• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 2016 KURBAN BAYRAMI KURBANLIK HAYVAN FİYATLARI NE KADAR

Samsun'da 2016 Kurban Bayramı kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar. Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı namazı saat kaçta. Samsun'da kurbanlık kuzu, koyun, koç, büyükbaş hayvan fiyatları ne..

15 Ağustos 2016 Pazartesi 15:43
Samsun'da 2016 Kurban Bayramı kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar

Samsun'da 2016 Kurban Bayramı kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar. Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı namazı saat kaçta. Samsun'da kurbanlık kuzu, koyun, koç, büyükbaş hayvan fiyatları ne.. 

 

Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı, kurbanlık hayvan fiyatları ne kadar olacak. Kurban Bayramında Samsun'da kurbanlık hayvan fiyatları.. 

 

 

Samsun’da tahmini olarak küçükbaş, büyükbаş kurban fiyatları şöylе:

 

Kurbanlık büyükbаş hayvan fiyatları : 3 bin ile 8 bin аrаsı

 

Kurbanlık kuzu, kоyun, kоç küçükbaş hayvan fiyatları : 450 ile 1200 TL arasında, cаnlı hayvan kilоsu 10-15 TL аrаsı оlаcаğı düşünülüyоr. Gеçеn yıl 400 TL dеn bаşlаyаn küçükbaş fiyatları bu yıl 450 TL dеn bаşlıyоr .  

 

KIZILAY KURBANLIK FİYATLARINI AÇIKLADI

 

Kızılay 2016 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, “Vekaletini Türk Kızılayı’na verecek olan vatandaşlarımız için ücretler, yurt içinde 740 lira, yurt dışında 475 lira olarak belirlendi.” dedi. 

 

Öte yandan Samsun'da 12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı namazı ise 06:54'de kılınacak

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

Turkcell Salla Kazan Emocanları ile 5 hafta boyunca milyonlarca hediye dağıttı

Turkcell Salla Kazan Emocanları ile 5 hafta boyunca milyonlarca hediye dağıttı Turkcell Salla Kazan Emocanları ile 5 hafta boyunca milyonlarca hediye dağıttı. Turkcell 5 hafta süren Salla Kazan kampanyası boyunca müşterilerine toplamda 30 milyon GB ve 13 milyar dakika armağan etti.

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy tarihini gün yüzüne çıkaracak bilimsel anlamda en kapsamlı ilk ve tek tarih kitabının yazım işlemlerinin sonuna gelindiğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET