• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KARGO UÇAĞI

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır.

08 Eylül 2016 Perşembe 13:43
Kargo uçağı

Kargo uçağı, hızlı ve güvenli bir taşıma imkanı sunması nedeniyle özellikle uzun mesafelerde gerçekleştirilen transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Hızlı bir taşıma imkanı sunarak diğer hizmet kalitesinde şirketlerin önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda ucuz tarifeler ile düşük fiyata taşımacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Küreselleşen dünyada git gide artış göstermekte olan rekabet koşulları uygun fiyat seçeneği sunmayı zorunlu kılmaktadır. 21. Yüzyıl ile birlikte en yoğun tercih edilen kargo seçenekleri arasında yer almasının yanı sıra gelişen modern kargo limanları ile pek çok fırsatı da beraberinde getirmektedir.

 

Merkür; yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra sigorta kapsamında hizmet sunmaktadır.  Uçaklar taşıyabildikleri ürün kapasitesi ve uçuk süresi gibi etkenler ile birbirinden ayrılmaktadır. Amaca yönelik en uygun hava aracının bulunabilmesi için geniş filo seçeneğiyle hizmet verilmektedir. Faal hizmet sunabilmekte olan uçakların tam listesine http://ozelucakbul.com/kargo-ucagi-kiralama.html adresinden ulaşılabilmektedir. 2003 yılından bu yana sektörde ki yerini başarıyla muhafaza eden Merkür; en hassas işleri bile başarıyla yerine getirebilmektedir. Filoda yer almakta olan her uçak düzenli bakım ve kontrollerden geçmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET