• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 4 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı İlkadım, Atakum, Canik ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

01 Aralık 2016 Perşembe 18:02
Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:


05.12.2016 tarihinde  08:30–15:00 saatleri arasında Samsun ili İlkadım ilçesi Derecik Mahallesi Anadolu Bulvarı adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Derecik Mahallesi adresinin bir kısmına,

06.12.2016 tarihinde  08:30–12:00 saatleri arasında Samsun ili İlkadım ilçesi Bahçelievler Mahallesi Abdülhakhamit Caddesi adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Bahçelievler Mahallesi adresinin bir kısmına,

06.12.2016 tarihinde  13:30–17:00 saatleri arasında Samsun ili Atakum ilçesi Küçükkolpınar  Mahallesi 647.Sokak adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Küçükkolpınar Mahallesi adresinin bir kısmına,

07.12.2016 tarihinde  08:30–14:00 saatleri arasında Samsun ili Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi 146.Sokak adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Gaziosmanpaşa Mahallesi adresinin bir kısmına,

04.12.2016 tarihinde 08:30-09:30 saatleri arasında Samsun İli Bafra İlçesi Şeyhulaş Mahallesinde 3. Şahıs hat başı bağlama çalışması yapılacağından Doğankaya Mahallesine, Örencik Mahallesi Elmacık Mevkiine, Kozağzı Mahallesine, Kuşluğan Mahallesine, Türkköyü Mahallesine, İlyaslı Mahallesine, Terzili Mahallesine, Eynegazi Mahallesine, Ortadurak Mahallesine, Hacıoğlu Mahallesine, Kamberli Mahallesine, İğdir Mahallesine, Yiğitalan Mahallesine, Boğazkaya Mahallesine, Düzköy Mahallesine Yeniköy Mahallesine, Ozan Mahallesine, Çamaltı Mahallesine, Dereler Mahallesine, Yeraltı Mahallesine, Ağcaalan Mahallesine, Asmaçam Mahallesine, Kasnakçımermer Mahallesine, Selemelik Mahallesine, Burunca Mahallesine,  Kolay Mahallesine, Asar Mahallesine, Akalan Mahallesine,  Elalan Mahallesine,  Sarpun Mahallesine,  Şahinkaya Mahallesine,  Karakütük Mahallesine,  İnözü Mahallesine, Kuzalan Mahallesine, Kapıkaya Mahallesine,  Esençay Mahallesine,  Meşelitürkemenler Mahallesine programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET