• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

OSMAN GENÇ DEMOKRASİ NÖBETİNDE Kİ VATANDAŞLARIN SABAH NAMAZINA İMAMLIK YAPTI

Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

31 Temmuz 2016 Pazar 06:07
Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti sürüyor. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında devam eden Demokrasi Nöbetinde günlerdir vatandaşlarla birlikte sabahlayan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, bu sabah namazına da imamlık yaptı.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar geceyi burada geçirdi.

 

 

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in de vatandaşlarla birlikte sabahladığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlara Cumhuriyet Meydanında ki dev ekrandan Darbe isimli filimde izlettirildi. Sabah saatlerinde ise Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşlar hep birlikte namaza geçti. Samsun Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlara sabah namazlarını ise Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıldırdı. 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da servis şoförlerine eğitim semineri verildi

Samsun'da servis şoförlerine eğitim semineri verildi Samsun’un Alaçam ilçesinde öğrenci servis şoförlerine eğitim semineri verildi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan hacılara ziyaret

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan hacılara ziyaret Hac vazifesini tamamlayarak memleketlerine dönen Atakumluları ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hacılara Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

KÖŞE YAZARLARI