• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BİR AVUKAT DAHA FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Samsun'da bir avukat daha FETÖ'den tutuklandı! Samsun'da FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınan 15 avukat arasında yer alan avukat Mehmet Salih Ö. tutuklandı

18 Ağustos 2016 Perşembe 11:03
Samsun'da bir avukat daha FETÖ'den tutuklandı

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ/ PDY soruşturması kapsamında geçen hafta gözaltına alınan 15 avukattan biri olan Mehmet Salih Ö. çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 7 avukat arasında yer almıştı.

 

Cumhuriyet Savcısı'nın adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına itiraz ettiği Avukat Mehmet Salih Ö. yeniden yakanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Bayram OK

Kaynak: Haber Gazetesi

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Milli Seferberlik çağrısının yanında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın da "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" anlayışını çalışmalarında uyguladıklarını söyledi.

YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi

YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi YEDAŞ bin öğrenciye enerji tasarrufu semineri verdi. YEDAŞ hayata geçirdiği Enerji Tasarrufu konulu eğitim seminerleri kapsamında bin öğrenciye enerji tasarrufunu anlatarak Enerji Takımı kitapları dağıttı.

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı

Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı Samsun'da Gülsüm Sami Ortaokulu'nun kapıları Türk Bayrağı ile kaplandı. Samsun’da Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu öğrencileri sınıf kapılarını Türk bayrakları ve 15 Temmuz kahramanları ile süsledi.

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET