• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE TIR VE KAMYONLU PROTESTO

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto. Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:34
Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto

Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.


Samsun'da tır ve kamyonlarla sokağa çıkan Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti. Samsun'da askeri darbe girişimin protesto eden TIR ve kamyonlar kornalar çalarak şehir turu attı. Araçlarını türk Bayrakları ile süsleyen Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin protestosuna vatandaşlarda alkışlarla destek verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Milli Seferberlik çağrısının yanında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın da "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" anlayışını çalışmalarında uyguladıklarını söyledi.

YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi

YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi. YEDAŞ hayata geçirdiği Enerji Tasarrufu konulu eğitim seminerleri kapsamında bin öğrenciye enerji tasarrufunu anlatarak Enerji Takımı kitapları dağıttı.

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı. Samsun’da Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu öğrencileri sınıf kapılarını Türk bayrakları ve 15 Temmuz kahramanları ile süsledi.

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET