• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KARGO UÇAĞI

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır.

08 Eylül 2016 Perşembe 13:43
Kargo uçağı

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Hızlı bir taşıma imkanı sunarak diğer hizmet kalitesinde şirketlerin önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda ucuz tarifeler ile düşük fiyata taşımacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Küreselleşen dünyada git gide artış göstermekte olan rekabet koşulları uygun fiyat seçeneği sunmayı zorunlu kılmaktadır. 21. Yüzyıl ile birlikte en yoğun tercih edilen kargo seçenekleri arasında yer almasının yanı sıra gelişen modern kargo limanları ile pek çok fırsatı da beraberinde getirmektedir.

 

Merkür; yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra sigorta kapsamında hizmet sunmaktadır.  Uçaklar taşıyabildikleri ürün kapasitesi ve uçuk süresi gibi etkenler ile birbirinden ayrılmaktadır. Amaca yönelik en uygun hava aracının bulunabilmesi için geniş filo seçeneğiyle hizmet verilmektedir. Faal hizmet sunabilmekte olan uçakların tam listesine http://ozelucakbul.com/kargo-ucagi-kiralama.html adresinden ulaşılabilmektedir. 2003 yılından bu yana sektörde ki yerini başarıyla muhafaza eden Merkür; en hassas işleri bile başarıyla yerine getirebilmektedir. Filoda yer almakta olan her uçak düzenli bakım ve kontrollerden geçmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor! 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlkadım Belediyesi tarafından Samsun'da ilk olan Engelli Araç Şarj İstasyonu açılışı düzenlenirken, 1 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti! Samsun’a gelen Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi! Samsun'un Bafra ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı! Samsun’un Çarşamba ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET