• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SADEF GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası

17 Eylül 2016 Cumartesi 18:13
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş hakkında şok iddia

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası. Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş dolandırıcılık mı yaptı.

 

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın bir organizasyon firması sahibinden geri ödemek kaydıyla yüklü miktarda para aldığı ancak bu parayı geri ödemediği iddia edildi. Yıldıray Baş'a emanet para veren şahsın, bir süre sonra parasını geri istemesi ile birlikte patlak veren iddia gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre parasını geri isteyen şahıs tehdit edildi.  

 

Alacağını geri alabilmek için defalarca Yıldıray Baş'a ulaşmak isteyen şahıs her defasında başarısız oldu. Alacaklının telefonlarına bakmadığı iddia edilen Yıldıray Baş'ın söz konusu parayı SADEF seçimleri sürecinde aldığı ve geri ödemediği ileri sürüldü. 

 

SADEF tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri fuarlarında da Yıldıray Baş'ın akçeli işlere bulaşması nedeniyle rahatsızlıkların olduğu ve bu konuda tepki aldığı da iddialar arasında. 

 

Söz konusu iddialarla ilgili Yıldıray Baş'ın ne açıklama yapacağı ise merak konusu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti

Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti! Samsun Taflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhasebe 10. sınıfı öğrencileri, Samsun Ticaret ve Ticaret Odası’nı(TSO) ziyaret ederek, kurumun yapısı ve işleyişi hakkında bilgi aldı.

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek! 11 Aralık Pazar günü Gürbüz Camii'nde İlkadım Belediyesi ve Son Peygamber Platformu ve Çevre Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (ÇEYDER) tarafından Mevlit Kandili Programı düzenlenecek.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı! Canik Belediyesi tarafından eğitime destek kapsamında Canik İMKB Anadolu Lisesi'ne kazandırdığı ve şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adını taşıyan Edebiyat Atölyesi bugün düzenlenen bir törenle açıldı. Canik Belediye Başkanı Osman Genç,” Her gencin hayalleri hedefleri olmalı. Bu hayallerimizi kendimiz,şehrimiz ve ülkemiz için gerçekleştirmeliyiz” dedi.

İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı

İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı! Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrencilerini yazar, gazeteci ve akademisyenlerle buluşturmaya devam ediyor.  Öğrencilerine yönelik akademik çalışmalara aralıksız devam eden Atakum İmam Hatip Lisesi, Dr. İhsan Şenocak’a ağırladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET