• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SADEF GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası

17 Eylül 2016 Cumartesi 18:13
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş hakkında şok iddia

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası. Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş dolandırıcılık mı yaptı.

 

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın bir organizasyon firması sahibinden geri ödemek kaydıyla yüklü miktarda para aldığı ancak bu parayı geri ödemediği iddia edildi. Yıldıray Baş'a emanet para veren şahsın, bir süre sonra parasını geri istemesi ile birlikte patlak veren iddia gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre parasını geri isteyen şahıs tehdit edildi.  

 

Alacağını geri alabilmek için defalarca Yıldıray Baş'a ulaşmak isteyen şahıs her defasında başarısız oldu. Alacaklının telefonlarına bakmadığı iddia edilen Yıldıray Baş'ın söz konusu parayı SADEF seçimleri sürecinde aldığı ve geri ödemediği ileri sürüldü. 

 

SADEF tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri fuarlarında da Yıldıray Baş'ın akçeli işlere bulaşması nedeniyle rahatsızlıkların olduğu ve bu konuda tepki aldığı da iddialar arasında. 

 

Söz konusu iddialarla ilgili Yıldıray Baş'ın ne açıklama yapacağı ise merak konusu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET