• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BELEDİYELERİN YETİM ÇOCUKLARA BAYRAMLIK ŞOVU SKANDALA DÖNÜŞTÜ

Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü. Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyelerinin düzenlediği bayramlık elbise kampanyasında yetim çocukların yüzlerini açık vermesi tepki çekti.

01 Temmuz 2016 Cuma 19:09
Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü

Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyeleri'nin yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı elbise kampanyası skandala dönüştü.

 

Yetim çocuklara yapılan yardım haberinde çocukların yüzlerini aleni bir şekilde fotoğraflarla servis eden belediyeler tepki çekti. 

 

Samsun'da İlkadım, Atakum ve Tekkeköy Belediyeleri, mülteci yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle elbise kampanyası başlattı.

 

ATAKUM BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ GÖSTERMEDİ

Atakum Belediyesi yetim ve mülteci 100 çocuğa bayram nedeniyle bayramlık elbise alırken, konuyla ilgili basına servis ettiği haberde ise çocukların yüzlerini göstermedi. Atakum Belediyesi yetim çocuklara yapılan bayramlık elbise yardımı ile ilgili haberde, çocukların yüzleri görünmeyecek şekilde arkadan çekilen fotoğrafları basına servis etti.

 

 

İLKADIM VE TEKKEKÖY ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ AÇIK VERDİ

Samsun'da mülteci yetim çocuklar için yapılan bayramlık kampanyasında İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile Yetim Bayramlık Giydirme kampanyasında ise çocukların yüzlerini aleni bir şekilde gösteren fotoğraflar basına servis edildi. İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile 100 yetim çocuğa bayramlık elbise giydirirken, çocukların yüzlerini gösteren fotoğrafların basına servis edilmesi eleştirilere neden oldu. Yine aynı şekilde Tekkeköy Belediyesi'de 43'ü ilçeden olmak üzere 64 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi. Tekkeköy Belediyesi'de ekonomik durumu iyi olmayan ve mülteci çocuklar için düzenlediği kampanyada çocukların yüzlerini açık vererek bir skandala imza attı. 

 

 

Yetim çocucukların yüzleri Samsun Kent Haber tarafından kapatılmıştır

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti İlkadım Belediyesi ve İlkadım Kent Konseyinin beraber düzenlediği 21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Kışla Yaşar Doğu ilkokulunun öğrencileri ile birlikte Okul çevresine fidan dikti.

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET