• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE TIR VE KAMYONLU PROTESTO

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto. Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:34
Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto

Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.


Samsun'da tır ve kamyonlarla sokağa çıkan Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti. Samsun'da askeri darbe girişimin protesto eden TIR ve kamyonlar kornalar çalarak şehir turu attı. Araçlarını türk Bayrakları ile süsleyen Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin protestosuna vatandaşlarda alkışlarla destek verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET