• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

NURETTİN VEREN, FETÖ'NÜN GALİP ÖZTÜRK'E NASIL KUMPAS KURDUĞUNU ANLATTI

Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı. Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e FETÖ tarafından nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

14 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

 


Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınında ki isim olarak bilinen Nurettin Veren, Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ örgütü tarafından nasıl cezaevine konulduğunu  bir bir açıkladı.

 

İşadamı Galip Öztürk'e FETÖ örgütü tarafından kumpas kurularak şantaj yapıldığını kaydeden Nurettin Veren, işadamlarına yapılan kumpasları anlattı.


Nurettin Veren, CNN Türk'de Didem Arslan Yılmaz'ın hazırladığı Türkiye'nin Gündemi isimli programda yaptığı açıklamada, "Bir tanesi çıkıp konuştuğu için söyleyeyim. Bir işadamı olarak ben bunlara 10 sene içerisinde 100 trilyon yardım ettim dedi. Bir tane de üniversite yaptım dedi Karadeniz tarafında.  Daha sonra hain imamlardan birisi Ahmet Kara geldi bana diyor ve 10 milyon dolar istedi diyor.  İşadamı bu parayı kendi adına mı istiyor bu işler içinmi istiyor şüphelendiğini söylüyor. Ne yapacaksın bu parayı diye sorduğunda Afrikada ki okul inşaatında kullanacağız demiş. O zaman ben gelip yapayım Afrika'da ki okulu diyor ve işadamına Sen bize vereceksin sen karışma diyor.  O 10 milyon doları vermeyince adamın yaptığı işlerle ilgili bir yolsuzluk dosyası ortaya atılıyor ve adam 18 ay kadar hapse giriyor. O arada örgütün avukatları gidiyor 10 milyon doları ver seni yarın çıkaralım diyorlar. O şahısta diyor ki ben burada 10 sene yatarım o 10 milyon doları vermem diyor. Çünkü siz ben 100 trilyon verdiğim halde utanmadan beni cezaevine attırıyorsunuz diyor"

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET