• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 5 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, Bafra, Vezirköprü, Ayvacık ve Tekkeköy ilçesi ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

24 Ağustos 2016 Çarşamba 18:00
Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:

 

27.08.2016 tarihinde 09:00 ile 18:00 saatleri arasında Samsun İli Çarşamba İlçesinde Alibeyli, Donurlu, Yamanlı, Kuşculu köylerinde tesis çalışmaları nedeni ile Alibeyli, Donurlu, Yamanlı, Kuşculu, Demirarslan,Soğucak, Gülyazı, Ordu Köyu, Muscalı köylerine,

 

29.08.2016 tarihinde 09:00-11:00 saatleri arasında Samsun İli Bafra İlçesi Kelikler Mahallesinde TEAİŞ tarafından ağaç kesim çalışması  yapılacağından Samsun İli Bafra İlçesi Göltepe Mahallesine, Hüseyinbeyli Mahallesine,  Kelikler Mahallesi Bölge trafik çevresine, Alaçam Yolu mevkiine ve Erollar Un Yem'e,

 

27.08.2016 tarihinde 09:00-16:00 saatleri arasında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Yağcı kök Tepeören çıkışı  hat bakımı çalışması yapılacağından dolayı  elektrik kesintisi yapılacaktır.Bu kesintiden dolayı Tepeören, Elaldı, Çamlıca, Elbeyi, Kargucak, Boğa, Mahmatlı, Orta,Sarıyar, Taşlıhöyük, Başfakı, Aydınlı, Elmalı, Yukarıbük, Ortabük, Aşağıbük, Yeniçelik, Bayram, Boğazkoru, Güder, Çalman, Ağcalan, Teberük, Kavakpınar, Paşa, Kapaklı, Yurtdağı, Ayvalı, Başalan,Boruk,Kuşçular,Melikli
Alanbaşı, Kadıçayırı, Kovalı, Büyükkale, Kızılcakoru, Kızılcaören, Meşeli ve Pazarcı mahallelerine elektrik verilemeyecektir.

 

30.08.2016  tarihlerinde 10:00-12:30 saatleri arasında Samsun İli Ayvacık İlçesi   Yenice,kapıkaya,söğütpınar,Gülpınar,şenpınar, ve osmanlı mahalleleri Bölgelerinde OG şebeke periyodik bakımı çalışmasından Yenice,kapıkaya,söğütpınar,Gülpınar,şenpınar, veo smanlı mahalleleri bölgelerine,

 

28.08.2016  tarihlerinde 13:00-14:00 saatleri arasında  Samsun İli Ayvacık İlçesi Koçyurdu mahallesi sahil  Tr3 Trafo,Ayrıcı ve pano  bakımı çalışmasından Koçyurdu mahallesi sahil  Tr3 bölgelerine,

 

28.08.2016  tarihlerinde 11:00-11:20 saatleri arasında Samsun İli Ayvacık İlçesi Ayvacık Döngel kökde periyodik bakımı çalışmasından  Gürçam, Tiryakioğlu, Döngel,Terice, Zaferköy, Yeniköy, Döngelyatak, Kazancılı, Karşıdöngel, Çarşıköy, Gültepe, Başalan, Çamlıkale mahalleleri bölgelerine,

 

29.08.2016 tarihinde 09:00-12:00 saatleri arasında Samsun İli Tekkeköy İlçesi bakım çalışması nedeniyle programlı enerji kesintisi yapılacağından dolayı; Yaylageriş Mahallesi, Yazılar Mahallesi, Zaferköy Mahallesi, Seymenler Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yeşilalan Mahallesine programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET