• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SADEF GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası

17 Eylül 2016 Cumartesi 18:13
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş hakkında şok iddia

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası. Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş dolandırıcılık mı yaptı.

 

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın bir organizasyon firması sahibinden geri ödemek kaydıyla yüklü miktarda para aldığı ancak bu parayı geri ödemediği iddia edildi. Yıldıray Baş'a emanet para veren şahsın, bir süre sonra parasını geri istemesi ile birlikte patlak veren iddia gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre parasını geri isteyen şahıs tehdit edildi.  

 

Alacağını geri alabilmek için defalarca Yıldıray Baş'a ulaşmak isteyen şahıs her defasında başarısız oldu. Alacaklının telefonlarına bakmadığı iddia edilen Yıldıray Baş'ın söz konusu parayı SADEF seçimleri sürecinde aldığı ve geri ödemediği ileri sürüldü. 

 

SADEF tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri fuarlarında da Yıldıray Baş'ın akçeli işlere bulaşması nedeniyle rahatsızlıkların olduğu ve bu konuda tepki aldığı da iddialar arasında. 

 

Söz konusu iddialarla ilgili Yıldıray Baş'ın ne açıklama yapacağı ise merak konusu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Tunç: Göçmenlerin sosyal durumları iyi irdelenmeli

Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Tunç: Göçmenlerin sosyal durumları iyi irdelenmeli SAMSUN (İHA) – Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Türkiye’ye gelen göçmenlerin sosyal durumlarının iyi irdelenmesi gerektiğini belirtti.

İlkadım Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığına psikolog Halise Mutlu seçildi

İlkadım Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığına psikolog Halise Mutlu seçildi İlkadım Kent Konseyi Başkanlığına psikolog Halise Mutlu seçildi. İlkadım Kent Konseyi Kadın Meclisi 4. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa psikolog Halise Mutlu seçildi.

Samsun'da fındık bahçelerinde eğitici adayları eğitildi

Samsun'da fındık bahçelerinde eğitici adayları eğitildi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca uygulamaya konulan ’Tarımsal Yeniliklerin Yaygınlaştırılması’ amacına yönelik projelerden Fındıkta Budama Uygulamalarının Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında ’Fındıkta Budama Uygulamaları Eğiticilerin Eğitimi Programı’ gerçekleştirildi.

Samsun'da sürücülere eğitim semineri

Samsun'da sürücülere eğitim semineri Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim-öğretim yılı okul servis araçları sürücüleri eğitimi semineri verildi.

KÖŞE YAZARLARI