• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 2'İNCİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

Samsun'da 2'inci Milli Emlak Müdürlüğü kuruldu! Samsun'da mevcut Milli Emlak Müdürlüğü Kızılırmak Milli Emlak Müdürlüğü, 2'inci Milli Emlak Müdürlüğü Yeşilırmak Milli Emlak Müdürlüğü adı altında hizmet verecek.

01 Ağustos 2016 Pazartesi 11:59
Samsun'da 2'inci Milli Emlak Müdürlüğü kuruldu

Kızılırmak Milli EMlak Müdürlüğü'nün görev alanı İlkadım, Atakum, 19 Mayıs, Bafra, Alaçam, Yakakent, Vezirköprü;

 

Yeşilırmak Milli Emlak Müdürlüğü'nün görev alanı Canik, Tekkeköy Merkez ilçeleri ile Asarcık, Ayvacık, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Terme ilçeleridir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne bu yıl başlayan 90 öğrenci için ’Beyaz Önlük Takdim Töreni’ düzenlendi.

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı Samsun'da estetik merkezinde tanışarak birbirlerine aşık olan Murat Köse ile Günay Yılmaz, estetik tıp merkezinde nişan yaptı.

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı Samsun'un Ayvacık ilçesinde hayata geçirilen “Bir Şehit Olur Bin Diriliriz” projesi kapsamında Yozgat’tan gelen şehit yakınları ve gaziler Ayvacık’ta ağırlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi Tekkeköy Belediyesi, Kutlukent mevkisine çok amaçlı spor kompleksini kazandırmak için temel kazı çalışmalarına başladı.

KÖŞE YAZARLARI