• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KUTLU DOĞUM HAFTASI FETÖ PROJESİ Mİ: KUTLU DOĞUM KUTLAYANLAR DİKKAT

Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat.  Samsun'da Kutlu Doğum Haftası nedeniyle etkinlik düzenleyenler dikkat. Kutlu Doğum Haftası FETÖ icadı bir proje.. 

20 Nisan 2017 Perşembe 21:13
Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat

Kutlu Doğum Haftası'nın FETÖ terör örgütünün Fetullah Gülen'in doğum günün kutlamak için icat ettiği bir etkinlik olduğu gündeme geldi.

 

Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğum günü Hicri takvime göre Mevlid Kandilinde kutlanıyor. Ancak FETÖ yapılanması Peygamber efendimizin doğum günü için alternatif olarak Kutlu Doğum Haftası etkinliklerini yıllar önce devreye soktu. 


Paygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğum günü Mevlid Kandilinde kutlanıyorken, Kutlu Doğum ne. Kutlu Doğum Haftası'nın FETÖ'cülerin başlattığı alternatif bir kutlama olduğunu İlahiyatçı Prof.Dr. Ramazan Ayvalı açıklamıştı. Ancak Samsun'da da Kutlu Doğum Haftası adı altında bazı belediyeler ve okullarda etkinlikler düzenlenmesi dikkat çekiyor. 

 

Ayrıca Yeni Şafak yazarı Salih Tuna'da Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine tepki gösteren isimler arasında. Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, Kutlu Doğum Haftasının FETÖ projesi olduğunu açıklayarak, "FETÖ, icat ettiği "kutlu doğum haftası"yla kitleleri efsunlayıp, Kelime-i Tevhid'den “Muhammedün Resulullah”ı çıkartmıştı. FETÖ "necat" kamuflajı ve "dinler arası diyalog" martavalıyla Kelime-i tevhid'i dinamitlemeye çalışırken Diyanet ne yapıyordu" dedi.


Kutlu Doğum Haftası'nın FETÖ projesi oduğunu açıklayan Ömer Turan'da bakın bu etkinlikle ilgili "FETÖ'cüler için Kutlu Doğum ilahları Fetullah Gülen'in doğumudur. FeTula'nın doğum günü Nisan ayında olduğu için Kutlu Doğum Nisanda oluyor. FETÖ'cüler Kutlu Doğumu Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğumunu değil, FEtullah Gülen'in doğumunu kutlamak için icat ettiler."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı

Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı. Samsun'da 23 Nisan Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda coşku içerisinde kutlandı.

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile Karadeniz'de birinci olduk

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile  Karadeniz'de birinci olduk Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72 oy oranı ile Evet, yüzde 28 oranı ile Hayır oyunun çıktığını açıklayarak, "Yüzde 28 Hayır neden çıktı bunu iyi analiz etmemiz gerekiyor" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu öğrencilere devretti

Yusuf Ziya Yılmaz 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu öğrencilere devretti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında koltuğunu  Terme Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu öğrencilerine bıraktı.

Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı

Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı. Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72'lik Evet oyunu nasıl yakaladıklarını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET