• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BELEDİYELERİN YETİM ÇOCUKLARA BAYRAMLIK ŞOVU SKANDALA DÖNÜŞTÜ

Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü. Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyelerinin düzenlediği bayramlık elbise kampanyasında yetim çocukların yüzlerini açık vermesi tepki çekti.

01 Temmuz 2016 Cuma 19:09
Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü

Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyeleri'nin yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı elbise kampanyası skandala dönüştü.

 

Yetim çocuklara yapılan yardım haberinde çocukların yüzlerini aleni bir şekilde fotoğraflarla servis eden belediyeler tepki çekti. 

 

Samsun'da İlkadım, Atakum ve Tekkeköy Belediyeleri, mülteci yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle elbise kampanyası başlattı.

 

ATAKUM BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ GÖSTERMEDİ

Atakum Belediyesi yetim ve mülteci 100 çocuğa bayram nedeniyle bayramlık elbise alırken, konuyla ilgili basına servis ettiği haberde ise çocukların yüzlerini göstermedi. Atakum Belediyesi yetim çocuklara yapılan bayramlık elbise yardımı ile ilgili haberde, çocukların yüzleri görünmeyecek şekilde arkadan çekilen fotoğrafları basına servis etti.

 

 

İLKADIM VE TEKKEKÖY ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ AÇIK VERDİ

Samsun'da mülteci yetim çocuklar için yapılan bayramlık kampanyasında İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile Yetim Bayramlık Giydirme kampanyasında ise çocukların yüzlerini aleni bir şekilde gösteren fotoğraflar basına servis edildi. İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile 100 yetim çocuğa bayramlık elbise giydirirken, çocukların yüzlerini gösteren fotoğrafların basına servis edilmesi eleştirilere neden oldu. Yine aynı şekilde Tekkeköy Belediyesi'de 43'ü ilçeden olmak üzere 64 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi. Tekkeköy Belediyesi'de ekonomik durumu iyi olmayan ve mülteci çocuklar için düzenlediği kampanyada çocukların yüzlerini açık vererek bir skandala imza attı. 

 

 

Yetim çocucukların yüzleri Samsun Kent Haber tarafından kapatılmıştır

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Seni anlıyorum, yanındayım etkinliği düzenlendi

Samsun'da Seni anlıyorum, yanındayım etkinliği düzenlendi Samsun'da Seni anlıyorum, yanındayım etkinliği düzenlendi! Samsun’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Maarif Hareketi Projesi kapsamında Gazipaşa İlkokulu ile Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu işbirliği ile "Seni anlıyorum, yanındayım" etkinliği düzenlendi.

OKA'dan Samulaş'a faaliyet desteği

OKA'dan Samulaş'a faaliyet desteği OKA'dan Samulaş'a faaliyet desteği! Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş. tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) başvurusu yapılan Doğrudan Faaliyet Destek Programı kapsamında “Kamu Kaynaklarının Verimli Kullanılması için Kurumsal Kaynak ve Süreç Yönetimi” başvurusu Ajans tarafından başarılı bulunarak desteklenmesine karar verildi. 

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor! 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlkadım Belediyesi tarafından Samsun'da ilk olan Engelli Araç Şarj İstasyonu açılışı düzenlenirken, 1 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti! Samsun’a gelen Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET