• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

NURETTİN VEREN, FETÖ'NÜN GALİP ÖZTÜRK'E NASIL KUMPAS KURDUĞUNU ANLATTI

Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı. Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e FETÖ tarafından nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

14 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

 


Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınında ki isim olarak bilinen Nurettin Veren, Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ örgütü tarafından nasıl cezaevine konulduğunu  bir bir açıkladı.

 

İşadamı Galip Öztürk'e FETÖ örgütü tarafından kumpas kurularak şantaj yapıldığını kaydeden Nurettin Veren, işadamlarına yapılan kumpasları anlattı.


Nurettin Veren, CNN Türk'de Didem Arslan Yılmaz'ın hazırladığı Türkiye'nin Gündemi isimli programda yaptığı açıklamada, "Bir tanesi çıkıp konuştuğu için söyleyeyim. Bir işadamı olarak ben bunlara 10 sene içerisinde 100 trilyon yardım ettim dedi. Bir tane de üniversite yaptım dedi Karadeniz tarafında.  Daha sonra hain imamlardan birisi Ahmet Kara geldi bana diyor ve 10 milyon dolar istedi diyor.  İşadamı bu parayı kendi adına mı istiyor bu işler içinmi istiyor şüphelendiğini söylüyor. Ne yapacaksın bu parayı diye sorduğunda Afrikada ki okul inşaatında kullanacağız demiş. O zaman ben gelip yapayım Afrika'da ki okulu diyor ve işadamına Sen bize vereceksin sen karışma diyor.  O 10 milyon doları vermeyince adamın yaptığı işlerle ilgili bir yolsuzluk dosyası ortaya atılıyor ve adam 18 ay kadar hapse giriyor. O arada örgütün avukatları gidiyor 10 milyon doları ver seni yarın çıkaralım diyorlar. O şahısta diyor ki ben burada 10 sene yatarım o 10 milyon doları vermem diyor. Çünkü siz ben 100 trilyon verdiğim halde utanmadan beni cezaevine attırıyorsunuz diyor"

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne bu yıl başlayan 90 öğrenci için ’Beyaz Önlük Takdim Töreni’ düzenlendi.

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı Samsun'da estetik merkezinde tanışarak birbirlerine aşık olan Murat Köse ile Günay Yılmaz, estetik tıp merkezinde nişan yaptı.

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı Samsun'un Ayvacık ilçesinde hayata geçirilen “Bir Şehit Olur Bin Diriliriz” projesi kapsamında Yozgat’tan gelen şehit yakınları ve gaziler Ayvacık’ta ağırlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi Tekkeköy Belediyesi, Kutlukent mevkisine çok amaçlı spor kompleksini kazandırmak için temel kazı çalışmalarına başladı.

KÖŞE YAZARLARI