• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 5 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, Bafra, Vezirköprü, Ayvacık ve Tekkeköy ilçesi ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

24 Ağustos 2016 Çarşamba 18:00
Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacaktır.
 
 
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:

 

27.08.2016 tarihinde 09:00 ile 18:00 saatleri arasında Samsun İli Çarşamba İlçesinde Alibeyli, Donurlu, Yamanlı, Kuşculu köylerinde tesis çalışmaları nedeni ile Alibeyli, Donurlu, Yamanlı, Kuşculu, Demirarslan,Soğucak, Gülyazı, Ordu Köyu, Muscalı köylerine,

 

29.08.2016 tarihinde 09:00-11:00 saatleri arasında Samsun İli Bafra İlçesi Kelikler Mahallesinde TEAİŞ tarafından ağaç kesim çalışması  yapılacağından Samsun İli Bafra İlçesi Göltepe Mahallesine, Hüseyinbeyli Mahallesine,  Kelikler Mahallesi Bölge trafik çevresine, Alaçam Yolu mevkiine ve Erollar Un Yem'e,

 

27.08.2016 tarihinde 09:00-16:00 saatleri arasında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Yağcı kök Tepeören çıkışı  hat bakımı çalışması yapılacağından dolayı  elektrik kesintisi yapılacaktır.Bu kesintiden dolayı Tepeören, Elaldı, Çamlıca, Elbeyi, Kargucak, Boğa, Mahmatlı, Orta,Sarıyar, Taşlıhöyük, Başfakı, Aydınlı, Elmalı, Yukarıbük, Ortabük, Aşağıbük, Yeniçelik, Bayram, Boğazkoru, Güder, Çalman, Ağcalan, Teberük, Kavakpınar, Paşa, Kapaklı, Yurtdağı, Ayvalı, Başalan,Boruk,Kuşçular,Melikli
Alanbaşı, Kadıçayırı, Kovalı, Büyükkale, Kızılcakoru, Kızılcaören, Meşeli ve Pazarcı mahallelerine elektrik verilemeyecektir.

 

30.08.2016  tarihlerinde 10:00-12:30 saatleri arasında Samsun İli Ayvacık İlçesi   Yenice,kapıkaya,söğütpınar,Gülpınar,şenpınar, ve osmanlı mahalleleri Bölgelerinde OG şebeke periyodik bakımı çalışmasından Yenice,kapıkaya,söğütpınar,Gülpınar,şenpınar, veo smanlı mahalleleri bölgelerine,

 

28.08.2016  tarihlerinde 13:00-14:00 saatleri arasında  Samsun İli Ayvacık İlçesi Koçyurdu mahallesi sahil  Tr3 Trafo,Ayrıcı ve pano  bakımı çalışmasından Koçyurdu mahallesi sahil  Tr3 bölgelerine,

 

28.08.2016  tarihlerinde 11:00-11:20 saatleri arasında Samsun İli Ayvacık İlçesi Ayvacık Döngel kökde periyodik bakımı çalışmasından  Gürçam, Tiryakioğlu, Döngel,Terice, Zaferköy, Yeniköy, Döngelyatak, Kazancılı, Karşıdöngel, Çarşıköy, Gültepe, Başalan, Çamlıkale mahalleleri bölgelerine,

 

29.08.2016 tarihinde 09:00-12:00 saatleri arasında Samsun İli Tekkeköy İlçesi bakım çalışması nedeniyle programlı enerji kesintisi yapılacağından dolayı; Yaylageriş Mahallesi, Yazılar Mahallesi, Zaferköy Mahallesi, Seymenler Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yeşilalan Mahallesine programlı olarak elektrik verilemeyecektir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu. Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) geç kaldığı için sınava alınmayan adaylar için yeni bir sınav yapılacak mı. YGS sınavına geç kaldığı için sınava alınmayanlarla ilgili önemli açıklama geldi..

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.   

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir Atakum Belediyesi ile Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulunun birlikte gerçekleştirdiği fidan dikiminde, minik öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde zorlanan öğrencilerin yardımına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı koştu.

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi’nin kahvaltısında konuşan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan “Kısa ömürlü hükümetler yüzünden Türkiye’nin hem zamanı hem de parası heba oldu” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET