• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

OSMAN GENÇ: 16 NİSAN SEÇİMİNDE YÜZDE 72 İLE KARADENİZ'DE BİRİNCİ OLDUK

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72 oy oranı ile Evet, yüzde 28 oranı ile Hayır oyunun çıktığını açıklayarak, "Yüzde 28 Hayır neden çıktı bunu iyi analiz etmemiz gerekiyor" dedi.

23 Nisan 2017 Pazar 14:30
Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile  Karadeniz'de birinci olduk

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminin ardından AK Parti Canik İlçe Teşkilatı üyeleri ile Canik Kültür Merkezinde biraraya geldi.

 

Osman Genç, AK Parti Canik İlçe Başkanlığı üyeleri ile yaptığı toplantıda halk oylaması seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72 oranında Evet oyu aldıklarını belirterek, "Aldığımız yüzde 72 oy ile Karadeniz merkez ilçeler arasında birinci olduk. İnanarak çalıştık ve başardık.16 Nisan halk oylaması referandumunda 168 program düzenleyerek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımıza ev toplantılarında, çay ocağı ve kahvehane toplantılarında, esnaf ziyaretlerinde, açılışlarda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine neden evet demeleri gerektiğini anlattık. Bu programlarımızla 27 bin kişiyle yüz yüze görüşme fırsatımız oldu. Programlarımızı sosyal medya üzerinden canlı yayınlayarak 582 bin 390 kişiye eriştik. Ve tüm bu çalışmalarımız sonucunda yüzde 72 oy aldık. Aziz vatandaşlarımıza, tüm teşkilatımıza bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

AK Parti Canik ailesini Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen akşam yemeğinde ağırladı. Düzenlenen yemeğe Başkan Genç’in yanı sıra, eşi Nimet Genç, Canik Belediyesi Başkan Yardımcıları, Ak Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma, SKM Başkanı Mustafa Marap, Canik eski ilçe Başkanı ve Milletvekili adayı Yılmaz Hocaoğu, Canik Belediyesi eski meclis üyesi ve Milletvekili aday adayı Elif Coşkun Bilgin, Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, mahalle başkanları, muhtarlar, dernek ve STK temsilcileri katıldı.

 

 

 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Kültür Merkezinde yaptığı konuşmada ilçede 1.5 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatmaya başladıklarını ifade ederek şunları dile getirdi.

"Ülkemizin önünü tıkayan bu sistemden kurtulmamız gerektiğini Cumhurbaşkanımız her defasında dile getirdi. Biz de Canik Belediyesi olarak sorumluluk üstlenerek  Yeni Türkiye Yolunda başlığı altında tam 19 konferans gerçekleştirdik. Bu konferanslarda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi nedir ? Bu sistem bize ekonomide, icraat ve reformlarda, eğitimde, toplumun her alanında ne gibi faydalar sağlayacak, konularda alanında uzman kişileri ilçemizde konferanslar aracılığıyla Samsunlu hemşehrilerimizle buluşturduk. Çok şükür 16 Nisan’da yüzde  72 oy alarak bu çalışmalarımızın karşılığı aldık. Gururluyuz. İlçemiz Canik’te referandum süreci boyunca Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülkemizin geleceği olduğunu, sistemin neler getireceğini anlattık.Yüzde 72 oy aldık ancak yüzde 28’de hayır dedi. yüzde 28’lik bir kesimin neden hayır dediğini iyi analiz etmek ve değerlendirmemiz gerekir. Biz Canik’te bunu yapıyoruz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi artık geçmiştir. Şimdi icraat zamanı"

 

Konuşmanın ardından Canik Belediye Başkanı Osman Genç, referandum boyunca çalışmalarından dolayı Ak Parti Canik Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Marap’a bir plaket takdim ederek teşekkür etti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

CAHİLLER-FAKİRLER ve ROMANLAR verdi EVET i

CANİKLİ EMEKLİ ÖĞRETMEN
23 Nisan 2017 Pazar 17:27

Karadenizde eğitim seviyrsi en düşük, varoşlukta lider olan ilçenin neyi ile övünüyorsun. Gebi köylerinin hali içler acısı sadaka ver oy al. işte bu kadar.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI