• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 4 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, Atakum, Kavak ve Vezirköprü ilçesi ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 18:15
Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak


Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:


(06-07).08.2016 tarihlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında Samsun ili Çarşamba ilçesi yol genişlemesi nedeniyle direk deplasesi çalışmalarından dolayı Samsun ili Çarşamba ilçesi istasyon caddesinin bir bölümüne,

(06-07-08-09).08.2016 tarihinde 09:00-18:00 saatleri arasında Samsun ili Çarşamba ilçesinde yapılacak olan tesis çalışmasından dolayı Irmaksırtı Mahallesine,

06.08.2016 tarihinde 09:00-11:00 saatleri arasında Samsun ili Atakum ilçesi 28/10 bölgesinde, emniyet mesafesi için alpek montaj çalışması yapılacağından dolayı, 3206 Sokak, 3205 Sokak, 3204 Sokak, İstanbul Caddesi ( Kısmi ), Vatan Caddesi ( Kısmi ) ve  Samsun Caddesine,

06.08.2016 tarihinde 12:00 – 13:00  saatleri arasında Samsun ili Kavak ilçesi  Tepecik KÖK1 , Tepecik KÖK2  kabinlerinde periyodik bakım yapılacağından dolayı Dereköy, Muratbeyli, Duman, Bayındır, Tepecik, Ahurlu, Kuzalan, Şeyhli, Büyükçukur, Aksu, Üçhanlar, Alaçam, Alaçam Deresi, Başalan, Dağcıoğlu, Belalan, Çiğdem, Saralan, Beybesli, Karadağ, Kapuhayat, Doruk, Toptepe  Mahallelerine ve Avea  İletişim, Dörtler Torba Kireç, Karsan kireç Belalan, Vodafone İletişim, Yemsel Tavuk Çiftliği'ne,

06.08.2016 tarihinde 09:00-16:00 saatleri arasında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Esenyurt Mah.  TR/1 nolu trafoda faz ilavesi  ve direk yeri değişikliği  çalışması yapılacağından dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu kesintiden dolayı Esenyurt  Mahallesinin bir kısmına programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Milli Seferberlik çağrısının yanında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın da "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" anlayışını çalışmalarında uyguladıklarını söyledi.

YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi

YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi. YEDAŞ hayata geçirdiği Enerji Tasarrufu konulu eğitim seminerleri kapsamında bin öğrenciye enerji tasarrufunu anlatarak Enerji Takımı kitapları dağıttı.

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı. Samsun’da Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu öğrencileri sınıf kapılarını Türk bayrakları ve 15 Temmuz kahramanları ile süsledi.

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET