• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSTAFA KESER SAMSUN'DA BAKAN MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NU TROLLEDİ

Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

15 Temmuz 2016 Cuma 22:41
Mustafa Keser Samsun'da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi

Mustafa Keser Samsun'da Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Golf Sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser ile yan yana gelince espriler havada uçuştu. 

 

Samsun Golf sahasının açılışına katılan sanatçı Mustafa Keser, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu trolledi.

 

Sanatçı Mustafa Keser, golf sahasının açılışı sonrası vatandaşarla fotoğraf çekinen Bakan Çavuşoğlu'na gazeteciymiş gibi arkasından seslenerek, "Hocam bir sorum olacaktı" dedi. Mustafa Keser'in yüzünü görmeyen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ise "Bir dakika fotoğraf çekiniyoruz" diye yanıt verdi.

 

Sanatçı Mustafa Keser ise ikinci kez Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun arkasından seslenerek, "Baba burada baba" dedi.

 

Bunun üzerine Mevlüt Çavuşoğlu sırtını döner dönmez Mustafa Keser ile karşılaşınca gülüşmeler başladı. Sanatçı Mustafa Keser, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na folf öğrenip öğrenemeyeceğini sorarken, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi.

 

Bakan Çavuşoğlu'da Mustafa Keser'in bu sözleri üzerine saz öğrenmek istediğini belirtti. Mustafa Keser ise Bakan Çavuşoğlu'nun saz öğrenmek istediğini söylemesi üzerine, "Senin durumunu söyledim" dedi.

 

Bu esnada araya Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ta girerek, "Neymiş durumu" diye sorunca sanatçı Mustafa Keser, "40'ından sonra saz öğrenen akortu mezarda yaparmış" dedi. Mustafa Keser'in sözleri Bakan Çavuşoğlu ile birlikte Bakan Akif Çağatay Kılıç ve esprili diaologlara tanıklık eden herkesi güldürdü.

 


Mustafa Keser ile Mevlüt Çavuşoğlu arasında... paylaşan: habermerkeziTR

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler Samsun’da şehit Selman Özay’ın adını taşıyan okulun öğrencileri şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler.

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler Samsun'da şehit Selman Özay'ın adını taşıyan okulun öğrencileri şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler.

Samsun'da mühendis adayları Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’ni gezdi

Samsun'da mühendis adayları Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’ni gezdi Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği ve Makine Mühendisliği Bölümünde öğrenim görmekte olan öğrenci üyelerine yönelik Samsun Bafra ilçesinde bulunan ve UNESCO Geçici Miras Listesi’ne giren Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’ne gezi düzenledi.

Bafra’da Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi

Bafra’da Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi Samsun Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) arasında yapılan işbirliği çerçevesinde “Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi” düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI