• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BELEDİYELERİN YETİM ÇOCUKLARA BAYRAMLIK ŞOVU SKANDALA DÖNÜŞTÜ

Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü. Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyelerinin düzenlediği bayramlık elbise kampanyasında yetim çocukların yüzlerini açık vermesi tepki çekti.

01 Temmuz 2016 Cuma 19:09
Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü

Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyeleri'nin yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı elbise kampanyası skandala dönüştü.

 

Yetim çocuklara yapılan yardım haberinde çocukların yüzlerini aleni bir şekilde fotoğraflarla servis eden belediyeler tepki çekti. 

 

Samsun'da İlkadım, Atakum ve Tekkeköy Belediyeleri, mülteci yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle elbise kampanyası başlattı.

 

ATAKUM BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ GÖSTERMEDİ

Atakum Belediyesi yetim ve mülteci 100 çocuğa bayram nedeniyle bayramlık elbise alırken, konuyla ilgili basına servis ettiği haberde ise çocukların yüzlerini göstermedi. Atakum Belediyesi yetim çocuklara yapılan bayramlık elbise yardımı ile ilgili haberde, çocukların yüzleri görünmeyecek şekilde arkadan çekilen fotoğrafları basına servis etti.

 

 

İLKADIM VE TEKKEKÖY ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ AÇIK VERDİ

Samsun'da mülteci yetim çocuklar için yapılan bayramlık kampanyasında İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile Yetim Bayramlık Giydirme kampanyasında ise çocukların yüzlerini aleni bir şekilde gösteren fotoğraflar basına servis edildi. İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile 100 yetim çocuğa bayramlık elbise giydirirken, çocukların yüzlerini gösteren fotoğrafların basına servis edilmesi eleştirilere neden oldu. Yine aynı şekilde Tekkeköy Belediyesi'de 43'ü ilçeden olmak üzere 64 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi. Tekkeköy Belediyesi'de ekonomik durumu iyi olmayan ve mülteci çocuklar için düzenlediği kampanyada çocukların yüzlerini açık vererek bir skandala imza attı. 

 

 

Yetim çocucukların yüzleri Samsun Kent Haber tarafından kapatılmıştır

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü?

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den yapılan açıklamada, “Metro Turizm Muavini Hamile Kadını Tekme Tokat Dövdü” haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği (PEDER) Samsun Şubesi'nin yeni başkanı emekli polis memuru Sadık Aydın oldu.

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi. İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Ziraat Mühendisi Fevzi Çalışıcı, hedefinin çıtayı daha yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi. 

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hayatın her alanında çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi öğretmenin, benimsetmenin çabası içindeyiz. Hedefimiz, değerlerini bilen bir gençlik" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET