• 2,8948 TL

  • 3,2209 TL

  • 122,452 TL

  • 76.711,97

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun TSO Meclis Toplantısı yapıldı

Samsun TSO Meclis Toplantısı yapıldı Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Davut Altan Meclis Salonu’nda gerçekleşti.

OMÜ Rektör adayı Bünyamin Şahin Canik Başarı Üniversitesine kayyum olarak atandı

OMÜ Rektör adayı Bünyamin Şahin Canik Başarı Üniversitesine kayyum olarak atandı OMÜ Rektör adayı Bünyamin Şahin Canik Başarı Üniversitesine kayyum olarak atandı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi rektör adaylarından Prof.Dr. Bünyamin Şahin, Canik Başarı Üniversitesine bağlı Başarı Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı’na kayyum olarak atandı.

Samsun'un Kavak ilçesinde bayram temizliği

Samsun'un Kavak ilçesinde bayram temizliği Samsun’un Kavak ilçesinde Ramazan Bayramı öncesi cadde ve sokaklarda temizlik çalışması yapıldı.

Samsun Kızılırmak Deltasında yaralanan leylekler kurtarıldı

Samsun Kızılırmak Deltasında yaralanan leylekler kurtarıldı Samsun Kızılırmak Deltasında yaralanan leylekler kurtarıldı! Samsun Kızılırmak Deltası'nda yuva yaptıkları dal kırılınca düşerek yaralanan leylekler SAMKUŞ ekipleri tarafından kurtarıldı.

KÖŞE YAZARLARI