• 2,9238 TL

  • 3,3436 TL

  • 119,846 TL

  • 78.721,93

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

SAMGÜDEF’den Ankara ziyaret

SAMGÜDEF’den Ankara ziyaret Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu(SAMGÜDEF) tarafından Ankara’da bazı bakan ve milletvekilleri ziyaret edildi.

Samsun'da öğrenciler 3 ton atık bitkisel yağ topladı

Samsun'da öğrenciler 3 ton atık bitkisel yağ topladı Samsun'da öğrenciler 3 ton atık bitkisel yağ topladı! Samsun’da İlkadım Belediyesi, Halk Sağlığı İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırladığı “Geleceğimize Sahip Çıkalım” projesi kapsamında atık yağ toplayan okullar ödüllendirildi.

Samsun'da Ebeler ve Hemşireler Günü kutlandı

Samsun'da Ebeler ve Hemşireler Günü kutlandı Ebe ve Hemşireler Derneği (EHEMDER) Samsun Şubesi, ’Ebeler ve Hemşireler Günü’nü Atatürk Anıtı’na çelenk sunarak kutladı.

Ali Ağaoğlu'na o sözleri için soruşturma açıldı

Ali Ağaoğlu'na o sözleri için soruşturma açıldı Ali Ağaoğlu'na o sözleri için soruşturma açıldı. "Gecelik ilişkilerden hoşlansaydım İstanbul'da kadın kalmazdı" diyen Ali Ağaoğlu hakkında halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama'' suçundan soruşturma başlattı.

KÖŞE YAZARLARI