• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ SONRASI YOĞUN ÖNLEM

Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem! 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından Samsun Valiliği’nde güvenlik önlemleri de artırıldı. Valilik girişine yeni alınan x-ray cihazı ile vatandaşların çanta ve paketleri tek tek aranarak alınıyor

27 Temmuz 2016 Çarşamba 11:19
Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem

Samsun Valiliği 15 Temuz darbe girişimi sonrasında adeta kırmızı alarma geçti. Valilik etrafındaki polis önlemleri sıklaştırılırken, polisler valilik önünde her şüpheli durumu titizlikle takip ediyorlar. Valiliğe girişlerde tüm vatandaşlar aramadan geçirilirken, yeni alınan x-ray cihazı ile de gelen vatandaşların çanta ve paketleri görüntülendikten sonra girişlere izin veriliyor.
 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi! Samsun'da iki ayrı mahallede oturan gençler parkta bir araya gelip, son zamanlarda uyuşturucudan ölenlerin olduğuna dikkat çekerek, eylem yaptılar.

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü! Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay hayatını kaybetti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bayanların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET