• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KARGO UÇAĞI

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır.

08 Eylül 2016 Perşembe 13:43
Kargo uçağı

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Hızlı bir taşıma imkanı sunarak diğer hizmet kalitesinde şirketlerin önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda ucuz tarifeler ile düşük fiyata taşımacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Küreselleşen dünyada git gide artış göstermekte olan rekabet koşulları uygun fiyat seçeneği sunmayı zorunlu kılmaktadır. 21. Yüzyıl ile birlikte en yoğun tercih edilen kargo seçenekleri arasında yer almasının yanı sıra gelişen modern kargo limanları ile pek çok fırsatı da beraberinde getirmektedir.

 

Merkür; yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra sigorta kapsamında hizmet sunmaktadır.  Uçaklar taşıyabildikleri ürün kapasitesi ve uçuk süresi gibi etkenler ile birbirinden ayrılmaktadır. Amaca yönelik en uygun hava aracının bulunabilmesi için geniş filo seçeneğiyle hizmet verilmektedir. Faal hizmet sunabilmekte olan uçakların tam listesine http://ozelucakbul.com/kargo-ucagi-kiralama.html adresinden ulaşılabilmektedir. 2003 yılından bu yana sektörde ki yerini başarıyla muhafaza eden Merkür; en hassas işleri bile başarıyla yerine getirebilmektedir. Filoda yer almakta olan her uçak düzenli bakım ve kontrollerden geçmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesinin yenileneceğini ve personel sayısının artırılacağını söyledi.

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET