• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ SONRASI YOĞUN ÖNLEM

Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem! 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından Samsun Valiliği’nde güvenlik önlemleri de artırıldı. Valilik girişine yeni alınan x-ray cihazı ile vatandaşların çanta ve paketleri tek tek aranarak alınıyor

27 Temmuz 2016 Çarşamba 11:19
Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası yoğun önlem

Samsun Valiliği 15 Temuz darbe girişimi sonrasında adeta kırmızı alarma geçti. Valilik etrafındaki polis önlemleri sıklaştırılırken, polisler valilik önünde her şüpheli durumu titizlikle takip ediyorlar. Valiliğe girişlerde tüm vatandaşlar aramadan geçirilirken, yeni alınan x-ray cihazı ile de gelen vatandaşların çanta ve paketleri görüntülendikten sonra girişlere izin veriliyor.
 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI