• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 4 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, Atakum, Kavak ve Vezirköprü ilçesi ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 18:15
Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak


Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:


(06-07).08.2016 tarihlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında Samsun ili Çarşamba ilçesi yol genişlemesi nedeniyle direk deplasesi çalışmalarından dolayı Samsun ili Çarşamba ilçesi istasyon caddesinin bir bölümüne,

(06-07-08-09).08.2016 tarihinde 09:00-18:00 saatleri arasında Samsun ili Çarşamba ilçesinde yapılacak olan tesis çalışmasından dolayı Irmaksırtı Mahallesine,

06.08.2016 tarihinde 09:00-11:00 saatleri arasında Samsun ili Atakum ilçesi 28/10 bölgesinde, emniyet mesafesi için alpek montaj çalışması yapılacağından dolayı, 3206 Sokak, 3205 Sokak, 3204 Sokak, İstanbul Caddesi ( Kısmi ), Vatan Caddesi ( Kısmi ) ve  Samsun Caddesine,

06.08.2016 tarihinde 12:00 – 13:00  saatleri arasında Samsun ili Kavak ilçesi  Tepecik KÖK1 , Tepecik KÖK2  kabinlerinde periyodik bakım yapılacağından dolayı Dereköy, Muratbeyli, Duman, Bayındır, Tepecik, Ahurlu, Kuzalan, Şeyhli, Büyükçukur, Aksu, Üçhanlar, Alaçam, Alaçam Deresi, Başalan, Dağcıoğlu, Belalan, Çiğdem, Saralan, Beybesli, Karadağ, Kapuhayat, Doruk, Toptepe  Mahallelerine ve Avea  İletişim, Dörtler Torba Kireç, Karsan kireç Belalan, Vodafone İletişim, Yemsel Tavuk Çiftliği'ne,

06.08.2016 tarihinde 09:00-16:00 saatleri arasında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Esenyurt Mah.  TR/1 nolu trafoda faz ilavesi  ve direk yeri değişikliği  çalışması yapılacağından dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu kesintiden dolayı Esenyurt  Mahallesinin bir kısmına programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

Samsun’daTarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı düzenlendi

Samsun’daTarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı düzenlendi Samsun’daTarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı düzenlendi. Samsun’un Bafra ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve İŞKUR işbirliği ile hayata geçirilen “Tarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı” kapsamında kadın girişimciler için kurs açıldı. 

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı. Samsun'a gelen 2. Abdülhamid Han’ın 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu, Sultanın Dilinden Osmanlı konferansında Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili konuştu.

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi'nin valilik öncülüğünde başlattığı, Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği “Kent İçi Güvenli Ulaşım” projesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da onay gördü. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET