• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 4 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı İlkadım, Atakum, Canik ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

01 Aralık 2016 Perşembe 18:02
Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:


05.12.2016 tarihinde  08:30–15:00 saatleri arasında Samsun ili İlkadım ilçesi Derecik Mahallesi Anadolu Bulvarı adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Derecik Mahallesi adresinin bir kısmına,

06.12.2016 tarihinde  08:30–12:00 saatleri arasında Samsun ili İlkadım ilçesi Bahçelievler Mahallesi Abdülhakhamit Caddesi adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Bahçelievler Mahallesi adresinin bir kısmına,

06.12.2016 tarihinde  13:30–17:00 saatleri arasında Samsun ili Atakum ilçesi Küçükkolpınar  Mahallesi 647.Sokak adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Küçükkolpınar Mahallesi adresinin bir kısmına,

07.12.2016 tarihinde  08:30–14:00 saatleri arasında Samsun ili Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi 146.Sokak adresinde Deplase Çalışmalarından dolayı Gaziosmanpaşa Mahallesi adresinin bir kısmına,

04.12.2016 tarihinde 08:30-09:30 saatleri arasında Samsun İli Bafra İlçesi Şeyhulaş Mahallesinde 3. Şahıs hat başı bağlama çalışması yapılacağından Doğankaya Mahallesine, Örencik Mahallesi Elmacık Mevkiine, Kozağzı Mahallesine, Kuşluğan Mahallesine, Türkköyü Mahallesine, İlyaslı Mahallesine, Terzili Mahallesine, Eynegazi Mahallesine, Ortadurak Mahallesine, Hacıoğlu Mahallesine, Kamberli Mahallesine, İğdir Mahallesine, Yiğitalan Mahallesine, Boğazkaya Mahallesine, Düzköy Mahallesine Yeniköy Mahallesine, Ozan Mahallesine, Çamaltı Mahallesine, Dereler Mahallesine, Yeraltı Mahallesine, Ağcaalan Mahallesine, Asmaçam Mahallesine, Kasnakçımermer Mahallesine, Selemelik Mahallesine, Burunca Mahallesine,  Kolay Mahallesine, Asar Mahallesine, Akalan Mahallesine,  Elalan Mahallesine,  Sarpun Mahallesine,  Şahinkaya Mahallesine,  Karakütük Mahallesine,  İnözü Mahallesine, Kuzalan Mahallesine, Kapıkaya Mahallesine,  Esençay Mahallesine,  Meşelitürkemenler Mahallesine programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İrfan Yetik: 28 Şubat zihniyeti 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldü

İrfan Yetik: 28 Şubat zihniyeti 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldü İrfan Yetik: 28 Şubat zihniyeti 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldü. Samsun İmam Hatipliler Mezunlar ve Mensuplar Derneği (SAMİMDER) ve ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Samsun Şubesi Başkanı M.İrfan Yetik, bin yıl süreceği iddia edilen 28 Şubat'ın 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldüğünü söyledi.

Samsun TSO hizmet binasının temeli atıldı

Samsun TSO hizmet binasının temeli atıldı Samsun TSO hizmet binasının temeli atıldı. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ile Samsun Ticaret Borsası’nın bir arada olacağı yeni hizmet binasına ilk kazma kesilen kurban ve edilen dualarla birlikte vuruldu.

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET