• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ'YE MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU'NDAN TEPKİ

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'ye tepki gösterdi.

29 Eylül 2016 Perşembe 13:07
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani'ye Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu'ndan tepki

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, bugün Samsun'a gelerek siyasi parti liderlerinden randevu talep eden ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'ye sert bir dille tepki gösterdi.

 

Genel Başkan Ahmet Kabadayı yaptığı açıklamada, "Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) okyanus ötesinden gelip 90’lı yılların başında Kuzey Irak’tan başlayıp Ortadoğu’yu kan gölüne çevirmesinden, bunun eninde sonunda Türkiye’ye ulaşması endişesi içerisinde Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu'nu kurduk. Fırat Kalkanı operasyonu ile Türkiyemizin sınırlarını en iyi şekilde koruyorlar, iyi bir yoldalar ve hükümeti destekliyoruz. Çünkü ülkemizin bekası söz konusu" dedi.

 

CHP'YE KINAMA MHP'YE TEŞEKKÜR

ABD'nin son amacının Türkiye'yi iç savaşa sürüklemek olduğunu belirten Kabadayı yaptığı açıklamada şunları söyledi, "Ülkemizi yönetecek siyasi irade halk tarafından tayin edilmiştir. Kendilerini dünyanın jandarması olarak gören alçak Amerikalılar haddini bilmeli. ABD'li diplomatın randevu talebini reddeden MHP'yi ve bu alçakları ret eden herkese teşekkür ederim. CHP Samsun İl Başkanı'nı ise şiddetle kınıyorum. Amerikalı diplomatın benim ülkemde ve bölgemde hiç bir oluşum yapsamasına asla tahammülümüz olmaz"


Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti. Spectral isimli filmde Recep Tayyip Erdoğan görüntüsü mü var. Spectral filminde duman içerisinden çıkan görüntünün Recep Tayyip Erdoğan olduğu iddia edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET