• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ATIYLA UÇURUMA YUVARLANAN MUSTAFA YILDIZ ÖLDÜ

Samsun'da Atıyla uçuruma yuvarlanan Mustafa Yıldız öldü! Samsun'un Vezirköprü ilçesinde meydana gelen olayda atıyla uçuruma yuvarlanan 77 yaşındaki Mustafa Yıldız öldü

12 Ağustos 2016 Cuma 16:44
Samsun'da Atıyla uçuruma yuvarlanan Mustafa Yıldız öldü

Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı Başalan Yukarı mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre saat 10.00 sularında atına binerek araziye giden Mustafa Yıldız (77), bir süre sonra köye dönmeyince vatandaşlar arama başlattı. Gece saatlerine kadar süren arama çalışmaları sonrasında Mustafa Yıldız atı ile birlikte kayalıkların dibinde yaralı halde bulundu. 112 Acil ambulansı ile Vezirköprü Devlet Hastanesine kaldırılan Mustafa Yıldız, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Yıldız’ın cenazesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne otopsi yapılmak üzere gönderildi.

 

Mustafa Yıldız’ın evinde tek başına yaşadığı ve gurbette bir oğlu olduğu öğrenildi.

Kaynak: Vezirköprü Özlem

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI