• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KURYE UYGULAMASI İLE KURYE ÇAĞIRMAK DAHA KOLAY

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:53
Kurye uygulaması ile kurye çağırmak daha kolay

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kuryem firmasının sağlamış olduğu kurye hizmetini telefonunuza indireceğiniz kurye uygulaması ile takip edebilirsiniz. İstediğiniz her anda ve her yerde motorlu kuryeler tarafından kargolarınız alınabilmektedir. İndirmiş olduğunuz kurye uygulamasına girerek kurye işaretlediğiniz yere kurye çağırabilirsiniz. İşaretlediğiniz bölgeye en yakın olan kurye adresinden gönderinizi almak üzere yola çıkacaktır. Kurye uygulamasını kullanarak kolay bir şekilde kurye çağırabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu ya da gece gündüz demeden ihtiyaç duyduğunuz her an acil gönderilerinizde kurye talebinde bulanabilirsiniz.

 

Kuryem firması bünyesinde çalışan her biri birbirinden deneyimli ve güler yüzlü çalışan personelleri ile gönderileriniz hızlı ve hasarsız bir şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde kurye hizmeti almak için kuryem firmasının tasarlamış olduğu kurye uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz adresten harita üzerinden kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye uygulaması, kurye çağırma ve kuryem firmasının diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgi için https://www.kuryem.com/kurye-uygulamasi/ adresini kullanmalısınız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak

Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak. Yeni çipli kimlik kartları için başvurular 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren başlıyor. Peki yeni çipli kimlik kartlarının (nüfüs cüzdanları) fiyati ne kadar olacak. Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti belli oldu.

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim! Samsun'da yaşlı kadına çarparak ölümüne sebep olan ve kaza yerinden kaçan sürücü Amasya'nın Merzifon ilçesinde yakalandı. 

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi Genel Kurulu toplandı. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki Genel Kurulda yeni  Öğrenci Konseyi başkanı ve yönetimi seçimi yapıldı.

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması! Samsun Tarım İl Müdürü Nail Kırmacı, tarıma dayalı yatırımların desteklenmesine yönelik olan tebliğdeki değişiklikler hakkında açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET