• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 4 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, Atakum, Kavak ve Vezirköprü ilçesi ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 18:15
Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak


Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:


(06-07).08.2016 tarihlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında Samsun ili Çarşamba ilçesi yol genişlemesi nedeniyle direk deplasesi çalışmalarından dolayı Samsun ili Çarşamba ilçesi istasyon caddesinin bir bölümüne,

(06-07-08-09).08.2016 tarihinde 09:00-18:00 saatleri arasında Samsun ili Çarşamba ilçesinde yapılacak olan tesis çalışmasından dolayı Irmaksırtı Mahallesine,

06.08.2016 tarihinde 09:00-11:00 saatleri arasında Samsun ili Atakum ilçesi 28/10 bölgesinde, emniyet mesafesi için alpek montaj çalışması yapılacağından dolayı, 3206 Sokak, 3205 Sokak, 3204 Sokak, İstanbul Caddesi ( Kısmi ), Vatan Caddesi ( Kısmi ) ve  Samsun Caddesine,

06.08.2016 tarihinde 12:00 – 13:00  saatleri arasında Samsun ili Kavak ilçesi  Tepecik KÖK1 , Tepecik KÖK2  kabinlerinde periyodik bakım yapılacağından dolayı Dereköy, Muratbeyli, Duman, Bayındır, Tepecik, Ahurlu, Kuzalan, Şeyhli, Büyükçukur, Aksu, Üçhanlar, Alaçam, Alaçam Deresi, Başalan, Dağcıoğlu, Belalan, Çiğdem, Saralan, Beybesli, Karadağ, Kapuhayat, Doruk, Toptepe  Mahallelerine ve Avea  İletişim, Dörtler Torba Kireç, Karsan kireç Belalan, Vodafone İletişim, Yemsel Tavuk Çiftliği'ne,

06.08.2016 tarihinde 09:00-16:00 saatleri arasında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Esenyurt Mah.  TR/1 nolu trafoda faz ilavesi  ve direk yeri değişikliği  çalışması yapılacağından dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu kesintiden dolayı Esenyurt  Mahallesinin bir kısmına programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’a hayırlı olsun ziyareti.

Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu yaşlıları ziyaret ediyor

Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu yaşlıları ziyaret ediyor Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu yaşlıları ziyaret ediyor. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu,19 Mayıs Belediye Meclis üyesi Ayten Aksan ile beraber, Yaşlılar Haftası sebebiyle 19 Mayıs ilçesindeki yaşlıları evlerinde ziyaret ediyor.

Samsun Piazza AVM’den Kadınlara Özel Cuma etkinlikleri başlıyor

Samsun Piazza AVM’den Kadınlara Özel Cuma etkinlikleri başlıyor Samsun Piazza AVM’den Kadınlara Özel Cuma etkinlikleri başlıyor. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza’nın Kadınlar Kulübü, 24 Mart – 2 Haziran tarihleri arasında her Cuma günü başka bir etkinlik ile tüm kadınların buluşma noktası olacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET