• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDEN SÜRÜCÜYE KORNA ÇALDIĞI İÇİN CEZA KESİLDİ

Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için araç konvoyuna katılarak korna çalan bir vatandaşa trafik polisleri ceza uyguladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 21:40
Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için konvoya katılarak korna çalan Üzeyir Yıldız isimli sürücüye trafik polisleri ceza kesti.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto için düzenlenen konvoya katılarak korna çalan 55 LF  677 plakalı kapalı kasa kamyon sürücüsü Üzeyir Yıldız'a polisler tarafından trafik cezası yazılması şaşkınlık yarattı. 

 

15 Temmuz darbe girişimine karşı Samsun'da hemen hemen hergün konvoy eşliğinde korna çalınarak tepkiler gösterilirken, Üzeyir Yıldız isimli vatandaşa 'çevreyi rahatsız ettiği' gerekçesi ile ceza uygulanması AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hamza Macit'in de tepkisini çekti. 

 

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Hamza Maçit, darbeyi protesto etmek için yapılan konvoyda korna çaldığı için ceza kesilen vatandaşla ilgili, sosyal medya sayfasından, "Bu araç, vatan hainlerinin darbe girişimine tepki göstermek için katıldığı konvoyda korna çaldığı için ceza yedi! Bu cezayı yazmak için nasıl bir kafa yapısı lazım, sizin takdirinize bırakıyorum. Yetkilileri gereğini yapmaya davet ediyorum. Ayıptır, ayıp! Millet hainlere tepki göstermesin mi? Kime hizmet ediyor bu cezayı kesen?" diyerek tepki gösterdi. 

 

Vatandaşa kesilen Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağında ise şikeyetin fahri trafik müfettişi tarafından yapıldığı belirtildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu tarafından ayın sınıfı projesinde Kadına şiddete hayır konulu toplumsal duyarlılık projesi kapsamında dönem sonunda birinci olan 8 E sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile belediye binasında bir araya gelen Başkan Togar öğrencilere böyle önemli bir toplumsal yaraya dikkat çektikleri için teşekkür etti.

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi. Sanayi Mahallesi'nin kentin imajını kötü etkilediğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'umuzun havaalanından gelirken en kötü yeri Sanayi Mahallesi. İnsanca yaşama şartları o mahallede yok. Biz onların daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini istiyoruz " dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET