• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ATIYLA UÇURUMA YUVARLANAN MUSTAFA YILDIZ ÖLDÜ

Samsun'da Atıyla uçuruma yuvarlanan Mustafa Yıldız öldü! Samsun'un Vezirköprü ilçesinde meydana gelen olayda atıyla uçuruma yuvarlanan 77 yaşındaki Mustafa Yıldız öldü

12 Ağustos 2016 Cuma 16:44
Samsun'da Atıyla uçuruma yuvarlanan Mustafa Yıldız öldü

Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı Başalan Yukarı mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre saat 10.00 sularında atına binerek araziye giden Mustafa Yıldız (77), bir süre sonra köye dönmeyince vatandaşlar arama başlattı. Gece saatlerine kadar süren arama çalışmaları sonrasında Mustafa Yıldız atı ile birlikte kayalıkların dibinde yaralı halde bulundu. 112 Acil ambulansı ile Vezirköprü Devlet Hastanesine kaldırılan Mustafa Yıldız, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Yıldız’ın cenazesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne otopsi yapılmak üzere gönderildi.

 

Mustafa Yıldız’ın evinde tek başına yaşadığı ve gurbette bir oğlu olduğu öğrenildi.

Kaynak: Vezirköprü Özlem

DİĞER HABERLER

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

Turkcell Salla Kazan Emocanları ile 5 hafta boyunca milyonlarca hediye dağıttı

Turkcell Salla Kazan Emocanları ile 5 hafta boyunca milyonlarca hediye dağıttı Turkcell Salla Kazan Emocanları ile 5 hafta boyunca milyonlarca hediye dağıttı. Turkcell 5 hafta süren Salla Kazan kampanyası boyunca müşterilerine toplamda 30 milyon GB ve 13 milyar dakika armağan etti.

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy tarihini gün yüzüne çıkaracak bilimsel anlamda en kapsamlı ilk ve tek tarih kitabının yazım işlemlerinin sonuna gelindiğini açıkladı.

Taze ciğer nasıl anlaşılır: Ciğer alırken nelere dikkat edilmeli

Taze ciğer nasıl anlaşılır: Ciğer alırken nelere dikkat edilmeli Taze ciğer nasıl anlaşılır: Ciğer alırken nelere dikkat edilmeli. Kış aylarında daha fazla tüketilen ciğerin taze olup olmadığını nasıl anlarız.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET