• 2,9231 TL

  • 3,2601 TL

  • 109,840 TL

  • 74.204

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Kameraman Serkan Çinier 18 yıl önce çektiği görüntü ile gündem oldu

Kameraman Serkan Çinier 18 yıl önce çektiği görüntü ile gündem oldu Kameraman Serkan Çinier 18 yıl önce çektiği görüntü ile gündem oldu. Beyaz TV kameramanlarından Serkan Çinier’in yıllar önce çektiği görüntü sosyal medyaya düşünce gündem oldu.

Osman Genç: Türkiye’nin milli bir anayasaya ihtiyacı var

Osman Genç: Türkiye’nin milli bir anayasaya ihtiyacı var Samsun'un Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç, "Türkiye mutlaka 4. sanayi devrimini yakalamalıdır. Türkiye kurala uyan değil, kural koyan ülke olmalıdır ve bunu ancak milli yeni bir anayasa ile sağlarız" dedi.

Samsun'un Bafra ilçesinde vatandaşlardan tabutlu arazi eylemi

Samsun'un Bafra ilçesinde vatandaşlardan tabutlu arazi eylemi Samsun’un Bafra ilçesinde Büyükşehir Yasası ile Bafra Belediyesi mülkiyetine geçen 12 mahalledeki tüzel kişiliğe ait arazilerin ihalesini protesto eden vatandaşlar tabutla belediye önünde eylem yaptı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi olimpiyatlara hazırlanıyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesi olimpiyatlara hazırlanıyor Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi 2017 yılında Samsun’da düzenlenecek olan “Deaflympics 23. Dünya İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları”na kadar ilçenin çehresini değiştirecek köklü çalışmalar başlattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET