• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA AK PARTİ AİLESİ IHLAMUR KAFE'DE SAHUR YAPTI

Samsun'da AK Parti ailesi Ihlamur Kafe'de sahur yaptı. İlkadım Belediyesi tarafından Ihlamur Cafe ve Restaurant’ta düzenlenen sahur programında bürokratlar, sivil toplum örgüt temsilcilerini, mahalle muhtarları biraraya geldi.

19 Haziran 2016 Pazar 15:38
Samsun'da AK Parti ailesi Ihlamur Kafe'de sahur yaptı

Samsun'da AK Parti ailesi Ihlamur Kafe'de sahur yaptı. İlkadım Belediyesi tarafından Ihlamur Cafe ve Restaurant’ta düzenlenen sahur programında bürokratlar,  sivil toplum örgüt temsilcilerini, mahalle muhtarları biraraya geldi.

 

İlkadım Belediyesi tarafından Ihlamur Cafe ve Restaurant’ta düzenlenen sahur programı Samsun bürokratlarını, sivil toplum örgüt temsilcilerini, mahalle muhtarlarını ve AK Parti ailesini bir araya getirdi. 


Sivil toplum örgüt temsilcileri, mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri ve AK Parti teşkilatı mensupları ile birlikte yapılan sahurda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Birlik, beraberlik ve uyum içerisinde şehrimize ve ilçemize hizmet etmek gücümüze güç katıyor.” dedi.

 


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ihlamur Cafe Restaurant’ta düzenlenen sahur programında AK Parti teşkilatı, İlkadım Belediyesi meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, İlkadım muhtarları ve oda başkanları ile bir araya geldi. Düzenlenen sahur programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Keser, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları başkanları, oda başkanları ve teşkilat mensupları katıldı. Sahur programı olmasına rağmen yoğun katılım sağlanan programda Başkan Tok ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan konuklarla yakından ilgilendi.

 TOK: "GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYORUZ"


Düzenlenen iftar, sahur ve cami programlarının gücüne güç kattığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Düzenlediğimiz sahur programımıza yoğun katılım gösteren tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Sahur programımız için misafirlerimize iki gün önceden haber vermiştik. Aradığımız dostlarımız büyüklerimiz, 'Nereden çıktı bu sahur programı. Her gün iftarlardasın. Bir de sahur, yorulmuyor musun?' dediler. Bu akşam buradaki görüntüyü, buradaki birlikteliği gördükçe gururlanıyoruz. Tüm yorgunluklarımız gidiyor. Birlik, beraberlik, kardeşlik bizim gücümüze güç katıyor. Genel Başkan Yardımcımızdan İl Başkanımıza, sivil toplum kuruluşlarımızın başkanından oda başkanlarımıza teşkilat mensuplarımıza bu gece herkes bir arada yan yana. Ayrıca bu akşam bizleri katılımı ile onurlandıran Genel Başkan Yardımcımıza gerçekleştirdiğimiz kongre sonrası tekrar Genel Başkan Yardımcısı seçildiği için tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Bizler için büyük bir şanstır. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ile Bakanlıklarda, Çiğdem Hanım ile partimiz içinde, Meclis’te milletvekillerimiz ile temsil ediliyoruz. Bu birlikteliklerimiz devam ettiği sürece Allah’ın izniyle İlkadım’da istediğimiz özlediğimiz güzel günleri ulaşacağımızın kanaatindeyim. Bu gece bizleri yalnız bırakmayarak yoğun katılım gösteren herkese bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.GÖKSEL: “İŞTE KARDEŞLİK TABLOSU”


Gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleşen sahur programına katılım gösterenlere teşekkür eden ve misafirlere birlik mesajı veren AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise, “Buradaki birlik, beraberlik her şeyi açık açık gösteriyor. Bu güzel gece için kardeşlik duygularımızı pekiştirmek için sahur programına katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” dedi.ÇİĞDEM KARAASLAN: "SAHURUN BEREKETİ BU BİRLİKTELİĞE YANSIDI"


AK Parti mensuplarının sadece Ramazan ayında değil her zaman bir ve beraber olduğunun altını çizen AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok ile görüştüğümüzde bir sahur sofrasında hep birlikte olmak istiyoruz, dediler. Bizler de bu gece sahur programı düzenleyen başkanımızın davetine geldik. Ama gördük ki gecenin bir yarısı evlerinden çıkıp buraya gelenlerin kalpleri birlik için kardeşlik için atıyor. İşte bu tablo sahurun bereketi. Bu gece burada bulunmak bizler için hem çok anlamlı hem çok güzel. Her zaman birlikteyiz ama manevi atmosferin yüksek olduğu bu günlerde birlikte olmak daha çok önem taşıyor. Birliğimizi, kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz bu günlerin ne kadar önemli olduğunu hep birlikte bir kez daha onayladık. Her gün farklı bir ilçemizdeyiz farklı sofradayız. Büyüklerimizle, kardeşlerimizle, yavrularımızla birlikteyiz. Biz halkımızla hep yan yanayız, birlikteyiz. Bu sebepten ötürü AK Parti’nin bir üyesi olmaktan dolayı onur ve gurur duyuyorum. Çünkü AK Parti mensupları şuan Türkiye’nin her noktasında sahur ve iftar sofralarında halkı ile birlikte. Bizler seçim öncesi seçim sonrası her zaman bir aradayız, birbirimize vakit ayırıyoruz, birbirimizi dinliyoruz. Çözüm bekleyen sorunları, istişare içerisinde olarak çözüme kavuşturuyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET