• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA KESER SAMSUN'DA BAKAN MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NU TROLLEDİ

Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

15 Temmuz 2016 Cuma 22:41
Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi

Mustafa Keser Samsun'da Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

 

Samsun Golf sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi.

 

Sanatçı Mustafa Keser, golf sahasının açılışı sonrası vatandaşarla fotoğraf çekinen Bakan Çavuşoğlu'na gazeteciymiş gibi arkasından seslenerek, "Hocam bir sorum olacaktı" dedi. Mustafa Keser'in yüzünü görmeyen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ise "Bir dakika fotoğraf çekiniyoruz" diye yanıt verdi.

 

Sanatçı Mustafa Keser ise ikinci kez Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun arkasından seslenerek, "Baba burada baba" dedi.

 

Bunun üzerine Mevlüt Çavuşoğlu sırtını döner dönmez Mustafa Keser ile karşılaşınca gülüşmeler başladı. Sanatçı Mustafa Keser, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na folf öğrenip öğrenemeyeceğini sorarken, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi.

 

Bakan Çavuşoğlu'da Mustafa Keser'in bu sözleri üzerine saz öğrenmek istediğini belirtti. Mustafa Keser ise Bakan Çavuşoğlu'nun saz öğrenmek istediğini söylemesi üzerine, "Senin durumunu söyledim" dedi.

 

Bu esnada araya Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ta girerek, "Neymiş durumu" diye sorunca sanatçı Mustafa Keser, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi. Mustafa Keser'in sözleri Bakan Çavuşoğlu ile birlikte Bakan Akif Çağatay Kılıç ve esprili diaologlara tanıklık eden herkesi güldürdü.

 


Mustafa Keser ile Mevlüt Çavuşoğlu arasında... paylaşan: habermerkeziTR

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET