• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ERÇAL GRUP CEO'SU BURHAN ERÇAL'A FETÖ GÖZALTISI

Samsun'da Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal'a FETÖ gözaltısı! Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Erçal Grup- Scania Ceo'su Burhan Erçal, FETÖ operasyonunda gözaltına alındı.

24 Eylül 2016 Cumartesi 11:32
Samsun'da Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal'a FETÖ gözaltısı

Samsun'da düzenlenen FETÖ operasyonunda Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal'da gözaltına alındı. Samsun'da kapatılan Canik Başarı Üniversitesi mütevelli heyetine yönelik düzenlenen FETÖ operasyonunda Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Erçal Plaza-Scania Ceo'su Burhan Erçal'da gözaltına alındı.


Samsun'da işadamı Burhan Erçal ile birlikte kapatılan Başarı Üniversitesi'nin Rektörü Prof.Dr. Yunus Bekdemir, Samsunspor eski yöneticisi Medical Park Doktoru Tarık Kaptan, Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı Mehmet Karabacak ile Avukat Ümit Özata'nın yanı sıra işadamları Ahmet Kesici, Mehmet Nimet İğci, Nurettin Albayrak, Ahmet Ziya Boz, İbrahim Kahraman, Recep Asal, Ali Topçu, Mehmet Ali Özköroğlu, Gökmen Arıman, Kemal Soğancı, Fatih Vuraloğlu, Mahmut Turan, Murat İlyas Ertaç , Mahmut Naim Değerli, Burhan Erçal, Nihat Yılmaz ve Yaşar Şaban Gürsoy'un bulunduğu 21 kişi gözaltına alındı.

 

Öte yandan Erçal Grup Ceo'su Burhan Erçal sevk edildiği Adliye'de mahkeme tarafından serbest bırakılırken, Yunus Bekdemir, Mehmet Karabacak, Ahmet Ziya Boz, Mehmet Nimet İğci,  Ali Topçu, Ersin Yılmaz tutuklandı.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Ercal

hakki
15 Ekim 2016 Cumartesi 15:38

Ercal ailesi goz bayamadan baska bisi deyildir birlaf var cok laf yalansiz cok para haramsiz olmaz diye bu sahislar kendi is yerlerinde 30 40 liraya isci calistirip sigorta yapmadan hakyiyen ve bedelinide bu sekil odeyecek bir ailedir ben devletime sonuna kadar guveniyorum amenna

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Adam gibi adam

Murat Öztürk
25 Eylül 2016 Pazar 17:01

Burhan Erçal Bey çok iyi ve alçak gönüllü bir insandır. O aile içinde bir tanedir. Böyle bir oluşumda olduğuna inanmıyorum bence tamamen düzmece. Umarım en kısa zamanda aklanıp işinin başına döner.Onun gibi güzel iyi niyetli insanların Burhan Bey e ihtiyacı var. Saygılar Murat Öztürk Giresun

2 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

İstanbul'da Samsunlular memleket hasretini İlkadım'da giderdi

İstanbul'da Samsunlular memleket hasretini İlkadım'da giderdi İstanbul'da Samsunlular memleket hasretini İlkadım'da giderdi! İstanbul Maltepe’de düzenlenen Samsunlular buluşmasında İlkadım Belediyesi’nin standı yoğun ziyaretçi aldı.

Samsun Bafra pirincinde çok çeşit sorunu

Samsun Bafra pirincinde çok çeşit sorunu Samsun Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve yönetim kurulu üyeleri birlikte çeltik işletmelerini gezerek çeltikle ilgili sorunları dinledi.

Samsun'da kırmızı etiketli asansörlerde düşüş sağlandı

Samsun'da kırmızı etiketli asansörlerde düşüş sağlandı Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy, bina yöneticilerini asansörlerin yıllık periyodik kontrollerini zamanında yaptırmaları konusunda uyarırken, kırmızı etiketli asansörlerde büyük oranda düşüş sağlandığını söyledi.

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI