• 2,9143 TL

  • 3,0820 TL

  • 99,3578 TL

  • 75.233

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde balık üreticilerinin sorunları ve kirlilik ele alındı

Samsun'un Bafra ilçesinde balık üreticilerinin sorunları ve kirlilik ele alındı Samsun’un Bafra ilçesinde Derbent Baraj Gölü’nün daha ekonomik, daha rantabl ve daha verimli hale getirilmesi için toplantı yapıldı.

Samsun'da kalaşnikoflu saldırıyla ilgili 2 kişi adliyeye sevk edildi

Samsun'da kalaşnikoflu saldırıyla ilgili 2 kişi adliyeye sevk edildi Samsun’un İlkadım ilçesinde kalaşnikof ve MP5’li silahlı saldırıyla ilgili arandığı iddia edilen 2 kişi adliyeye sevk edildi.

Samsun Bölge Umke Timleri 2015 Bölge TAMP Tatbikatında

Samsun Bölge Umke Timleri 2015 Bölge TAMP Tatbikatında Samsun, Sinop, Amasya, Ordu UMKE timleri, Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) çerçevesinde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü koordinasyonunda planda yer alan 2015 TAMP bölge tatbikatına katıldı.

Osman Genç: Eğitime 35 Milyon Lira yatırım

Osman Genç: Eğitime 35 Milyon Lira yatırım Samsun'un Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç, "Okulların fiziki ve teknolojik eksikliklerini gidermek, çocuklarımız, gençlerimiz ve kadınlarımız için yeni eğitim merkezleri kazandırmak için eğitime 12 yılda 35 milyon lira yatırım yaptık" dedi.

KÖŞE YAZARLARI