• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KÖŞE YAZISI HIRSIZLIĞI

Köşe yazısı hırsızlığı
15 Nisan 2013 Pazartesi 18:49

Köşe yazarımıza ait bir yazı, başka bir sitede başka bir isimle yayınlandı.

Sözüm ona internet gazetesi adı altında faliyet gösteren bir sitede köşe yazarımız Halil Boz'a ait 'Oyun İçinde Oyun' başlıklı yazı bir şahıs tarafından kendi yazısıymış gibi yayınlandı.

Halil Boz, kendisi tarafından kaleme alınan yazının bir başka şahıs tarafından sanki kendisi yazmış gibi kullanılmasına ise tepki gösterdi.

Söz konusu şahsın yazısına kendi fotoğrafını ekleyerek, yazıda yer alan fikirlerin kendisine aitmiş gibi gösterdiğini  kaydeden Boz, "Samsun Kent Haber'de yayınlanan bir yazım ne yazık ki, gazeteci sıfatını kullanan ama aslında bu meslekle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir şahıs tarafından kendisine ait bir sitede kendi imzasıyla yayınlanmaktadır. Bu durum karşısında hukuki haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim. Yazının tamamını bire bir kopyalayıp alarak kendi imzasıyla yayınlayan bu zatı kınıyorum" dedi.

Prim yapmaması için söz konusu sitede yer alan linki yayınlamıyoruz.

Halil BOZ'un çalınan köşe yazısı
http://www.samsunkenthaber.com/makale/halil-boz/oyun-icinde-oyun/202.html




DİĞER HABERLER

2015 / KPSS Puanları nasıl hesaplanıyor

2015 / KPSS Puanları nasıl hesaplanıyor 2015 KPSS Genel kültür ve genel yetenek ile eğitim bilimleri sınavları bugün yarın ise A grubu diye netelendirlen alan sınavları yapılacak.Peki ya KPSS Puan hesaplama robotu ile sizde puanınızı önceden öğrendiniz mi? işte 2015 kpss puan hesaplama yöntemi..

Esir Şehrin İnsanları Yazarı Kim 2015 KPSS'de soruldu

Esir Şehrin İnsanları Yazarı Kim 2015 KPSS'de soruldu Kemal Tahir'in Esir Şehrin İnsanları romanı KPSS sorusu oldu Kemal Tahir'in Esir Şehrin İnsanları adlı romanı KPSS'de soruldu. İşte Osmanlı Devleti'nin I. Dünya Savaşı'ndan yenik çıkmasının ardından yaşanan dönemi anlatan Esir Şehrin İnsanları romanı...

Cem Aziz Çakmak son yolculuğuna uğurlandı

Cem Aziz Çakmak son yolculuğuna uğurlandı Emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde neler yaşandı. Cenaze törenine çok sayıda paşa katılırken, Cem Aziz Çakmak’ın tabutunun üzerindeki Beşiktaş bayrağı dikkat çekti.

İlk Istiklal Madalyası Alan Şehir 2015 KPSS'de soruldu

 İlk Istiklal Madalyası Alan Şehir 2015 KPSS'de soruldu Bugün yapılan KPSS 2015 sınavında tarih bölümünde çıkan bir sorunun cevabı internette araştırılmaya başlandı. Sosyal Medyada bugün en çok paylaşımlar arasında KPSS sınavında çıkan sorular yer alıyor.

KÖŞE YAZARLARI