• 2,7936 TL

  • 3,23 TL

  • 116,249 TL

  • 84.151,30

ncekiler Sonrakiler

KIZIM KAYIP..

Yetiştirme Yurdunda ki kızının kayıp olduğunu ileri sürdü..

08 Kasım 2012 Perşembe 01:40
Kızım kayıp..

 
Samsun Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunda kalan zihinsel engelli kızının kayıp olduğunu iddia eden baba Veysel Bayram, "Kızımın bulunmasını istiyorum" dedi.
 
Çorlu'dan samsunkenthaber'i telefonla arayan baba Bayram, kızının 39 gündür kayıp olduğunu söyledi. Kızının kaybolması üzerine perişan olduklarını belirten Veysel Bayram, "Yetkililer kızımızın kayıp olduğunu bize bildirmedi. Biz tesadüfen bu durumu öğrendik. Kızımızla telefonda görüşmek için Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunu aradık. Bu telefon görüşmemizde oradaki yetkililer kızımızın kayıp olduğunu söyledi. Bunun üzerine Samsun'a gelerek yetkililerden bilgi almak istedik. Yurtda eşime 'Kaybolduysa biz ne yapalım' dediler. Perişan olduk. Emniyet Müdürlüğü ve savcılığa durumu bildirdik. Kızım 39 gündür kayıp ve kendisinden hiçbir haber alamadık. Salıpazarı ilçesinden bizi arayan bazı vatandaşlar kızımızı gördüklerini söylediler ama bu bilgiden de bir sonuç alamadık" dedi.
 
Kaybolduğu iddia edilen kızın 15 yaşında ve zihinsel engelli olduğunu kaydeden baba Veysel Bayram, "Kızımı gören yada yerini bilen varsa lütfen bize ulaşsın" diyerek irtibat için 05369630821 nolu cep telefon numarasını verdi.

KIZ HERYERDE ARANIYOR
Öte yandan Sosyal Hizmetler Samsun İl Müdürü Adnan İpekdal, kayıp olduğu bildirilen kız çocuğunun 28 Eylül 2012 tarihinden itibaren arandığını söyledi. İpekdal, yurtta kalan Ayfer Bayram'ın kurumu izinsiz olarak terk ettiğini ve yetkili birimlere bu nedenle bulunması için bilgi verildiğini kaydetti. Adnan İpekdal, kayıp kızın hafif derece zihinsel engeli bulunduğunu ve arama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

SAMSUN KENT HABER
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da bariyerleri yık, yepyeni kariyerlere başla projesi

Samsun'da bariyerleri yık, yepyeni kariyerlere başla projesi Samsun Bafra Yeşilyazı Ortaokulu’nda “Bariyerleri Yık, Yepyeni Kariyerlerle Başla” projesinin tanıtımı yapıldı.

Serkan Şen: Militan bozuntularına terk edecek caddemiz yok

Serkan Şen: Militan bozuntularına terk edecek caddemiz yok Türk Ocakları Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Serkan Şen, “Yüzü peçeli, beli fistanlı militan bozuntularına terk edecek caddemiz yoktur. Asil kanlarımızla suladığımız bu topraklardan bedeli ne olursa olsun çekilmedik çekilmeyeceğiz” dedi.

Mahmut Erdoğan'dan Basın Özgürlüğü Günü mesajı

Mahmut Erdoğan'dan Basın Özgürlüğü Günü mesajı 19 Mayıs Gazeteciler Derneği Başkanı Mahmut Erdoğan, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ahmet Doğan Mavi Marmara'da şehit olan oğlunu anlatırken duygulandı

Ahmet Doğan Mavi Marmara'da şehit olan oğlunu anlatırken duygulandı Ahmet Doğan Mavi Marmara'da şehit olan oğlunu anlatırken duygulandı . Samsun'a gelen Başbakanlık Baş Danışmanı Ahmet Doğan, Mavi Marmara’da şehit olan oğlu Furkan Doğan’ı anlatırken duygulandı.

KÖŞE YAZARLARI