• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE TIR VE KAMYONLU PROTESTO

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto. Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:34
Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimine TIR ve kamyonlu protesto

Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi araç sürücüleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti.


Samsun'da tır ve kamyonlarla sokağa çıkan Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri 15 Temmuz askeri darbe girişimini protesto etti. Samsun'da askeri darbe girişimin protesto eden TIR ve kamyonlar kornalar çalarak şehir turu attı. Araçlarını türk Bayrakları ile süsleyen Samsun Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin protestosuna vatandaşlarda alkışlarla destek verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI