• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SADEF GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası

17 Eylül 2016 Cumartesi 18:13
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş hakkında şok iddia

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası. Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş dolandırıcılık mı yaptı.

 

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın bir organizasyon firması sahibinden geri ödemek kaydıyla yüklü miktarda para aldığı ancak bu parayı geri ödemediği iddia edildi. Yıldıray Baş'a emanet para veren şahsın, bir süre sonra parasını geri istemesi ile birlikte patlak veren iddia gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre parasını geri isteyen şahıs tehdit edildi.  

 

Alacağını geri alabilmek için defalarca Yıldıray Baş'a ulaşmak isteyen şahıs her defasında başarısız oldu. Alacaklının telefonlarına bakmadığı iddia edilen Yıldıray Baş'ın söz konusu parayı SADEF seçimleri sürecinde aldığı ve geri ödemediği ileri sürüldü. 

 

SADEF tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri fuarlarında da Yıldıray Baş'ın akçeli işlere bulaşması nedeniyle rahatsızlıkların olduğu ve bu konuda tepki aldığı da iddialar arasında. 

 

Söz konusu iddialarla ilgili Yıldıray Baş'ın ne açıklama yapacağı ise merak konusu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET