• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

MUAMMER GÜLER'İN YENİ TAPELERİ ÇIKTI

Muammer Güler'in yeni tapeleri çıktı
15 Şubat 2014 Cumartesi 11:23

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Reza Zarrab ’Bana soruşturma var mı?’ diye aradığı Bakan Güler’den şu cevabı almış: ’Vallahi öyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya!’

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve hem manşetleri hem de kadrosu ile kısa sürede hatr sayılır bir tiraja ulaşan Karşı, bugün de yolsuzluk soruşturması konusunda gündemi sarsacak bir manşetle çıktı. 
 
Karşı'nın ulaştığı tapelerde Muammer Güler ile Reza Zarrab arasındaki görüşme kayıtları yer alıyor.
 
Karşı'nın manşet haberi şöyle:
 
Soruşturma dosyasında yer alan kayıtlara göre, 17 Aralık öncesi basında çıkan haberlerden rahatsz olan Reza Zarrab, dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arayarak konuyu soruyor.
 
"SENİN ÖNÜNE BEN YATARIM..."
 
Tapelere göre Muammmer Güler, Reza Zarrab'a şu sözlerle güvence veriyor: Abicim sen rahat ol. Vallahi öyle bir şey varsa, senin önüne ben yatarım ya! İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..."
 
GÜLER, ZARRAB'I KANDIRDI MI?
 

Karşı gazetesinin haberine göre Muammer Güler, Reza Zarrab'a "İçişleri Bakanlığı'nda, Maliye'de ve MİT'te bir şeyin yok..." diyor. Ancak MİT'in Başbakanlık için hazırladığı raporda Reza Zarrab ile bakanlar arasındaki ilişkinin bildirildiği ve ilerde hükümet için sıkıntı yaratacağı konusunda uyardığı ortaya çıkmıştı. Öte yandan Reza Zarrab'ın şirketleri hakkında Maliye Bakanlığı ve MASAK tarafından da soruşturma yürütüldüğü iddiaları üzerine Zarrab'ın Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret ettiği ancak görüşmeden hayal kırıklığı ile ayrıldığı iddiaları da basına yansımıştı.


DİĞER HABERLER

Seyfi Doğanay hastanede hayatını kaybetti

Seyfi Doğanay hastanede hayatını kaybetti Halk ve fantezi müziğin duayenlerinden usta ses sanatçısı Seyfi Doğanay, mide kanaması şikayetiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Yaşar Kemal'in sağlık durumunda yeterli iyileşme yok

Yaşar Kemal'in sağlık durumunda yeterli iyileşme yok İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Karan, yazar Yaşar Kemal'in sağlık durumuna ilişkin, "Zemindeki kronik hastalıklar sebebiyle yeterli bir iyileşmeyi gözlemleyemedik" dedi.

Samsun tarihinin dünü, bugünü ve yarını konuşuldu

Samsun tarihinin dünü, bugünü ve yarını konuşuldu SAMSUN HABER- İlkadım Belediyesi'ne bağlı Acem Tekkesinde ürokratlar, akademisyenler ve STK temsilcileri bir araya gelerek Samsun tarihinin dününü, bugünü ve yarınını konuştu.

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango 29 Ocak çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama. Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgula. Milli Piyango 29 Ocak 2015 çekişi sonuçları ve ikramiye çıkan numaralar

KÖŞE YAZARLARI