• 2,8061 TL

  • 3,2361 TL

  • 116,249 TL

  • 83.829,85

ncekiler Sonrakiler

MUAMMER GÜLER'İN YENİ TAPELERİ ÇIKTI

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

15 Şubat 2014 Cumartesi 11:23
Muammer Güler'in yeni tapeleri çıktı

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve hem manşetleri hem de kadrosu ile kısa sürede hatr sayılır bir tiraja ulaşan Karşı, bugün de yolsuzluk soruşturması konusunda gündemi sarsacak bir manşetle çıktı. 
 
Karşı'nın ulaştığı tapelerde Muammer Güler ile Reza Zarrab arasındaki görüşme kayıtları yer alıyor.
 
Karşı'nın manşet haberi şöyle:
 
Soruşturma dosyasında yer alan kayıtlara göre, 17 Aralık öncesi basında çıkan haberlerden rahatsz olan Reza Zarrab, dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arayarak konuyu soruyor.
 
"SENİN ÖNÜNE BEN YATARIM..."
 
Tapelere göre Muammmer Güler, Reza Zarrab'a şu sözlerle güvence veriyor: Abicim sen rahat ol. Vallahi öyle bir şey varsa, senin önüne ben yatarım ya! İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..."
 
GÜLER, ZARRAB'I KANDIRDI MI?
 

Karşı gazetesinin haberine göre Muammer Güler, Reza Zarrab'a "İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..." diyor. Ancak MİT'in Başbakanlık için hazırladığı raporda Reza Zarrab ile bakanlar arasındaki ilişkinin bildirildiği ve ilerde hükümet için sıkıntı yaratacağı konusunda uyardığı ortaya çıkmıştı. Öte yandan Reza Zarrab'ın şirketleri hakkında Maliye Bakanlığı ve MASAK tarafından da soruşturma yürütüldüğü iddiaları üzerine Zarrab'ın Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret ettiği ancak görüşmeden hayal kırıklığı ile ayrıldığı iddiaları da basına yansımıştı.


Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ahmet Doğan Mavi Marmara'da şehit olan oğlunu anlatırken duygulandı

Ahmet Doğan Mavi Marmara'da şehit olan oğlunu anlatırken duygulandı Ahmet Doğan Mavi Marmara'da şehit olan oğlunu anlatırken duygulandı . Samsun'a gelen Başbakanlık Baş Danışmanı Ahmet Doğan, Mavi Marmara’da şehit olan oğlu Furkan Doğan’ı anlatırken duygulandı.

Samsun'un Canik ilçesine uluslararası misafir

Samsun'un Canik ilçesine uluslararası misafir Canik Belediyesi ile Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği ortaklığında düzenlenen Avrupa Gençlik ve Kültür Zirvesi için Samsun’a gelen dünyanın farklı ülkelerinden gençler, Başkan Osman Genç’in misafiri oldu.

Samsun'un Bafra ilçe Kaymakamlığı’nda ödül töreni

Samsun'un Bafra ilçe Kaymakamlığı’nda ödül töreni Samsun Bafra Kaymakamı Halis Arslan, ilçedeki resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan personelleri başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Samsun Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi OMÜÇEM’i ziyaret etti

Samsun Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi OMÜÇEM’i ziyaret etti Samsun Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi, farkındalık oluşturmak ve çocuklara sunulan hizmetleri yerinde görmek için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk Üniversitesi’ni (OMÜÇEM) ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI