• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SADEF GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ HAKKINDA ŞOK İDDİA

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası

17 Eylül 2016 Cumartesi 18:13
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş hakkında şok iddia

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında şok iddialar gündeme geldi.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, hakkında dolandırıcılık iddiası. Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş dolandırıcılık mı yaptı.

 

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın bir organizasyon firması sahibinden geri ödemek kaydıyla yüklü miktarda para aldığı ancak bu parayı geri ödemediği iddia edildi. Yıldıray Baş'a emanet para veren şahsın, bir süre sonra parasını geri istemesi ile birlikte patlak veren iddia gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre parasını geri isteyen şahıs tehdit edildi.  

 

Alacağını geri alabilmek için defalarca Yıldıray Baş'a ulaşmak isteyen şahıs her defasında başarısız oldu. Alacaklının telefonlarına bakmadığı iddia edilen Yıldıray Baş'ın söz konusu parayı SADEF seçimleri sürecinde aldığı ve geri ödemediği ileri sürüldü. 

 

SADEF tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri fuarlarında da Yıldıray Baş'ın akçeli işlere bulaşması nedeniyle rahatsızlıkların olduğu ve bu konuda tepki aldığı da iddialar arasında. 

 

Söz konusu iddialarla ilgili Yıldıray Baş'ın ne açıklama yapacağı ise merak konusu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yusuf Ziya Yılmaz: 20 Ocak 1989 yılının travmasını hala yaşıyoruz

Yusuf Ziya Yılmaz: 20 Ocak 1989 yılının travmasını hala yaşıyoruz Yusuf Ziya Yılmaz: 20 Ocak 1989 yılının travmasını hala yaşıyoruz. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 20 Ocak 1989 yılında deplasman maçına giderken geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybedenler için kazanın 28. Yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

YEPAŞ, Unico Sigorta ile dev bir işbirliğine imza attı

YEPAŞ, Unico Sigorta ile dev bir işbirliğine imza attı YEPAŞ, Unico Sigorta ile dev bir işbirliğine imza attı. YEPAŞ’ın serbest tüketici müşterileri, ücretsiz sigorta paketlerine sahip oluyor. YEPAŞ, bireysel kullanıcılar EnerjikEvim, sanayi ve ticarethane kullanıcıları ise EnerjiKobi ürünlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecek

Hasan Togar’dan Samsunspor’a taziye ve anma mesajı

Hasan Togar’dan Samsunspor’a taziye ve anma mesajı Hasan Togar’dan Samsunspor’a taziye ve anma mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989 tarihinde geçirdiği trafik kazasının 28. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Zihni Şahin: Samsun’da bir Bafra var, Samsun için var

Zihni Şahin: Samsun’da bir Bafra var, Samsun için var Zihni Şahin: Samsun’da bir Bafra var, Samsun için var. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Biz ‘Samsun’da bir Bafra var, Samsun için var’ anlayışı içindeyiz. Samsun ile beraber daha büyük bir aileyiz" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET