• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA KESER SAMSUN'DA BAKAN MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NU TROLLEDİ

Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

15 Temmuz 2016 Cuma 22:41
Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi

Mustafa Keser Samsun'da Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

 

Samsun Golf sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi.

 

Sanatçı Mustafa Keser, golf sahasının açılışı sonrası vatandaşarla fotoğraf çekinen Bakan Çavuşoğlu'na gazeteciymiş gibi arkasından seslenerek, "Hocam bir sorum olacaktı" dedi. Mustafa Keser'in yüzünü görmeyen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ise "Bir dakika fotoğraf çekiniyoruz" diye yanıt verdi.

 

Sanatçı Mustafa Keser ise ikinci kez Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun arkasından seslenerek, "Baba burada baba" dedi.

 

Bunun üzerine Mevlüt Çavuşoğlu sırtını döner dönmez Mustafa Keser ile karşılaşınca gülüşmeler başladı. Sanatçı Mustafa Keser, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na folf öğrenip öğrenemeyeceğini sorarken, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi.

 

Bakan Çavuşoğlu'da Mustafa Keser'in bu sözleri üzerine saz öğrenmek istediğini belirtti. Mustafa Keser ise Bakan Çavuşoğlu'nun saz öğrenmek istediğini söylemesi üzerine, "Senin durumunu söyledim" dedi.

 

Bu esnada araya Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ta girerek, "Neymiş durumu" diye sorunca sanatçı Mustafa Keser, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi. Mustafa Keser'in sözleri Bakan Çavuşoğlu ile birlikte Bakan Akif Çağatay Kılıç ve esprili diaologlara tanıklık eden herkesi güldürdü.

 


Mustafa Keser ile Mevlüt Çavuşoğlu arasında... paylaşan: habermerkeziTR

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da geçirdiği ve Nuri Asan, Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomiç ile Asım Özkan'ın hayatını kaybettiği kazanın yıldönümünde bir mesaj yayınlayarak, o gün yaşanan acının hala yürekleri sızlattığını söyledi.

Samsun Canik'te kadın girişimcilere seminer verildi

Samsun Canik'te kadın girişimcilere seminer verildi Samsun Canik'te kadın girişimcilere seminer verildi. Samsun'da Canik Kadın Girişimciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (CANKAGİD) tarafından Hasköy Cumhuriyet İlkokulu'nda Kadın Girişimciliğinin Dünü, Bugünü, Yarını konulu seminer düzenlendi.

Samsun'un Alaçam ilçesinde fırınlar denetlendi

Samsun'un Alaçam ilçesinde fırınlar denetlendi Samsun'un Alaçam ilçesinde fırınlar denetlendi. Samsun’un Alaçam ilçesinde faaliyet gösteren fırınlarda ruhsat, gramaj ve temizlik denetimi yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET