• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KURYE UYGULAMASI İLE KURYE ÇAĞIRMAK DAHA KOLAY

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:53
Kurye uygulaması ile kurye çağırmak daha kolay

 Acil durumlarınızda gönderi yapmak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kuryem firmasının sağlamış olduğu kurye hizmetini telefonunuza indireceğiniz kurye uygulaması ile takip edebilirsiniz. İstediğiniz her anda ve her yerde motorlu kuryeler tarafından kargolarınız alınabilmektedir. İndirmiş olduğunuz kurye uygulamasına girerek kurye işaretlediğiniz yere kurye çağırabilirsiniz. İşaretlediğiniz bölgeye en yakın olan kurye adresinden gönderinizi almak üzere yola çıkacaktır. Kurye uygulamasını kullanarak kolay bir şekilde kurye çağırabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu ya da gece gündüz demeden ihtiyaç duyduğunuz her an acil gönderilerinizde kurye talebinde bulanabilirsiniz.

 

Kuryem firması bünyesinde çalışan her biri birbirinden deneyimli ve güler yüzlü çalışan personelleri ile gönderileriniz hızlı ve hasarsız bir şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde kurye hizmeti almak için kuryem firmasının tasarlamış olduğu kurye uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz adresten harita üzerinden kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye uygulaması, kurye çağırma ve kuryem firmasının diğer hizmetleri hakkında detaylı bilgi için https://www.kuryem.com/kurye-uygulamasi/ adresini kullanmalısınız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti. Spectral isimli filmde Recep Tayyip Erdoğan görüntüsü mü var. Spectral filminde duman içerisinden çıkan görüntünün Recep Tayyip Erdoğan olduğu iddia edildi.

Samsun'un Canik ilçesinde yatırım yağmuru

Samsun'un Canik ilçesinde yatırım yağmuru Kırsal bölgelere yatırımlarla topyekün gelişimi amaçlayan Canik Belediyesi, Düvecik'te önceki gün temeli atılan 1.3 milyon liralık iki yatırımın ardından Kozlu'da da bir açılışa imza attı.

Samsun'da yapılan Canik Yerel Ekonomi Platformu örnek gösterildi

Samsun'da yapılan Canik Yerel Ekonomi Platformu örnek gösterildi İstanbul'da düzenlenen 2. Uluslararası Yerel Kalkınma ve Finans Kongresi'ne Canik damgasını vurdu. Samsun Yerel Ekonomi Kalkınma Platformu ve Ekonomi Çalıştayı örnek gösterilen Canik Belediyesi adına kongreye davetli olarak katılan Başkan Yardımcısı Alican Usta'nın, "Şehir ve Ekonomi" konulu sunumu beğeni kazandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET