• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KADİR TOPBAŞ SAMSUN'A GELDİ CUMHURBAŞKANININ AK PARTİ ÜYELİĞİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu. Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 18:01
Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın davetlisi olarak Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş,  Samsun Valiliğine yaptığı ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili konuştu.

 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Samsun Valiliğinde yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile Türkiye'nin ivme kazanacağını belirtti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da bu süreçte AK Parti'ye tekrar üye olduğunu kaydeden Topbaş,  "Partili cumhurbaşkanlığının ilk adımı atıldı. Bu da çok önemli. Sadece usulen olan bir şeyin gerçekten fiili olarak devreye girmesi, sorumluluğu da üstlenmesi açısından önemli. Kendisinin zaten gayretini ve başarısını biliyoruz. İnanıyorum ki partimiz de bu vesileyle çok daha yeni çalışma süreçlerine girecek. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız, geçmişte il başkanlık dönemleri olsun, gençlik kolları başkanlık dönemleri olsun, bulunduğu her kademede yeni stratejiler ve yeni çalışma metotları ortaya koyabilen bir vizyona sahip. İnanıyorum ki bundan sonraki süreçte de Türkiye'nin geleceğe taşınması ve siyasette yeni ufuklar açılması konusunda önemli izler bırakacaklar, adımlar atacaklardır. Buluşmadan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum, hayırlı olsun diyorum" dedi.


Samsun'a gelen Kadir Topbaş, Çarşamba Havalimanında karşılandıktan sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte AK Parti Samsun İl Başkanlığını da ziyaret etti. Topbaş, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından  kendisine tahsis edilen otomobilin direksiyon başına geçerek Samsun Valiliği binası önüne geldi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI