm sonuçlarını ise bugün yayınlıyor. İşte ORC Araştırma Şirketi'nin Samsun'un 14 ilçesinde gerçekleştirdiği yerel seçim anketi sonuçları..  
 - BU HABER SAMSUNKENTHABER.COM TARAFINDAN YAYINLANAN ÖZEL BİR HABERDİR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.

DİĞER HABERLER

Amasya'da deprem paniği

Amasya'da deprem paniği Amasya'da deprem paniği. Amasya'nın Merzifon ilçesinde meydana gelen 3.5 şiddetinde ki deprem paniğe neden oldu.

Fethullah Gülen için jet yakalama kararı alındı

Fethullah Gülen için jet yakalama kararı alındı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Fethullah Gülen hakkında “Silahlı Terör Örgütü Kurmak ve Yönetmek” suçlarından yakalama kararı çıkartılması ile ilgili talebi jet hızıyla 1. Sulh Hakimliği tarafından kabul edildi.

2015 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar olacak

2015 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar olacak 2015 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar olacak? 2015 milli piyango bilet fiyatları ne kadar? 2015 milli piyango biletleri nereden alınmalı? 2015 milli piyango sahte biletler nasıl anlaşılır?

Samsun'da elektrik kesintisi

Samsun'da elektrik kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Samsun'a bağlı Vezirköprü, İlkadım, Terme, Bafra ve Çarşamba ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI