• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA KESER SAMSUN'DA BAKAN MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NU TROLLEDİ

Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

15 Temmuz 2016 Cuma 22:41
Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi

Mustafa Keser Samsun'da Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

 

Samsun Golf sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi.

 

Sanatçı Mustafa Keser, golf sahasının açılışı sonrası vatandaşarla fotoğraf çekinen Bakan Çavuşoğlu'na gazeteciymiş gibi arkasından seslenerek, "Hocam bir sorum olacaktı" dedi. Mustafa Keser'in yüzünü görmeyen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ise "Bir dakika fotoğraf çekiniyoruz" diye yanıt verdi.

 

Sanatçı Mustafa Keser ise ikinci kez Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun arkasından seslenerek, "Baba burada baba" dedi.

 

Bunun üzerine Mevlüt Çavuşoğlu sırtını döner dönmez Mustafa Keser ile karşılaşınca gülüşmeler başladı. Sanatçı Mustafa Keser, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na folf öğrenip öğrenemeyeceğini sorarken, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi.

 

Bakan Çavuşoğlu'da Mustafa Keser'in bu sözleri üzerine saz öğrenmek istediğini belirtti. Mustafa Keser ise Bakan Çavuşoğlu'nun saz öğrenmek istediğini söylemesi üzerine, "Senin durumunu söyledim" dedi.

 

Bu esnada araya Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ta girerek, "Neymiş durumu" diye sorunca sanatçı Mustafa Keser, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi. Mustafa Keser'in sözleri Bakan Çavuşoğlu ile birlikte Bakan Akif Çağatay Kılıç ve esprili diaologlara tanıklık eden herkesi güldürdü.

 


Mustafa Keser ile Mevlüt Çavuşoğlu arasında... paylaşan: habermerkeziTR

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da Çalışma alanı olarak Samsun’u seçen Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 4. Sınıf öğrencileri Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti. 10 farklı konu çerçevesinde Samsun kentini çalışan öğrenciler, planlamalarını Başkan Murzioğlu ile paylaştı.

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET