• 2,1360 TL

  • 2,9576 TL

  • 89,5789 TL

  • 72.733

KIZIM KAYIP..

Kızım kayıp..
08 Kasım 2012 Perşembe 01:40

Yetiştirme Yurdunda ki kızının kayıp olduğunu ileri sürdü..

 
Samsun Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunda kalan zihinsel engelli kızının kayıp olduğunu iddia eden baba Veysel Bayram, "Kızımın bulunmasını istiyorum" dedi.
 
Çorlu'dan samsunkenthaber'i telefonla arayan baba Bayram, kızının 39 gündür kayıp olduğunu söyledi. Kızının kaybolması üzerine perişan olduklarını belirten Veysel Bayram, "Yetkililer kızımızın kayıp olduğunu bize bildirmedi. Biz tesadüfen bu durumu öğrendik. Kızımızla telefonda görüşmek için Yaşardoğu Yetiştirme Yurdunu aradık. Bu telefon görüşmemizde oradaki yetkililer kızımızın kayıp olduğunu söyledi. Bunun üzerine Samsun'a gelerek yetkililerden bilgi almak istedik. Yurtda eşime 'Kaybolduysa biz ne yapalım' dediler. Perişan olduk. Emniyet Müdürlüğü ve savcılığa durumu bildirdik. Kızım 39 gündür kayıp ve kendisinden hiçbir haber alamadık. Salıpazarı ilçesinden bizi arayan bazı vatandaşlar kızımızı gördüklerini söylediler ama bu bilgiden de bir sonuç alamadık" dedi.
 
Kaybolduğu iddia edilen kızın 15 yaşında ve zihinsel engelli olduğunu kaydeden baba Veysel Bayram, "Kızımı gören yada yerini bilen varsa lütfen bize ulaşsın" diyerek irtibat için 05369630821 nolu cep telefon numarasını verdi.

KIZ HERYERDE ARANIYOR
Öte yandan Sosyal Hizmetler Samsun İl Müdürü Adnan İpekdal, kayıp olduğu bildirilen kız çocuğunun 28 Eylül 2012 tarihinden itibaren arandığını söyledi. İpekdal, yurtta kalan Ayfer Bayram'ın kurumu izinsiz olarak terk ettiğini ve yetkili birimlere bu nedenle bulunması için bilgi verildiğini kaydetti. Adnan İpekdal, kayıp kızın hafif derece zihinsel engeli bulunduğunu ve arama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

SAMSUN KENT HABER
 

DİĞER HABERLER

OKA, her yıl 25 milyon TL harcıyor

OKA, her yıl 25 milyon TL harcıyor OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, "Her yıl 20-25 milyon lira para harcıyoruz, bu parayla KOBİ’lere, sivil topluma, üniversiteye, yerel yönetimlere ve özel sektöre imkan sağlıyoruz" dedi.

Samsun'a sis çöktü

Samsun'a sis çöktü Samsun'da sabah saatlerinde yaşanan sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 100-200 metreye kadar düştü.

Hizbullah, idam kararlarını lanetledi

Hizbullah, idam kararlarını lanetledi Hizbullah Cemaati, Mısır`da 529 Müslüman hakkında verilen idam kararlarını telin etti ve tüm Müslümanları bu zulme karşı seslerini yükseltmeye çağırdı.

Kazada ölen işçi toprağa verildi

Kazada ölen işçi toprağa verildi İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Feyzullah Çakıroğlu'nun cenazesi göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI