• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ERÇAL GRUP CEO'SU BURHAN ERÇAL'A FETÖ GÖZALTISI

Samsun'da Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal'a FETÖ gözaltısı! Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Erçal Grup- Scania Ceo'su Burhan Erçal, FETÖ operasyonunda gözaltına alındı.

24 Eylül 2016 Cumartesi 11:32
Samsun'da Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal'a FETÖ gözaltısı

Samsun'da düzenlenen FETÖ operasyonunda Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal'da gözaltına alındı. Samsun'da kapatılan Canik Başarı Üniversitesi mütevelli heyetine yönelik düzenlenen FETÖ operasyonunda Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Erçal Plaza-Scania Ceo'su Burhan Erçal'da gözaltına alındı.


Samsun'da işadamı Burhan Erçal ile birlikte kapatılan Başarı Üniversitesi'nin Rektörü Prof.Dr. Yunus Bekdemir, Samsunspor eski yöneticisi Medical Park Doktoru Tarık Kaptan, Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı Mehmet Karabacak ile Avukat Ümit Özata'nın yanı sıra işadamları Ahmet Kesici, Mehmet Nimet İğci, Nurettin Albayrak, Ahmet Ziya Boz, İbrahim Kahraman, Recep Asal, Ali Topçu, Mehmet Ali Özköroğlu, Gökmen Arıman, Kemal Soğancı, Fatih Vuraloğlu, Mahmut Turan, Murat İlyas Ertaç , Mahmut Naim Değerli, Burhan Erçal, Nihat Yılmaz ve Yaşar Şaban Gürsoy'un bulunduğu 21 kişi gözaltına alındı.

 

Öte yandan Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal sevk edildiği Adliye'de mahkeme tarafından serbest bırakılırken, Yunus Bekdemir, Mehmet Karabacak, Ahmet Ziya Boz, Mehmet Nimet İğci,  Ali Topçu, Ersin Yılmaz tutuklandı.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Ercal

hakki
15 Ekim 2016 Cumartesi 15:38

Ercal ailesi goz bayamadan baska bisi deyildir birlaf var cok laf yalansiz cok para haramsiz olmaz diye bu sahislar kendi is yerlerinde 30 40 liraya isci calistirip sigorta yapmadan hakyiyen ve bedelinide bu sekil odeyecek bir ailedir ben devletime sonuna kadar guveniyorum amenna

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Adam gibi adam

Murat Öztürk
25 Eylül 2016 Pazar 17:01

Burhan Erçal Bey çok iyi ve alçak gönüllü bir insandır. O aile içinde bir tanedir. Böyle bir oluşumda olduğuna inanmıyorum bence tamamen düzmece. Umarım en kısa zamanda aklanıp işinin başına döner.Onun gibi güzel iyi niyetli insanların Burhan Bey e ihtiyacı var. Saygılar Murat Öztürk Giresun

2 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'ndan MÜSİAD'a ziyaret

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'ndan MÜSİAD'a ziyaret Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'ndan MÜSİAD'a ziyaret. Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yıldırım Holdingin Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti

Yıldırım Holdingin Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti Yıldırım Holdingin Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holding Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti. Samsunlu işadamları Mehmet Yıldırım, Ali Rıza Yıldırım ve Yüksel Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım 86 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da Çalışma alanı olarak Samsun’u seçen Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 4. Sınıf öğrencileri Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti. 10 farklı konu çerçevesinde Samsun kentini çalışan öğrenciler, planlamalarını Başkan Murzioğlu ile paylaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET