• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

NURETTİN VEREN, FETÖ'NÜN GALİP ÖZTÜRK'E NASIL KUMPAS KURDUĞUNU ANLATTI

Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı. Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e FETÖ tarafından nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

14 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

 


Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınında ki isim olarak bilinen Nurettin Veren, Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ örgütü tarafından nasıl cezaevine konulduğunu  bir bir açıkladı.

 

İşadamı Galip Öztürk'e FETÖ örgütü tarafından kumpas kurularak şantaj yapıldığını kaydeden Nurettin Veren, işadamlarına yapılan kumpasları anlattı.


Nurettin Veren, CNN Türk'de Didem Arslan Yılmaz'ın hazırladığı Türkiye'nin Gündemi isimli programda yaptığı açıklamada, "Bir tanesi çıkıp konuştuğu için söyleyeyim. Bir işadamı olarak ben bunlara 10 sene içerisinde 100 trilyon yardım ettim dedi. Bir tane de üniversite yaptım dedi Karadeniz tarafında.  Daha sonra hain imamlardan birisi Ahmet Kara geldi bana diyor ve 10 milyon dolar istedi diyor.  İşadamı bu parayı kendi adına mı istiyor bu işler içinmi istiyor şüphelendiğini söylüyor. Ne yapacaksın bu parayı diye sorduğunda Afrikada ki okul inşaatında kullanacağız demiş. O zaman ben gelip yapayım Afrika'da ki okulu diyor ve işadamına Sen bize vereceksin sen karışma diyor.  O 10 milyon doları vermeyince adamın yaptığı işlerle ilgili bir yolsuzluk dosyası ortaya atılıyor ve adam 18 ay kadar hapse giriyor. O arada örgütün avukatları gidiyor 10 milyon doları ver seni yarın çıkaralım diyorlar. O şahısta diyor ki ben burada 10 sene yatarım o 10 milyon doları vermem diyor. Çünkü siz ben 100 trilyon verdiğim halde utanmadan beni cezaevine attırıyorsunuz diyor"

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET