• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KADİR TOPBAŞ SAMSUN'DA GEZDİĞİ KIZILIRMAK DELTASINA HAYRAN KALDI

Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği Samsun'da Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini gezdi.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 19:30
Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı

Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini gezerek incelemelerde bulundu.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği Samsun'da Kızılırmak Deltasını inceledi. Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ne hayran kalan Kadir Topbaş, burada yaptığı açıklamada "Kuş Cenneti farklı bir güzellik. Bunun koruması, sürdürülebilir olması önemli. Burası halka açılırken, dengeli ve dikkatli olunması gerekiyor. Türkiye için çok önemli bir destinasyon, dikkat edilmesi gerekiyor" dedi.

 

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Kızılırmak Deltasında yaptığı çalışmaları da tebrik eden Kadir Topbaş, şunları dile getirdi.

 

"Bu kısa zaman içinde Samsun çok ciddi değişimler göstermekte. Ben geleceği çok farklı bir Samsun görüyorum. Başkanın bu başarıya imza attığını bir mimar olarak bir belediyeci gözüyle de izledim. Bundan sonraki projelerine de baktığımız zaman Samsun'un geleceğinin çok farklı olacağını görüyoruz." diye konuştu. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI