• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

OSMAN GENÇ DEMOKRASİ NÖBETİNDE Kİ VATANDAŞLARIN SABAH NAMAZINA İMAMLIK YAPTI

Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

31 Temmuz 2016 Pazar 06:07
Osman Genç Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşların sabah namazına imamlık yaptı

Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti sürüyor. Samsun'da vatandaşlarla birlikte sabaha kadar Demokrasi Nöbeti tutan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, sabah namazına da imamlık yaptı.

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında devam eden Demokrasi Nöbetinde günlerdir vatandaşlarla birlikte sabahlayan Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, bu sabah namazına da imamlık yaptı.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetinde vatandaşlar geceyi burada geçirdi.

 

 

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in de vatandaşlarla birlikte sabahladığı Demokrasi Nöbetinde vatandaşlara Cumhuriyet Meydanında ki dev ekrandan Darbe isimli filimde izlettirildi. Sabah saatlerinde ise Demokrasi Nöbetinde ki vatandaşlar hep birlikte namaza geçti. Samsun Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlara sabah namazlarını ise Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıldırdı. 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çarşamba'da Muhtarlar Buluşmasında konuştu

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çarşamba'da Muhtarlar Buluşmasında konuştu Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çarşamba'da Muhtarlar Buluşmasında konuştu. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çarşamba ilçesi Ticaret Borsası M. Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonunda düzenlenen Muhtarlar Buluşmasında önemli açıklamalar yaptı.

Samsun Alaçam'da girişimci adayları sertifikalarını aldı

Samsun Alaçam'da girişimci adayları sertifikalarını aldı Samsun Alaçam'da girişimci adayları sertifikalarını aldı. Alaçam Belediyesi ve Bafra Çalışma ve İş Kurumu(İŞKUR) Hizmet Merkezi işbirliğiyle açılan Girişimcilik Kursu tamamlandı. Kursa katılan 25 kişi 32 saatlik eğitimlerini başarıyla tamamlayarak ekonomik anlamda desteklerden yararlanma imkanından faydalanacak.

Samsun'da inşaat hırsızını yakalayan Hüseyin Başokur ayın polisi seçildi

Samsun'da inşaat hırsızını yakalayan Hüseyin Başokur ayın polisi seçildi Samsun'da inşaat hırsızını yakalayan Hüseyin Başokur ayın polisi seçildi. Samsun'da 6 ayrı inşaattan 3 kamyon dolusu hırsızlık olayının failini tespit edip yakalanmasına sağlayan polis memuru ayın polisi seçildi.

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Cennet vatanımızın dört bir yanında dini ve Milli değerlere bağlı pırıl pırıl bir nesil yetişiyor" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET