• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÖMER TURAN, VALİ İBRAHİM ŞAHİN HABERİNİ YAPAN SUPERHABERTV'NİN SAHİBİ CENGİZ ER'İ TOPA TUTTU

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in telefonunda ByLock bulunduğunu gündeme getiren SuperHaberTV'nin yayınladığı haber ile ilgili AK Parti'li Ömer Turan şok iddialarda bulundu.

02 Mayıs 2017 Salı 14:27
Ömer Turan, Vali İbrahim Şahin haberini yapan SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er'i topa tuttu

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in TRT Genel Müdürlüğü döneminde telefonunda ByLock tespit edildiğini gündeme getiren SuperHaberTv'nin yayınladığı haberi büyük paralar karşılığında yaptığı iddia edildi. İddia sahibi AK Parti'li Ömer Turan, SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er 'i Twitter'da adeta topa tuttu.


AK Parti'li Ömer Turan, Twitter'da ortaya attığı iddiada Samsun Valisi İbrahim Şahin ile ilgili ByLock iddiasını gündeme getiren SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er'i hedef alarak, "Cengiz Er, İbrahim Şahin ByLock'cu çıktı haberi için çok büyük yaralar aldığın söyleniyor. Cengiz Er neden İbrahim Şahin ByLock'cu diye haber yapıp sonra sildin? Kim ne için yaptırdı sana o operasyonu" diye yazdı. 


SuperHaberTV'nin Samsun Valisi İbrahim Şahin hakkında yayınladığı haber ile ilgili iddialarını sürdüren AK Parti'li Ömer Turan, Twitter'dan yaptığı açıkmalaranı da  "Cengiz Er İbrahim Şahin ByLock'çu haberini yapıp iki dakika sonra silerek kime nasıl ve ne karşılığı operasyon çektiğini deşifre edeceğiz" diye konuştu. 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın akrabası olarak tanınan ancak FETÖ ile ilişkisi nedeniyle uzaklaştırıldığı ileri sürülen Cengiz Er'in sahibi olduğu SuperHaberTV'nin Samsun Valisi İbrahim Şahin hakkında yayınladığı habere tepki gösteren Ömer Turan, şok bir iddiada daha bulanarak, "Cengiz Er aklınca Erdoğan'a operasyon çektin, biz o operasyonu bozunca meczup olduk değil mi? Savunduğun Gül ve Davutoğlu kaybetti bunu bil" dedi.

 

SuperHaberTv'nin sahibi Cengiz Er ise Ömer Turan'ın iddialarına Twiter'dan alaycı bir şekilde yanıt vererek, "Hmm. Parayla yaptım.Sende yap valla iyi para var bu işte.. Kafanı Kullan:))" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI