• 2,9597 TL

  • 3,2902 TL

  • 115,348 TL

  • 78.028,90

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da ekili alanlar sular altında kaldı

Samsun Bafra'da ekili alanlar sular altında kaldı Samsun’un Bafra ilçesinde aralıksız etkili olan sağanak nedeniyle ekili alanlar sular altında kaldı.

Samsun Alaçam'da aşırı yağış köprüde çatlaklar oluşturdu

Samsun Alaçam'da aşırı yağış köprüde çatlaklar oluşturdu Samsun Alaçam'da aşırı yağış köprüde çatlaklar oluşturdu. Samsun’un Alaçam ilçesi, Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan köprü aşırı yağışlar nedeni ile yıkılma tehlikesi altında.

Samsun'da ot yemekleri festivalinde ısırgan tatlısı birinci oldu

Samsun'da ot yemekleri festivalinde ısırgan tatlısı birinci oldu Samsun'da ot yemekleri festivalinde ısırgan tatlısı birinci oldu. Samsun'da düzenlenen Yöresel Ot Yemekleri Festivalinde ısırgan tatlısı ile Meral Kargı birinci oldu.

Samsun Çarşamba'da yağmur su baskınlarına neden oldu

Samsun Çarşamba'da yağmur su baskınlarına neden oldu Samsun Çarşamba'da yağmur su baskınlarına neden oldu. Samsun’da etkili olan sağanak yağış Çarşamba ilçesinde vatandaşlar için büyük bir imtihan oldu. İlçede birçok yerde su baskını yaşandı.

KÖŞE YAZARLARI