• 2,2320 TL

  • 2,7749 TL

  • 86,0584 TL

  • 83.252

MUAMMER GÜLER'İN YENİ TAPELERİ ÇIKTI

Muammer Güler'in yeni tapeleri çıktı
15 Şubat 2014 Cumartesi 11:23

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve hem manşetleri hem de kadrosu ile kısa sürede hatr sayılır bir tiraja ulaşan Karşı, bugün de yolsuzluk soruşturması konusunda gündemi sarsacak bir manşetle çıktı. 
 
Karşı'nın ulaştığı tapelerde Muammer Güler ile Reza Zarrab arasındaki görüşme kayıtları yer alıyor.
 
Karşı'nın manşet haberi şöyle:
 
Soruşturma dosyasında yer alan kayıtlara göre, 17 Aralık öncesi basında çıkan haberlerden rahatsz olan Reza Zarrab, dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arayarak konuyu soruyor.
 
"SENİN ÖNÜNE BEN YATARIM..."
 
Tapelere göre Muammmer Güler, Reza Zarrab'a şu sözlerle güvence veriyor: Abicim sen rahat ol. Vallahi öyle bir şey varsa, senin önüne ben yatarım ya! İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..."
 
GÜLER, ZARRAB'I KANDIRDI MI?
 

Karşı gazetesinin haberine göre Muammer Güler, Reza Zarrab'a "İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..." diyor. Ancak MİT'in Başbakanlık için hazırladığı raporda Reza Zarrab ile bakanlar arasındaki ilişkinin bildirildiği ve ilerde hükümet için sıkıntı yaratacağı konusunda uyardığı ortaya çıkmıştı. Öte yandan Reza Zarrab'ın şirketleri hakkında Maliye Bakanlığı ve MASAK tarafından da soruşturma yürütüldüğü iddiaları üzerine Zarrab'ın Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret ettiği ancak görüşmeden hayal kırıklığı ile ayrıldığı iddiaları da basına yansımıştı.


DİĞER HABERLER

Samsun'a bağlı 9 ilçede elektrikler kesilecek

Samsun'a bağlı 9 ilçede elektrikler kesilecek Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Terme, İlkadım, Tekkeköy, Atakum, Ondokuz Mayıs, Bafra, Canik, Kavak ve Vezirköprü ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Erdoğan, Ak Saray'da ilk resepsiyonunu verdi

Erdoğan, Ak Saray'da ilk resepsiyonunu verdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle AK Saray'da ilk resepsiyonunu verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Öğretmenler Günü nedeniyle yaptığı konuşmada, öğretmen denildiğinde akla ilk önce aşk, sevda ve fedakarlığın geldiğini söyledi.

Sokaktan Haber Var Projesi sürüyor

Sokaktan Haber Var Projesi sürüyor Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı Denetim Serbestlik Müdürlüğü ve ELVİN Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen Sokaktan Haber Var Projesi eğitimleri sürüyor.

İshak Taşçı, öğretmen olan eşine çiçek verdi

İshak Taşçı, öğretmen olan eşine çiçek verdi Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Öğretmenler Gününde öğretmen olan eşi Fatma Taşçı'ya çiçek verdi.

KÖŞE YAZARLARI