• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDEN SÜRÜCÜYE KORNA ÇALDIĞI İÇİN CEZA KESİLDİ

Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için araç konvoyuna katılarak korna çalan bir vatandaşa trafik polisleri ceza uyguladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 21:40
Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için konvoya katılarak korna çalan Üzeyir Yıldız isimli sürücüye trafik polisleri ceza kesti.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto için düzenlenen konvoya katılarak korna çalan 55 LF  677 plakalı kapalı kasa kamyon sürücüsü Üzeyir Yıldız'a polisler tarafından trafik cezası yazılması şaşkınlık yarattı. 

 

15 Temmuz darbe girişimine karşı Samsun'da hemen hemen hergün konvoy eşliğinde korna çalınarak tepkiler gösterilirken, Üzeyir Yıldız isimli vatandaşa 'çevreyi rahatsız ettiği' gerekçesi ile ceza uygulanması AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hamza Macit'in de tepkisini çekti. 

 

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Hamza Maçit, darbeyi protesto etmek için yapılan konvoyda korna çaldığı için ceza kesilen vatandaşla ilgili, sosyal medya sayfasından, "Bu araç, vatan hainlerinin darbe girişimine tepki göstermek için katıldığı konvoyda korna çaldığı için ceza yedi! Bu cezayı yazmak için nasıl bir kafa yapısı lazım, sizin takdirinize bırakıyorum. Yetkilileri gereğini yapmaya davet ediyorum. Ayıptır, ayıp! Millet hainlere tepki göstermesin mi? Kime hizmet ediyor bu cezayı kesen?" diyerek tepki gösterdi. 

 

Vatandaşa kesilen Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağında ise şikeyetin fahri trafik müfettişi tarafından yapıldığı belirtildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor. İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  Samsun genelinde Pazar günü yapılacak olan yaklaşık 11 bin kişinin Kur'an- Kerim okuyarak hazırlandığı sınava katılanlara başarılar diledi.  Tok,  organize ettikleri bilgi ve kültür yarışmasının insan hayatına yön verdiğini sonuçlarının çok faydalı olacağını kaydetti.

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet İlkadım ilçesini karış karış gezerek halk oylaması öncesi vatandaşların neden 'evet' demesi gerektiğini anlatan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Köy statüsünden kurtularak mahalle kimliği kazanan yeni mahallelerde referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’a hayırlı olsun ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET