• 2,2195 TL

  • 2,7555 TL

  • 85,9782 TL

  • 83.282

KIZIM KAYIP..

Kızım kayıp..
08 Kasım 2012 Perşembe 01:40

Yetiştirme Yurdunda ki kızının kayıp olduğunu ileri sürdü..

 
Samsun Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunda kalan zihinsel engelli kızının kayıp olduğunu iddia eden baba Veysel Bayram, "Kızımın bulunmasını istiyorum" dedi.
 
Çorlu'dan samsunkenthaber'i telefonla arayan baba Bayram, kızının 39 gündür kayıp olduğunu söyledi. Kızının kaybolması üzerine perişan olduklarını belirten Veysel Bayram, "Yetkililer kızımızın kayıp olduğunu bize bildirmedi. Biz tesadüfen bu durumu öğrendik. Kızımızla telefonda görüşmek için Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunu aradık. Bu telefon görüşmemizde oradaki yetkililer kızımızın kayıp olduğunu söyledi. Bunun üzerine Samsun'a gelerek yetkililerden bilgi almak istedik. Yurtda eşime 'Kaybolduysa biz ne yapalım' dediler. Perişan olduk. Emniyet Müdürlüğü ve savcılığa durumu bildirdik. Kızım 39 gündür kayıp ve kendisinden hiçbir haber alamadık. Salıpazarı ilçesinden bizi arayan bazı vatandaşlar kızımızı gördüklerini söylediler ama bu bilgiden de bir sonuç alamadık" dedi.
 
Kaybolduğu iddia edilen kızın 15 yaşında ve zihinsel engelli olduğunu kaydeden baba Veysel Bayram, "Kızımı gören yada yerini bilen varsa lütfen bize ulaşsın" diyerek irtibat için 05369630821 nolu cep telefon numarasını verdi.

KIZ HERYERDE ARANIYOR
Öte yandan Sosyal Hizmetler Samsun İl Müdürü Adnan İpekdal, kayıp olduğu bildirilen kız çocuğunun 28 Eylül 2012 tarihinden itibaren arandığını söyledi. İpekdal, yurtta kalan Ayfer Bayram'ın kurumu izinsiz olarak terk ettiğini ve yetkili birimlere bu nedenle bulunması için bilgi verildiğini kaydetti. Adnan İpekdal, kayıp kızın hafif derece zihinsel engeli bulunduğunu ve arama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

SAMSUN KENT HABER
 

DİĞER HABERLER

Cem Garipoğlu intiharı ile ilgili başsavcılıktan flaş açıklama

Cem Garipoğlu intiharı ile ilgili başsavcılıktan flaş açıklama Cem Garipoğlu intiharı ile ilgili başsavcılıktan flaş açıklama. Garipoğlu'nun kesin ölüm nedeni açıklandı. Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, Cem Garipoğlu'nun nasıl öldüğünü açıkladı. Cem Garipoğlu nasıl intihar etti, işte ayrıntılar.

Çocuk hakları gününde balon uçurdular

Çocuk hakları gününde balon uçurdular Samsun’da Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocuklar, ellerindeki balonları gökyüzüne bıraktılar.

Samsun Valiliği 'Şikayet Hattı' açtı

Samsun Valiliği 'Şikayet Hattı' açtı Samsun Valiliği vatandaşların şikayet ve sorunlarını çözümlemek amacıyla 'Şikayet Hattı' açtı.

Cami yapımında acele ettiler kıble yönünü şaşırdılar

Cami yapımında acele ettiler kıble yönünü şaşırdılar Trabzon'un Maçka ilçesindeki bir köyde yaklaşık bir yıl önce köylülerce yapılan caminin inşaatında acele edilince mihrap, minber ve vaaz kürsüsünün kıble yönü yanlış hesaplandı.

KÖŞE YAZARLARI