• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BELEDİYELERİN YETİM ÇOCUKLARA BAYRAMLIK ŞOVU SKANDALA DÖNÜŞTÜ

Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü. Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyelerinin düzenlediği bayramlık elbise kampanyasında yetim çocukların yüzlerini açık vermesi tepki çekti.

01 Temmuz 2016 Cuma 19:09
Samsun'da belediyelerin yetim çocuklara bayramlık şovu skandala dönüştü

Samsun'da İlkadım ve Tekkeköy Belediyeleri'nin yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı elbise kampanyası skandala dönüştü.

 

Yetim çocuklara yapılan yardım haberinde çocukların yüzlerini aleni bir şekilde fotoğraflarla servis eden belediyeler tepki çekti. 

 

Samsun'da İlkadım, Atakum ve Tekkeköy Belediyeleri, mülteci yetim çocuklar için Ramazan Bayramı nedeniyle elbise kampanyası başlattı.

 

ATAKUM BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ GÖSTERMEDİ

Atakum Belediyesi yetim ve mülteci 100 çocuğa bayram nedeniyle bayramlık elbise alırken, konuyla ilgili basına servis ettiği haberde ise çocukların yüzlerini göstermedi. Atakum Belediyesi yetim çocuklara yapılan bayramlık elbise yardımı ile ilgili haberde, çocukların yüzleri görünmeyecek şekilde arkadan çekilen fotoğrafları basına servis etti.

 

 

İLKADIM VE TEKKEKÖY ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ AÇIK VERDİ

Samsun'da mülteci yetim çocuklar için yapılan bayramlık kampanyasında İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile Yetim Bayramlık Giydirme kampanyasında ise çocukların yüzlerini aleni bir şekilde gösteren fotoğraflar basına servis edildi. İlkadım Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Derneği ile 100 yetim çocuğa bayramlık elbise giydirirken, çocukların yüzlerini gösteren fotoğrafların basına servis edilmesi eleştirilere neden oldu. Yine aynı şekilde Tekkeköy Belediyesi'de 43'ü ilçeden olmak üzere 64 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi. Tekkeköy Belediyesi'de ekonomik durumu iyi olmayan ve mülteci çocuklar için düzenlediği kampanyada çocukların yüzlerini açık vererek bir skandala imza attı. 

 

 

Yetim çocucukların yüzleri Samsun Kent Haber tarafından kapatılmıştır

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET