• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BELEDİYELERİN YETİM ÇOCUKLARA BAYRAMLIK ŞOVU SKANDALA DÖNÜŞTÜ

Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü. Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyelerinin düzenlediği bayramlık elbise kampanyasında yetim çocukların yüzlerini açık vermesi tepki çekti.

01 Temmuz 2016 Cuma 19:09
Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü

Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyeleri'nin yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı elbise kampanyası skandala dönüştü.

 

Yetim çocuklara yapılan yardım haberinde çocukların yüzlerini aleni bir şekilde fotoğraflarla servis eden belediyeler tepki çekti. 

 

Samsun'da İlkadım, Atakum ve Tekkeköy Belediyeleri, mülteci yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle elbise kampanyası başlattı.

 

ATAKUM BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ GÖSTERMEDİ

Atakum Belediyesi yetim ve mülteci 100 çocuğa bayram nedeniyle bayramlık elbise alırken, konuyla ilgili basına servis ettiği haberde ise çocukların yüzlerini göstermedi. Atakum Belediyesi yetim çocuklara yapılan bayramlık elbise yardımı ile ilgili haberde, çocukların yüzleri görünmeyecek şekilde arkadan çekilen fotoğrafları basına servis etti.

 

 

İLKADIM VE TEKKEKÖY ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ AÇIK VERDİ

Samsun'da mülteci yetim çocuklar için yapılan bayramlık kampanyasında İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile Yetim Bayramlık Giydirme kampanyasında ise çocukların yüzlerini aleni bir şekilde gösteren fotoğraflar basına servis edildi. İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile 100 yetim çocuğa bayramlık elbise giydirirken, çocukların yüzlerini gösteren fotoğrafların basına servis edilmesi eleştirilere neden oldu. Yine aynı şekilde Tekkeköy Belediyesi'de 43'ü ilçeden olmak üzere 64 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi. Tekkeköy Belediyesi'de ekonomik durumu iyi olmayan ve mülteci çocuklar için düzenlediği kampanyada çocukların yüzlerini açık vererek bir skandala imza attı. 

 

 

Yetim çocucukların yüzleri Samsun Kent Haber tarafından kapatılmıştır

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Albayrak Medya Grubu Karadeniz Bölge Yöneticisi  Recep Söylemez, vefat eden babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi.

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sona eren Samsun Tanıtım Günleri'nin Samsun'un tanıtımı için önemli olduğunu söyledi.

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı Samsun’un Salıpazarı ilçesine bağlı Yukarı Kestanepınar Mahallesi’nde, İlçe Jandarma Komutanlığı, fındık hırsızlığına karşı vatandaşa uyarılarda bulundu.

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor. Samsun’un Bafra ilçesinde Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü’nde restorasyon çalışmalarına başlandı.

KÖŞE YAZARLARI