• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KARGO UÇAĞI

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır.

08 Eylül 2016 Perşembe 13:43
Kargo uçağı

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Hızlı bir taşıma imkanı sunarak diğer hizmet kalitesinde şirketlerin önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda ucuz tarifeler ile düşük fiyata taşımacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Küreselleşen dünyada git gide artış göstermekte olan rekabet koşulları uygun fiyat seçeneği sunmayı zorunlu kılmaktadır. 21. Yüzyıl ile birlikte en yoğun tercih edilen kargo seçenekleri arasında yer almasının yanı sıra gelişen modern kargo limanları ile pek çok fırsatı da beraberinde getirmektedir.

 

Merkür; yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra sigorta kapsamında hizmet sunmaktadır.  Uçaklar taşıyabildikleri ürün kapasitesi ve uçuk süresi gibi etkenler ile birbirinden ayrılmaktadır. Amaca yönelik en uygun hava aracının bulunabilmesi için geniş filo seçeneğiyle hizmet verilmektedir. Faal hizmet sunabilmekte olan uçakların tam listesine http://ozelucakbul.com/kargo-ucagi-kiralama.html adresinden ulaşılabilmektedir. 2003 yılından bu yana sektörde ki yerini başarıyla muhafaza eden Merkür; en hassas işleri bile başarıyla yerine getirebilmektedir. Filoda yer almakta olan her uçak düzenli bakım ve kontrollerden geçmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama. Başkanlık Sistemi için 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum seçiminde nerede, hangi sandıkta oy kullanacağınızı öğrenmek için haberimize mutlaka göz atın

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti. Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen “Gençler Değerleriyle Buluşuyor” Projesinin ikinci etabı Samsun’da faaliyet gösteren medikal ve Tıbbi aletler üretimi yapan fabrikalara ziyaretle gerçekleştirildi.

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. 11 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Son dakika- 11 Şubat 2017 Ehliyet Sınav sonuçları açıklandı...

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak. MEB 20 bin 127 sözleşmeli öğretmen ataması başvuruları ne zaman alınacak. Sözleşmeli öğretmen başvuru tarihleri. 2017 MEB 20 bin 127 sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET