• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KURYE UYGULAMASI İLE KURYE ÇAĞIRMAK DAHA KOLAY

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:53
Kurye uygulaması ile kurye çağırmak daha kolay

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kuryem firmasının sağlamış olduğu kurye hizmetini telefonunuza indireceğiniz kurye uygulaması ile takip edebilirsiniz. İstediğiniz her anda ve her yerde motorlu kuryeler tarafından kargolarınız alınabilmektedir. İndirmiş olduğunuz kurye uygulamasına girerek kurye işaretlediğiniz yere kurye çağırabilirsiniz. İşaretlediğiniz bölgeye en yakın olan kurye adresinden gönderinizi almak üzere yola çıkacaktır. Kurye uygulamasını kullanarak kolay bir şekilde kurye çağırabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu ya da gece gündüz demeden ihtiyaç duyduğunuz her an acil gönderilerinizde kurye talebinde bulanabilirsiniz.

 

Kuryem firması bünyesinde çalışan her biri birbirinden deneyimli ve güler yüzlü çalışan personelleri ile gönderileriniz hızlı ve hasarsız bir şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde kurye hizmeti almak için kuryem firmasının tasarlamış olduğu kurye uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz adresten harita üzerinden kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye uygulaması, kurye çağırma ve kuryem firmasının diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgi için https://www.kuryem.com/kurye-uygulamasi/ adresini kullanmalısınız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında 24 evin daha restore edileceği bildirildi.

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında düzenlenen "9. Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğinde Kavak Belediyesi’nin standı fuarın gözdesi haline geldi.

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu İstanbul'da devam eden Samsun Tanıtım Günlerine damgasını vuran Atakum Belediyesi standı, gurbetçi Samsunluların buluşma noktası haline geldi.

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı Samulaş, yoğunluk olan istasyonlarda Samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajlarını hızlandırdı.

KÖŞE YAZARLARI