• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ SONRASI YOĞUN ÖNLEM

Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem! 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından Samsun Valiliği’nde güvenlik önlemleri de artırıldı. Valilik girişine yeni alınan x-ray cihazı ile vatandaşların çanta ve paketleri tek tek aranarak alınıyor

27 Temmuz 2016 Çarşamba 11:19
Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem

Samsun Valiliği 15 Temuz darbe girişimi sonrasında adeta kırmızı alarma geçti. Valilik etrafındaki polis önlemleri sıklaştırılırken, polisler valilik önünde her şüpheli durumu titizlikle takip ediyorlar. Valiliğe girişlerde tüm vatandaşlar aramadan geçirilirken, yeni alınan x-ray cihazı ile de gelen vatandaşların çanta ve paketleri görüntülendikten sonra girişlere izin veriliyor.
 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET