• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KAVAK BELEDİYESİ BAHÇELİEVLER MAHALLESİ’NDE YENİ BİR PARK YAPIYOR

Samsun'un Kavak ilçe Belediyesi tarafından park bulunmayan mahallelere yeni parklar yapılmaya devam ediliyor. Kavak Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nde yeni bir park yapıyor.

26 Ekim 2016 Çarşamba 15:46
Kavak Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nde yeni bir park yapıyor

Kavak Belediyesi tarafından park bulunmayan mahallelere yeni parklar yapılmaya devam ediliyor.


Her mahalleye bir park projesi kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Kavak Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nde yeni bir park için çalışmalara başladı. Bahçelievler Mahallesi’ndeki belediyeye ait alana park yapımına başlandığını söyleyen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek" dedi.


Park içerisinde çocuk oyun grup alanları, kamelyalar ve yürüyüş yollarının bulunacağını belirten Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, “Parkı bulunmayan mahallelerimiz tespit edilerek park yapıyoruz. Amacımız ilçemizde sosyal aktiviteyi artırmak. Bahçelievler mahallemizdeki parkımızın çalışmalarına başlanıldı. Şuan kamelyaları yapılıyor. Çok yakında buranında açılışını yapacağız. İlçe genelinde ihtiyaca yönelik çalışmalarımız devam edecek. Parkı eksik olan yere park, fırını eksik olan yere fırın veya o bölgenin ne eksiği varsa o eksiklik tespit edilip gereken yapılacak" ifadelerini kullandı.


Diğer mahalleler de unutulmadı


Bahçelievler Mahallesi’ndeki park yapım çalışmaları devam ederken aynı zamanda Mehmetpaşa Mahallesi’ndeki Şehit Ümit Eker Parkı’nda da çalışmaların başladığını açıklayan Sarıcaoğlu, "Kavak’ta vatandaşa yönelik hizmetimiz için ekibimiz seferber durumda. Atıl durumda olan Şehit ümit Eker Parkı’nda da çalışmalar başladı" açıklamasını yaptı.


Kavak Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışı içinde tüm vatandaşlara hitap edebilecek hizmetlerin içerisinde olduğunu vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “İlçemizde birçok projeye imza attık. Yapılan hizmetlerde belediyemizin bütçesini aşacak bir projede gerekli yerlerden gerekli desteği aldık. Burada amaç ilçenin birçok alanda kendini ön plana çıkarabilmesi. İlçe genelindeki sorunlar tespit edildi gerekli çalışmalar yapıldı şimdi sıra bu çalışmaları faaliyete sokmakta. Hemşehrilerimin içi rahat olsun Kavak büyük bir başarıya imza atıyor. Her zaman dediğimiz gibi durmak yok hizmete devam” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın hayatını kaybeden amcası Fikret Tezcan Havza’da toprağa verildi.

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET