• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SADEF, FETÖ'DEN ALINAN İŞADAMININ MEKANINDA TOPLANTI YAPTI

Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) FETÖ'den gözaltına alınan Simit Center'ın sahibi işadamı Ahmet Çakır'ın mekanında basın toplantısı düzenledi.

24 Eylül 2016 Cumartesi 13:35
SADEF, FETÖ'den alınan işadamının mekanında toplantı yaptı

Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın FETÖ operasyonunda gözaltına alınan işadamı Ahmet Çakır'ın sahibi olduğu Simit Center'da basın toplantısı yapması şaşkınlık yarattı.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, 9. Samsun Tanıtım Günleri ile ilgili düzenlediği basın toplantısı için FETÖ operasyonunda gözaltına alınan işadamı Ahmet Çakır'ın sahibi olduğu Simit Center'ı tercih etti.


FETÖ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartı ile yurt dışı çıkış yasağı getirilerek serbest bırakılan işadamı Ahmet Çakır'ın mekanında basın toplantısı düzenleyerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ı 9. Samsun Tanıtım Günlerine davet ettiklerini açıklayan SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, FETÖ ile ilişkili olduğu iddia edilen ve bu nedenle gözaltına alınan bir işadamının mekanında toplantı düzenlemesi şaşkınlık yarattı.


FETÖ operasyonunda gözaltına alınan işadamı Ahmet Çakır'ın sahibi olduğu Simit Center'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ı 9. Samsun Tanıtım Günlerine davet ettiklerini duyuran SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın basın toplantısı için yaptığı yer tercihi dikkat çekerken toplantıda şunları dile getirdi.

 


"Bu tanıtım günlerindeki amacımız birlik ve beraberliğimizi tüm Türkiye’ye göstermek ve değerlerimizi tanıtmaktır. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın önderliğinde, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve 17 ilçe belediyemizle birlikte bu programımızı gerçekleştireceğiz. 1.5 milyon katılımcı hedefliyoruz. Burada Samsun’un örf, adet, renkleri ve turizmi gibi değişik yöndeki özellikler tanıtılacak. Samsun’un değerleri olan Yıldıray Çınar, Neyzen Teyfik, Yaşar Doğu ve Ali Fuat Başgil’i de anacağız. SADEF herkese aynı uzaklıkta ve yakınlıktadır. Bütün siyasetçileri seviyoruz ve siyaset üstü bir kurumuz. Hiç kimsenin siyahına-beyazına karışmadan STK olarak yürümeye çalışıyoruz. Başbakanımızı davet ettik. Reisimizi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı alanımızda görmek istedik. Bununla ilgili çalışmayı Gençlik ve Spor Bakanımız yapıyor. Bakanımız, Cumhurbaşkanımızın katılmasıyla ilgili olarak ne gerekiyorsa yapacağını söyledi. Başbakanımız inşallah katılacak. Etkinlik 4 gün boyunca canlı yayınlanacak. Cuma günü resmi kurdelemiz kesilecek"

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama

Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama Referandum'da (16 Nisan 2017 ) nerede oy kullanacaksınız: YSK seçmen sorgulama. Başkanlık Sistemi için 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum seçiminde nerede, hangi sandıkta oy kullanacağınızı öğrenmek için haberimize mutlaka göz atın

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti

Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti Samsun'da gençler medikal ve tıbbi aletler üretimi yapan fabrikaları ziyaret etti. Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen “Gençler Değerleriyle Buluşuyor” Projesinin ikinci etabı Samsun’da faaliyet gösteren medikal ve Tıbbi aletler üretimi yapan fabrikalara ziyaretle gerçekleştirildi.

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı

Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı Ehliyet sınav sonuçları yayınlandı mı: 11 Şubat ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. 11 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan ehliyet sınav sonuçları açıklandı mı. Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Son dakika- 11 Şubat 2017 Ehliyet Sınav sonuçları açıklandı...

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak. MEB 20 bin 127 sözleşmeli öğretmen ataması başvuruları ne zaman alınacak. Sözleşmeli öğretmen başvuru tarihleri. 2017 MEB 20 bin 127 sözleşmeli öğretmen ataması hangi kontenjanlara yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET