• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ SONRASI YOĞUN ÖNLEM

Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem! 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından Samsun Valiliği’nde güvenlik önlemleri de artırıldı. Valilik girişine yeni alınan x-ray cihazı ile vatandaşların çanta ve paketleri tek tek aranarak alınıyor

27 Temmuz 2016 Çarşamba 11:19
Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem

Samsun Valiliği 15 Temuz darbe girişimi sonrasında adeta kırmızı alarma geçti. Valilik etrafındaki polis önlemleri sıklaştırılırken, polisler valilik önünde her şüpheli durumu titizlikle takip ediyorlar. Valiliğe girişlerde tüm vatandaşlar aramadan geçirilirken, yeni alınan x-ray cihazı ile de gelen vatandaşların çanta ve paketleri görüntülendikten sonra girişlere izin veriliyor.
 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz, Samsunspor'u unutmadı

Tufan Akcagöz, Samsunspor'u unutmadı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, kırmızı-beyazlı taraftarlara seslenerek, ‘27 yıldır yapılamayan futbol şehitleri anıtını iktidara geldiğimizde söz, biz yapacağız’ dedi. 

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş(YEDAŞ) Samsun'un 4 ilçesi Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi. İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi(İFAM) Kurucusu İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun 'İŞİD'ci yetiştiriyor' iddiası ile ilgili konuştu.

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET