• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

NURETTİN VEREN, FETÖ'NÜN GALİP ÖZTÜRK'E NASIL KUMPAS KURDUĞUNU ANLATTI

Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı. Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e FETÖ tarafından nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

14 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Nurettin Veren, FETÖ'nün Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurduğunu anlattı

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, işadamı Galip Öztürk'e nasıl kumpas kurularak şantaj yapıldığını açıkladı.

 


Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınında ki isim olarak bilinen Nurettin Veren, Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ örgütü tarafından nasıl cezaevine konulduğunu  bir bir açıkladı.

 

İşadamı Galip Öztürk'e FETÖ örgütü tarafından kumpas kurularak şantaj yapıldığını kaydeden Nurettin Veren, işadamlarına yapılan kumpasları anlattı.


Nurettin Veren, CNN Türk'de Didem Arslan Yılmaz'ın hazırladığı Türkiye'nin Gündemi isimli programda yaptığı açıklamada, "Bir tanesi çıkıp konuştuğu için söyleyeyim. Bir işadamı olarak ben bunlara 10 sene içerisinde 100 trilyon yardım ettim dedi. Bir tane de üniversite yaptım dedi Karadeniz tarafında.  Daha sonra hain imamlardan birisi Ahmet Kara geldi bana diyor ve 10 milyon dolar istedi diyor.  İşadamı bu parayı kendi adına mı istiyor bu işler içinmi istiyor şüphelendiğini söylüyor. Ne yapacaksın bu parayı diye sorduğunda Afrikada ki okul inşaatında kullanacağız demiş. O zaman ben gelip yapayım Afrika'da ki okulu diyor ve işadamına Sen bize vereceksin sen karışma diyor.  O 10 milyon doları vermeyince adamın yaptığı işlerle ilgili bir yolsuzluk dosyası ortaya atılıyor ve adam 18 ay kadar hapse giriyor. O arada örgütün avukatları gidiyor 10 milyon doları ver seni yarın çıkaralım diyorlar. O şahısta diyor ki ben burada 10 sene yatarım o 10 milyon doları vermem diyor. Çünkü siz ben 100 trilyon verdiğim halde utanmadan beni cezaevine attırıyorsunuz diyor"

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı. Samsun’da Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu öğrencileri sınıf kapılarını Türk bayrakları ve 15 Temmuz kahramanları ile süsledi.

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesinin yenileneceğini ve personel sayısının artırılacağını söyledi.

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET