• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 2015 YILININ EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI KİM ANKETİ

Samsun'da 2015 yılının en başarılı ilçe belediyesi başkanı kim anketi. Samsun 2015 en başarılı ilçe belediyesi başkanı anketi. Samsun 2015 en başarılı ilçe belediye başkanını belirlemek için ankete katılın.

09 Aralık 2015 Çarşamba 22:10
Samsun'da 2015 yılının en başarılı ilçe belediyesi başkanı kim anketi

Samsun'da 2015 yılının en başarılı ilçe belediyesi başkanı kim. Samsun 2015 en başarılı ilçe belediyesi başkanı anketi.  Samsun 2015 en başarılı ilçe belediye başkanını belirlemek için ankete katılın.


Samsun'da 2015 yılının en başarılı ilçe belediyesi başkanı sizce kim. Samsun 2015 yılının en başarılı ilçe belediye başkanını belirlemek için ankete katılın.

 

Samsun'da en başarılı ilçe belediye başkanı kim olacak. Samsun'da 2015 yılında en başarılı bulduğunuz ilçe belediyesi başkanını anketimize katılarak vereceğiniz oylarla belirleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI