• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

OSMAN GENÇ DEMOKRASİ NÖBETİNDE Kİ VATANDAŞLARIN SABAH NAMAZINA İMAMLIK YAPTI

Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

31 Temmuz 2016 Pazar 06:07
Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti sürüyor. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında devam eden Demokrasi Nöbetinde günlerdir vatandaşlarla birlikte sabahlayan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, bu sabah namazına da imamlık yaptı.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar geceyi burada geçirdi.

 

 

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in de vatandaşlarla birlikte sabahladığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlara Cumhuriyet Meydanında ki dev ekrandan Darbe isimli filimde izlettirildi. Sabah saatlerinde ise Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşlar hep birlikte namaza geçti. Samsun Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlara sabah namazlarını ise Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıldırdı. 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET