• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KAVAK BELEDİYESİ BAHÇELİEVLER MAHALLESİ’NDE YENİ BİR PARK YAPIYOR

Samsun'un Kavak ilçe Belediyesi tarafından park bulunmayan mahallelere yeni parklar yapılmaya devam ediliyor. Kavak Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nde yeni bir park yapıyor.

26 Ekim 2016 Çarşamba 15:46
Kavak Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nde yeni bir park yapıyor

Kavak Belediyesi tarafından park bulunmayan mahallelere yeni parklar yapılmaya devam ediliyor.


Her mahalleye bir park projesi kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Kavak Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nde yeni bir park için çalışmalara başladı. Bahçelievler Mahallesi’ndeki belediyeye ait alana park yapımına başlandığını söyleyen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek" dedi.


Park içerisinde çocuk oyun grup alanları, kamelyalar ve yürüyüş yollarının bulunacağını belirten Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, “Parkı bulunmayan mahallelerimiz tespit edilerek park yapıyoruz. Amacımız ilçemizde sosyal aktiviteyi artırmak. Bahçelievler mahallemizdeki parkımızın çalışmalarına başlanıldı. Şuan kamelyaları yapılıyor. Çok yakında buranında açılışını yapacağız. İlçe genelinde ihtiyaca yönelik çalışmalarımız devam edecek. Parkı eksik olan yere park, fırını eksik olan yere fırın veya o bölgenin ne eksiği varsa o eksiklik tespit edilip gereken yapılacak" ifadelerini kullandı.


Diğer mahalleler de unutulmadı


Bahçelievler Mahallesi’ndeki park yapım çalışmaları devam ederken aynı zamanda Mehmetpaşa Mahallesi’ndeki Şehit Ümit Eker Parkı’nda da çalışmaların başladığını açıklayan Sarıcaoğlu, "Kavak’ta vatandaşa yönelik hizmetimiz için ekibimiz seferber durumda. Atıl durumda olan Şehit ümit Eker Parkı’nda da çalışmalar başladı" açıklamasını yaptı.


Kavak Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışı içinde tüm vatandaşlara hitap edebilecek hizmetlerin içerisinde olduğunu vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “İlçemizde birçok projeye imza attık. Yapılan hizmetlerde belediyemizin bütçesini aşacak bir projede gerekli yerlerden gerekli desteği aldık. Burada amaç ilçenin birçok alanda kendini ön plana çıkarabilmesi. İlçe genelindeki sorunlar tespit edildi gerekli çalışmalar yapıldı şimdi sıra bu çalışmaları faaliyete sokmakta. Hemşehrilerimin içi rahat olsun Kavak büyük bir başarıya imza atıyor. Her zaman dediğimiz gibi durmak yok hizmete devam” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş(YEDAŞ) Samsun'un 4 ilçesi Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi. İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi(İFAM) Kurucusu İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun 'İŞİD'ci yetiştiriyor' iddiası ile ilgili konuştu.

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET