• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDEN SÜRÜCÜYE KORNA ÇALDIĞI İÇİN CEZA KESİLDİ

Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için araç konvoyuna katılarak korna çalan bir vatandaşa trafik polisleri ceza uyguladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 21:40
Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için konvoya katılarak korna çalan Üzeyir Yıldız isimli sürücüye trafik polisleri ceza kesti.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto için düzenlenen konvoya katılarak korna çalan 55 LF  677 plakalı kapalı kasa kamyon sürücüsü Üzeyir Yıldız'a polisler tarafından trafik cezası yazılması şaşkınlık yarattı. 

 

15 Temmuz darbe girişimine karşı Samsun'da hemen hemen hergün konvoy eşliğinde korna çalınarak tepkiler gösterilirken, Üzeyir Yıldız isimli vatandaşa 'çevreyi rahatsız ettiği' gerekçesi ile ceza uygulanması AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hamza Macit'in de tepkisini çekti. 

 

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Hamza Maçit, darbeyi protesto etmek için yapılan konvoyda korna çaldığı için ceza kesilen vatandaşla ilgili, sosyal medya sayfasından, "Bu araç, vatan hainlerinin darbe girişimine tepki göstermek için katıldığı konvoyda korna çaldığı için ceza yedi! Bu cezayı yazmak için nasıl bir kafa yapısı lazım, sizin takdirinize bırakıyorum. Yetkilileri gereğini yapmaya davet ediyorum. Ayıptır, ayıp! Millet hainlere tepki göstermesin mi? Kime hizmet ediyor bu cezayı kesen?" diyerek tepki gösterdi. 

 

Vatandaşa kesilen Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağında ise şikeyetin fahri trafik müfettişi tarafından yapıldığı belirtildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Yakakent ilçesinde ulaşım sorunu çözülüyor

Samsun'un Yakakent ilçesinde ulaşım sorunu çözülüyor Samsun'un Yakakent ilçesinde ulaşım sorunu çözülüyor! Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım, Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanı Kadir Gürkan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

SAMDEF Yerli Malı Kullanımının İstihdama Etkileri konulu panel düzenleyecek

SAMDEF Yerli Malı Kullanımının İstihdama Etkileri konulu panel düzenleyecek SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, 12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle Yerli Malı Kullanımının İstihdama Etkileri konulu panel düzenleyeceklerini açıkladı.

Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral'dan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti

Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral'dan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral'dan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti! Tokat’a atanan vali yardımcısı Ali Galip Saral, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile vedalaştı.

KYK'lı gençler Mevlana diyarında buluşuyor

KYK'lı gençler Mevlana diyarında buluşuyor KYK'lı gençler Mevlana diyarında buluşuyor! Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün “Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezileri” adıyla geleneksel hale getirdiği geziler Konya ile başlıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET