• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA KESER SAMSUN'DA BAKAN MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NU TROLLEDİ

Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

15 Temmuz 2016 Cuma 22:41
Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi

Mustafa Keser Samsun'da Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

 

Samsun Golf sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi.

 

Sanatçı Mustafa Keser, golf sahasının açılışı sonrası vatandaşarla fotoğraf çekinen Bakan Çavuşoğlu'na gazeteciymiş gibi arkasından seslenerek, "Hocam bir sorum olacaktı" dedi. Mustafa Keser'in yüzünü görmeyen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ise "Bir dakika fotoğraf çekiniyoruz" diye yanıt verdi.

 

Sanatçı Mustafa Keser ise ikinci kez Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun arkasından seslenerek, "Baba burada baba" dedi.

 

Bunun üzerine Mevlüt Çavuşoğlu sırtını döner dönmez Mustafa Keser ile karşılaşınca gülüşmeler başladı. Sanatçı Mustafa Keser, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na folf öğrenip öğrenemeyeceğini sorarken, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi.

 

Bakan Çavuşoğlu'da Mustafa Keser'in bu sözleri üzerine saz öğrenmek istediğini belirtti. Mustafa Keser ise Bakan Çavuşoğlu'nun saz öğrenmek istediğini söylemesi üzerine, "Senin durumunu söyledim" dedi.

 

Bu esnada araya Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ta girerek, "Neymiş durumu" diye sorunca sanatçı Mustafa Keser, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi. Mustafa Keser'in sözleri Bakan Çavuşoğlu ile birlikte Bakan Akif Çağatay Kılıç ve esprili diaologlara tanıklık eden herkesi güldürdü.

 


Mustafa Keser ile Mevlüt Çavuşoğlu arasında... paylaşan: habermerkeziTR

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi

Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi. Yılmaz Özdil'in Samsun'da düzenlenen Karadeniz 3. Kitap Fuarında yapacağı imza günü iptal edildi.

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı. Samsun'a gelen 2. Abdülhamid Han’ın 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu, Sultanın Dilinden Osmanlı konferansında Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili konuştu.

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi'nin valilik öncülüğünde başlattığı, Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği “Kent İçi Güvenli Ulaşım” projesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da onay gördü. 

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı. İlkadım Belediyesi Tokat İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerine İlkadım gezdirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET