• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA EVLENEN ÇİFT DEMOKRASİ NÖBETİ TUTANLARA DESTEK VERDİ

Samsun'da evlenen çift demokrasi nöbeti tutanlara destek verdi. FETÖ'nün darbe girişimi sonrasında Cumhuriyet Meydanı'nda tutulan demokrasi nöbeti tutanlara Samsun'da yeni evlenen İskender ve Çiğdem çifti de Türk bayraklarıyla destek verdi.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 13:07
Samsun'da evlenen çift demokrasi nöbeti tutanlara destek verdi

15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından 3 ay süreyle OHAL ilan edildi. Samsunlu İskender ve Çiğdem çifti ise düğün akşamı Türk bayrakları ile sokaklarda tur atarak Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbeti tuttanlara destek verdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, İlkadım ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı! Suriye'nin Halep kentinde hayatını kaybeden insanlar için Samsun'da gıyabi cenaze namazı kılındı.

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi! Samsun Alaçam Engelliler Derneği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Alaçam Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu. 

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır! İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz yıl başarıyla sonuçlanan karla mücadele çalışmalarına bu yıl da sayısı arttırılan iş makineleri ve ekipleri ile hazır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET