• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

NURETTİN VEREN, FETÖ'NÜN GALİP ÖZTÜRK'E NASIL KUMPAS KURDUĞUNU ANLATTI

Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı. Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e FETÖ tarafından nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

14 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

 


Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınında ki isim olarak bilinen Nurettin Veren, Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ örgütü tarafından nasıl cezaevine konulduğunu  bir bir açıkladı.

 

İşadamı Galip Öztürk'e FETÖ örgütü tarafından kumpas kurularak şantaj yapıldığını kaydeden Nurettin Veren, işadamlarına yapılan kumpasları anlattı.


Nurettin Veren, CNN Türk'de Didem Arslan Yılmaz'ın hazırladığı Türkiye'nin Gündemi isimli programda yaptığı açıklamada, "Bir tanesi çıkıp konuştuğu için söyleyeyim. Bir işadamı olarak ben bunlara 10 sene içerisinde 100 trilyon yardım ettim dedi. Bir tane de üniversite yaptım dedi Karadeniz tarafında.  Daha sonra hain imamlardan birisi Ahmet Kara geldi bana diyor ve 10 milyon dolar istedi diyor.  İşadamı bu parayı kendi adına mı istiyor bu işler içinmi istiyor şüphelendiğini söylüyor. Ne yapacaksın bu parayı diye sorduğunda Afrikada ki okul inşaatında kullanacağız demiş. O zaman ben gelip yapayım Afrika'da ki okulu diyor ve işadamına Sen bize vereceksin sen karışma diyor.  O 10 milyon doları vermeyince adamın yaptığı işlerle ilgili bir yolsuzluk dosyası ortaya atılıyor ve adam 18 ay kadar hapse giriyor. O arada örgütün avukatları gidiyor 10 milyon doları ver seni yarın çıkaralım diyorlar. O şahısta diyor ki ben burada 10 sene yatarım o 10 milyon doları vermem diyor. Çünkü siz ben 100 trilyon verdiğim halde utanmadan beni cezaevine attırıyorsunuz diyor"

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi, standı büyük ilgi gördü

Samsun Büyükşehir Belediyesi, standı büyük ilgi gördü Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya 7. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda açtığı stant büyük ilgi gördü.

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor. İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  Samsun genelinde Pazar günü yapılacak olan yaklaşık 11 bin kişinin Kur'an- Kerim okuyarak hazırlandığı sınava katılanlara başarılar diledi.  Tok,  organize ettikleri bilgi ve kültür yarışmasının insan hayatına yön verdiğini sonuçlarının çok faydalı olacağını kaydetti.

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet İlkadım ilçesini karış karış gezerek halk oylaması öncesi vatandaşların neden 'evet' demesi gerektiğini anlatan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Köy statüsünden kurtularak mahalle kimliği kazanan yeni mahallelerde referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET