• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE TIR VE KAMYONLU PROTESTO

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto. Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:34
Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto

Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.


Samsun'da tır ve kamyonlarla sokağa çıkan Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti. Samsun'da askeri darbe girişimin protesto eden TIR ve kamyonlar kornalar çalarak şehir turu attı. Araçlarını türk Bayrakları ile süsleyen Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin protestosuna vatandaşlarda alkışlarla destek verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET