• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ SONRASI YOĞUN ÖNLEM

Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem! 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından Samsun Valiliği’nde güvenlik önlemleri de artırıldı. Valilik girişine yeni alınan x-ray cihazı ile vatandaşların çanta ve paketleri tek tek aranarak alınıyor

27 Temmuz 2016 Çarşamba 11:19
Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem

Samsun Valiliği 15 Temuz darbe girişimi sonrasında adeta kırmızı alarma geçti. Valilik etrafındaki polis önlemleri sıklaştırılırken, polisler valilik önünde her şüpheli durumu titizlikle takip ediyorlar. Valiliğe girişlerde tüm vatandaşlar aramadan geçirilirken, yeni alınan x-ray cihazı ile de gelen vatandaşların çanta ve paketleri görüntülendikten sonra girişlere izin veriliyor.
 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET