• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KARGO UÇAĞI

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır.

08 Eylül 2016 Perşembe 13:43
Kargo uçağı

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Hızlı bir taşıma imkanı sunarak diğer hizmet kalitesinde şirketlerin önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda ucuz tarifeler ile düşük fiyata taşımacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Küreselleşen dünyada git gide artış göstermekte olan rekabet koşulları uygun fiyat seçeneği sunmayı zorunlu kılmaktadır. 21. Yüzyıl ile birlikte en yoğun tercih edilen kargo seçenekleri arasında yer almasının yanı sıra gelişen modern kargo limanları ile pek çok fırsatı da beraberinde getirmektedir.

 

Merkür; yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra sigorta kapsamında hizmet sunmaktadır.  Uçaklar taşıyabildikleri ürün kapasitesi ve uçuk süresi gibi etkenler ile birbirinden ayrılmaktadır. Amaca yönelik en uygun hava aracının bulunabilmesi için geniş filo seçeneğiyle hizmet verilmektedir. Faal hizmet sunabilmekte olan uçakların tam listesine http://ozelucakbul.com/kargo-ucagi-kiralama.html adresinden ulaşılabilmektedir. 2003 yılından bu yana sektörde ki yerini başarıyla muhafaza eden Merkür; en hassas işleri bile başarıyla yerine getirebilmektedir. Filoda yer almakta olan her uçak düzenli bakım ve kontrollerden geçmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Albayrak Medya Grubu Karadeniz Bölge Yöneticisi  Recep Söylemez, vefat eden babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi.

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sona eren Samsun Tanıtım Günleri'nin Samsun'un tanıtımı için önemli olduğunu söyledi.

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı Samsun’un Salıpazarı ilçesine bağlı Yukarı Kestanepınar Mahallesi’nde, İlçe Jandarma Komutanlığı, fındık hırsızlığına karşı vatandaşa uyarılarda bulundu.

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor. Samsun’un Bafra ilçesinde Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü’nde restorasyon çalışmalarına başlandı.

KÖŞE YAZARLARI