• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDEN SÜRÜCÜYE KORNA ÇALDIĞI İÇİN CEZA KESİLDİ

Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için araç konvoyuna katılarak korna çalan bir vatandaşa trafik polisleri ceza uyguladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 21:40
Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için konvoya katılarak korna çalan Üzeyir Yıldız isimli sürücüye trafik polisleri ceza kesti.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto için düzenlenen konvoya katılarak korna çalan 55 LF  677 plakalı kapalı kasa kamyon sürücüsü Üzeyir Yıldız'a polisler tarafından trafik cezası yazılması şaşkınlık yarattı. 

 

15 Temmuz darbe girişimine karşı Samsun'da hemen hemen hergün konvoy eşliğinde korna çalınarak tepkiler gösterilirken, Üzeyir Yıldız isimli vatandaşa 'çevreyi rahatsız ettiği' gerekçesi ile ceza uygulanması AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hamza Macit'in de tepkisini çekti. 

 

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Hamza Maçit, darbeyi protesto etmek için yapılan konvoyda korna çaldığı için ceza kesilen vatandaşla ilgili, sosyal medya sayfasından, "Bu araç, vatan hainlerinin darbe girişimine tepki göstermek için katıldığı konvoyda korna çaldığı için ceza yedi! Bu cezayı yazmak için nasıl bir kafa yapısı lazım, sizin takdirinize bırakıyorum. Yetkilileri gereğini yapmaya davet ediyorum. Ayıptır, ayıp! Millet hainlere tepki göstermesin mi? Kime hizmet ediyor bu cezayı kesen?" diyerek tepki gösterdi. 

 

Vatandaşa kesilen Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağında ise şikeyetin fahri trafik müfettişi tarafından yapıldığı belirtildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI