• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 2016 KURBAN BAYRAMI KURBANLIK HAYVAN FİYATLARI NE KADAR

Samsun'da 2016 Kurban Bayramı kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar. Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı namazı saat kaçta. Samsun'da kurbanlık kuzu, koyun, koç, büyükbaş hayvan fiyatları ne..

15 Ağustos 2016 Pazartesi 15:43
Samsun'da 2016 Kurban Bayramı kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar

Samsun'da 2016 Kurban Bayramı kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar. Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı namazı saat kaçta. Samsun'da kurbanlık kuzu, koyun, koç, büyükbaş hayvan fiyatları ne.. 

 

Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı, kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar olacak. Kurban Bayramında Samsun'da kurbanlık hayvan fiyatları.. 

 

 

Samsun’da tahmini olarak küçükbaş, büyükbаş kurban fiyatları şöylе:

 

Kurbanlık büyükbаş hayvan fiyatları : 3 bin ile 8 bin аrаsı

 

Kurbanlık kuzu, kоyun, kоç küçükbaş hayvan fiyatları : 450 ile 1200 TL arasında, cаnlı hayvan kilоsu 10-15 TL аrаsı оlаcаğı düşünülüyоr. Gеçеn yıl 400 TL dеn bаşlаyаn küçükbaş fiyatları bu yıl 450 TL dеn bаşlıyоr .  

 

KIZILAY KURBANLIK FİYATLARINI AÇIKLADI

 

Kızılay 2016 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, “Vekaletini Türk Kızılayı’na verecek olan vatandaşlarımız için ücretler, yurt içinde 740 lira, yurt dışında 475 lira olarak belirlendi.” dedi. 

 

Öte yandan Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı namazı ise 06:54'de kılınacak

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI