• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

OSMAN GENÇ DEMOKRASİ NÖBETİNDE Kİ VATANDAŞLARIN SABAH NAMAZINA İMAMLIK YAPTI

Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

31 Temmuz 2016 Pazar 06:07
Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti sürüyor. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında devam eden Demokrasi Nöbetinde günlerdir vatandaşlarla birlikte sabahlayan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, bu sabah namazına da imamlık yaptı.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar geceyi burada geçirdi.

 

 

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in de vatandaşlarla birlikte sabahladığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlara Cumhuriyet Meydanında ki dev ekrandan Darbe isimli filimde izlettirildi. Sabah saatlerinde ise Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşlar hep birlikte namaza geçti. Samsun Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlara sabah namazlarını ise Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıldırdı. 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu. Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) geç kaldığı için sınava alınmayan adaylar için yeni bir sınav yapılacak mı. YGS sınavına geç kaldığı için sınava alınmayanlarla ilgili önemli açıklama geldi..

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.   

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir Atakum Belediyesi ile Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulunun birlikte gerçekleştirdiği fidan dikiminde, minik öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde zorlanan öğrencilerin yardımına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı koştu.

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi’nin kahvaltısında konuşan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan “Kısa ömürlü hükümetler yüzünden Türkiye’nin hem zamanı hem de parası heba oldu” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET