• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KUTLU DOĞUM HAFTASI FETÖ PROJESİ Mİ: KUTLU DOĞUM KUTLAYANLAR DİKKAT

Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat.  Samsun'da Kutlu Doğum Haftası nedeniyle etkinlik düzenleyenler dikkat. Kutlu Doğum Haftası FETÖ icadı bir proje.. 

20 Nisan 2017 Perşembe 21:13
Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat

Kutlu Doğum Haftası'nın FETÖ terör örgütünün Fetullah Gülen'in doğum günün kutlamak için icat ettiği bir etkinlik olduğu gündeme geldi.

 

Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğum günü Hicri takvime göre Mevlid Kandilinde kutlanıyor. Ancak FETÖ yapılanması Peygamber efendimizin doğum günü için alternatif olarak Kutlu Doğum Haftası etkinliklerini yıllar önce devreye soktu. 


Paygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğum günü Mevlid Kandilinde kutlanıyorken, Kutlu Doğum ne. Kutlu Doğum Haftası'nın FETÖ'cülerin başlattığı alternatif bir kutlama olduğunu İlahiyatçı Prof.Dr. Ramazan Ayvalı açıklamıştı. Ancak Samsun'da da Kutlu Doğum Haftası adı altında bazı belediyeler ve okullarda etkinlikler düzenlenmesi dikkat çekiyor. 

 

Ayrıca Yeni Şafak yazarı Salih Tuna'da Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine tepki gösteren isimler arasında. Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, Kutlu Doğum Haftasının FETÖ projesi olduğunu açıklayarak, "FETÖ, icat ettiği "kutlu doğum haftası"yla kitleleri efsunlayıp, Kelime-i Tevhid'den “Muhammedün Resulullah”ı çıkartmıştı. FETÖ "necat" kamuflajı ve "dinler arası diyalog" martavalıyla Kelime-i tevhid'i dinamitlemeye çalışırken Diyanet ne yapıyordu" dedi.


Kutlu Doğum Haftası'nın FETÖ projesi oduğunu açıklayan Ömer Turan'da bakın bu etkinlikle ilgili "FETÖ'cüler için Kutlu Doğum ilahları Fetullah Gülen'in doğumudur. FeTula'nın doğum günü Nisan ayında olduğu için Kutlu Doğum Nisanda oluyor. FETÖ'cüler Kutlu Doğumu Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğumunu değil, FEtullah Gülen'in doğumunu kutlamak için icat ettiler."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI