• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DARBE GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDEN SÜRÜCÜYE KORNA ÇALDIĞI İÇİN CEZA KESİLDİ

Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için araç konvoyuna katılarak korna çalan bir vatandaşa trafik polisleri ceza uyguladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 21:40
Samsun'da darbe girişimini protesto eden sürücüye korna çaldığı için ceza kesildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için konvoya katılarak korna çalan Üzeyir Yıldız isimli sürücüye trafik polisleri ceza kesti.

 

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimini protesto için düzenlenen konvoya katılarak korna çalan 55 LF  677 plakalı kapalı kasa kamyon sürücüsü Üzeyir Yıldız'a polisler tarafından trafik cezası yazılması şaşkınlık yarattı. 

 

15 Temmuz darbe girişimine karşı Samsun'da hemen hemen hergün konvoy eşliğinde korna çalınarak tepkiler gösterilirken, Üzeyir Yıldız isimli vatandaşa 'çevreyi rahatsız ettiği' gerekçesi ile ceza uygulanması AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hamza Macit'in de tepkisini çekti. 

 

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Hamza Maçit, darbeyi protesto etmek için yapılan konvoyda korna çaldığı için ceza kesilen vatandaşla ilgili, sosyal medya sayfasından, "Bu araç, vatan hainlerinin darbe girişimine tepki göstermek için katıldığı konvoyda korna çaldığı için ceza yedi! Bu cezayı yazmak için nasıl bir kafa yapısı lazım, sizin takdirinize bırakıyorum. Yetkilileri gereğini yapmaya davet ediyorum. Ayıptır, ayıp! Millet hainlere tepki göstermesin mi? Kime hizmet ediyor bu cezayı kesen?" diyerek tepki gösterdi. 

 

Vatandaşa kesilen Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağında ise şikeyetin fahri trafik müfettişi tarafından yapıldığı belirtildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET