• 2,2454 TL

  • 2,8557 TL

  • 90,2552 TL

  • 77.898

MUAMMER GÜLER'İN YENİ TAPELERİ ÇIKTI

Muammer Güler'in yeni tapeleri çıktı
15 Şubat 2014 Cumartesi 11:23

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve hem manşetleri hem de kadrosu ile kısa sürede hatr sayılır bir tiraja ulaşan Karşı, bugün de yolsuzluk soruşturması konusunda gündemi sarsacak bir manşetle çıktı. 
 
Karşı'nın ulaştığı tapelerde Muammer Güler ile Reza Zarrab arasındaki görüşme kayıtları yer alıyor.
 
Karşı'nın manşet haberi şöyle:
 
Soruşturma dosyasında yer alan kayıtlara göre, 17 Aralık öncesi basında çıkan haberlerden rahatsz olan Reza Zarrab, dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arayarak konuyu soruyor.
 
"SENİN ÖNÜNE BEN YATARIM..."
 
Tapelere göre Muammmer Güler, Reza Zarrab'a şu sözlerle güvence veriyor: Abicim sen rahat ol. Vallahi öyle bir şey varsa, senin önüne ben yatarım ya! İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..."
 
GÜLER, ZARRAB'I KANDIRDI MI?
 

Karşı gazetesinin haberine göre Muammer Güler, Reza Zarrab'a "İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..." diyor. Ancak MİT'in Başbakanlık için hazırladığı raporda Reza Zarrab ile bakanlar arasındaki ilişkinin bildirildiği ve ilerde hükümet için sıkıntı yaratacağı konusunda uyardığı ortaya çıkmıştı. Öte yandan Reza Zarrab'ın şirketleri hakkında Maliye Bakanlığı ve MASAK tarafından da soruşturma yürütüldüğü iddiaları üzerine Zarrab'ın Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret ettiği ancak görüşmeden hayal kırıklığı ile ayrıldığı iddiaları da basına yansımıştı.


DİĞER HABERLER

PKK Bingöl'de HÜDA-Par üyesi Fethi Yalçın'ı öldürdü!

PKK Bingöl'de HÜDA-Par üyesi Fethi Yalçın'ı öldürdü! PKK Bingöl'de HÜDA-Par üyesi Fethi Yalçın'ı öldürdü! PKK Bingöl'de HÜDA-Par üyesi Fethi Yalçın'ı öldürdü. HÜDA-Par nedir? PKK, HÜDA-Par üyelerine neden saldırıyor? PKK, kaç HÜDA-Par üyesini öldürdü.

Dink cinayetinde 9 kamu görevlisi yargılanacak

Dink cinayetinde 9 kamu görevlisi yargılanacak Dink cinayetinde 9 kamu görevlisi yargılanacak. Agos Gazetesi yazarı Hrant Dink'in öldürülmesi olayı ile ilgili 9 kamu görevlisi hakkında alınan takipsizlik kararı kaldırıldı.

TRT Genel Müdürlüğü'ne Şenol Göka atandı

TRT Genel Müdürlüğü'ne Şenol Göka atandı TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in Samsun'a Vali olarak atanması sonrası boşalan genel müdürlük koltuğuna Şenol Göka getirildi. TRT1, Şahin Göka'nın genel müdürlüğe atandığını resmi twitter hesabından duyurdu.

Samsun'da otomobil köprü üstünde takla attı

Samsun'da otomobil köprü üstünde takla attı Samsun'da otomobilin köprü üstünde takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI