• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ'YE MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU'NDAN TEPKİ

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'ye tepki gösterdi.

29 Eylül 2016 Perşembe 13:07
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani'ye Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu'ndan tepki

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, bugün Samsun'a gelerek siyasi parti liderlerinden randevu talep eden ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'ye sert bir dille tepki gösterdi.

 

Genel Başkan Ahmet Kabadayı yaptığı açıklamada, "Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) okyanus ötesinden gelip 90’lı yılların başında Kuzey Irak’tan başlayıp Ortadoğu’yu kan gölüne çevirmesinden, bunun eninde sonunda Türkiye’ye ulaşması endişesi içerisinde Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu'nu kurduk. Fırat Kalkanı operasyonu ile Türkiyemizin sınırlarını en iyi şekilde koruyorlar, iyi bir yoldalar ve hükümeti destekliyoruz. Çünkü ülkemizin bekası söz konusu" dedi.

 

CHP'YE KINAMA MHP'YE TEŞEKKÜR

ABD'nin son amacının Türkiye'yi iç savaşa sürüklemek olduğunu belirten Kabadayı yaptığı açıklamada şunları söyledi, "Ülkemizi yönetecek siyasi irade halk tarafından tayin edilmiştir. Kendilerini dünyanın jandarması olarak gören alçak Amerikalılar haddini bilmeli. ABD'li diplomatın randevu talebini reddeden MHP'yi ve bu alçakları ret eden herkese teşekkür ederim. CHP Samsun İl Başkanı'nı ise şiddetle kınıyorum. Amerikalı diplomatın benim ülkemde ve bölgemde hiç bir oluşum yapsamasına asla tahammülümüz olmaz"


Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET