• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KURYE UYGULAMASI İLE KURYE ÇAĞIRMAK DAHA KOLAY

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:53
Kurye uygulaması ile kurye çağırmak daha kolay

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kuryem firmasının sağlamış olduğu kurye hizmetini telefonunuza indireceğiniz kurye uygulaması ile takip edebilirsiniz. İstediğiniz her anda ve her yerde motorlu kuryeler tarafından kargolarınız alınabilmektedir. İndirmiş olduğunuz kurye uygulamasına girerek kurye işaretlediğiniz yere kurye çağırabilirsiniz. İşaretlediğiniz bölgeye en yakın olan kurye adresinden gönderinizi almak üzere yola çıkacaktır. Kurye uygulamasını kullanarak kolay bir şekilde kurye çağırabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu ya da gece gündüz demeden ihtiyaç duyduğunuz her an acil gönderilerinizde kurye talebinde bulanabilirsiniz.

 

Kuryem firması bünyesinde çalışan her biri birbirinden deneyimli ve güler yüzlü çalışan personelleri ile gönderileriniz hızlı ve hasarsız bir şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde kurye hizmeti almak için kuryem firmasının tasarlamış olduğu kurye uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz adresten harita üzerinden kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye uygulaması, kurye çağırma ve kuryem firmasının diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgi için https://www.kuryem.com/kurye-uygulamasi/ adresini kullanmalısınız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş(YEDAŞ) Samsun'un 4 ilçesi Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi. İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi(İFAM) Kurucusu İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun 'İŞİD'ci yetiştiriyor' iddiası ile ilgili konuştu.

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET