• 2,3128 TL

  • 2,8322 TL

  • 89,0675 TL

  • 83.574

KIZIM KAYIP..

Kızım kayıp..
08 Kasım 2012 Perşembe 01:40

Yetiştirme Yurdunda ki kızının kayıp olduğunu ileri sürdü..

 
Samsun Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunda kalan zihinsel engelli kızının kayıp olduğunu iddia eden baba Veysel Bayram, "Kızımın bulunmasını istiyorum" dedi.
 
Çorlu'dan samsunkenthaber'i telefonla arayan baba Bayram, kızının 39 gündür kayıp olduğunu söyledi. Kızının kaybolması üzerine perişan olduklarını belirten Veysel Bayram, "Yetkililer kızımızın kayıp olduğunu bize bildirmedi. Biz tesadüfen bu durumu öğrendik. Kızımızla telefonda görüşmek için Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunu aradık. Bu telefon görüşmemizde oradaki yetkililer kızımızın kayıp olduğunu söyledi. Bunun üzerine Samsun'a gelerek yetkililerden bilgi almak istedik. Yurtda eşime 'Kaybolduysa biz ne yapalım' dediler. Perişan olduk. Emniyet Müdürlüğü ve savcılığa durumu bildirdik. Kızım 39 gündür kayıp ve kendisinden hiçbir haber alamadık. Salıpazarı ilçesinden bizi arayan bazı vatandaşlar kızımızı gördüklerini söylediler ama bu bilgiden de bir sonuç alamadık" dedi.
 
Kaybolduğu iddia edilen kızın 15 yaşında ve zihinsel engelli olduğunu kaydeden baba Veysel Bayram, "Kızımı gören yada yerini bilen varsa lütfen bize ulaşsın" diyerek irtibat için 05369630821 nolu cep telefon numarasını verdi.

KIZ HERYERDE ARANIYOR
Öte yandan Sosyal Hizmetler Samsun İl Müdürü Adnan İpekdal, kayıp olduğu bildirilen kız çocuğunun 28 Eylül 2012 tarihinden itibaren arandığını söyledi. İpekdal, yurtta kalan Ayfer Bayram'ın kurumu izinsiz olarak terk ettiğini ve yetkili birimlere bu nedenle bulunması için bilgi verildiğini kaydetti. Adnan İpekdal, kayıp kızın hafif derece zihinsel engeli bulunduğunu ve arama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

SAMSUN KENT HABER
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da elektrik kesintisi

Samsun'da elektrik kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Samsun'a bağlı Vezirköprü, İlkadım, Terme, Bafra ve Çarşamba ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı.

Gülen İnterpol’ün 'Kırmızı Bülten' listesine giriyor

Gülen İnterpol’ün 'Kırmızı Bülten' listesine giriyor Paralel yapı iddialarına ilişkin STV Medya Grup Başkanı Hidayet Karaca’nın tutuklandığı soruşturma kapsamında Savcılık “Silahlı Terör Örgütü Kurmak ve yönetmekle” suçlanan Fethullah Gülen’ için harekete geçti. Savcılık, İnterpol tarafından kırmızı bülten çıkarılması için Adalet Bakanlığı’na yazı yazılmasını da talep etti.

Samsun'da trafik kazası: 2 yaralı

Samsun'da trafik kazası: 2 yaralı Samsun'un Çarşamba ilçesinde, Şaban Kaplan yönetimindeki 55 GL 955 plakalı otomobil, yoldan dönüş yapan Arif Şahin idaresindeki 55 C 6153 plakalı minibüse çarptı.

Samsun'da 294 bin hayvana şap aşısı

Samsun'da 294 bin hayvana şap aşısı Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce, şap hastalığına karşı 294 bin büyükbaş hayvanın aşılandığı bildirildi.

KÖŞE YAZARLARI