• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KURYE UYGULAMASI İLE KURYE ÇAĞIRMAK DAHA KOLAY

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:53
Kurye uygulaması ile kurye çağırmak daha kolay

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kuryem firmasının sağlamış olduğu kurye hizmetini telefonunuza indireceğiniz kurye uygulaması ile takip edebilirsiniz. İstediğiniz her anda ve her yerde motorlu kuryeler tarafından kargolarınız alınabilmektedir. İndirmiş olduğunuz kurye uygulamasına girerek kurye işaretlediğiniz yere kurye çağırabilirsiniz. İşaretlediğiniz bölgeye en yakın olan kurye adresinden gönderinizi almak üzere yola çıkacaktır. Kurye uygulamasını kullanarak kolay bir şekilde kurye çağırabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu ya da gece gündüz demeden ihtiyaç duyduğunuz her an acil gönderilerinizde kurye talebinde bulanabilirsiniz.

 

Kuryem firması bünyesinde çalışan her biri birbirinden deneyimli ve güler yüzlü çalışan personelleri ile gönderileriniz hızlı ve hasarsız bir şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde kurye hizmeti almak için kuryem firmasının tasarlamış olduğu kurye uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz adresten harita üzerinden kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye uygulaması, kurye çağırma ve kuryem firmasının diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgi için https://www.kuryem.com/kurye-uygulamasi/ adresini kullanmalısınız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

MMO Samsun Şubesi Öğrenci Üye Yerel Kurultayı düzenledi

MMO Samsun Şubesi Öğrenci Üye Yerel Kurultayı düzenledi Öğrenci Üyelerin taleplerini ve Oda-Öğrenci Üye örgütlenmesinin sorunlarının ele alındığı “Öğrenci Üye Yerel Kurultayı”  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Sahte plaka önlenerek terör olaylarının önüne geçilecek

Sahte plaka önlenerek terör olaylarının önüne geçilecek Sahte plaka önlenerek terör olaylarının önüne geçilecek. Plaka basımında kullanılan mühürler artık Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde bastırılacak. İnegöl Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz, sahte plaka ile yapılan terör, cinayet, kapkaç gibi olayların önüne geçileceğini ifade etti. 

Samsun'da Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği, Kız Kayası'nı ziyaret etti

Samsun'da Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği, Kız Kayası'nı ziyaret etti Samsun'da Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği, Kız Kayası'nı ziyaret etti. Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği (EKOBİD), ekoturizm çalışmaları kapsamında Bafra ilçesi Boğazkaya köyünde Derbent Barajı suları altında kalmış Batık Köy ve Düzköy sınırları içerisinde yer alan Kız Kayası’na ziyaret gerçekleştirdi. 

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET