• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA EVLENEN ÇİFT DEMOKRASİ NÖBETİ TUTANLARA DESTEK VERDİ

Samsun'da evlenen çift demokrasi nöbeti tutanlara destek verdi. FETÖ'nün darbe girişimi sonrasında Cumhuriyet Meydanı'nda tutulan demokrasi nöbeti tutanlara Samsun'da yeni evlenen İskender ve Çiğdem çifti de Türk bayraklarıyla destek verdi.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 13:07
Samsun'da evlenen çift demokrasi nöbeti tutanlara destek verdi

15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından 3 ay süreyle OHAL ilan edildi. Samsunlu İskender ve Çiğdem çifti ise düğün akşamı Türk bayrakları ile sokaklarda tur atarak Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbeti tuttanlara destek verdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında 24 evin daha restore edileceği bildirildi.

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında düzenlenen "9. Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğinde Kavak Belediyesi’nin standı fuarın gözdesi haline geldi.

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu İstanbul'da devam eden Samsun Tanıtım Günlerine damgasını vuran Atakum Belediyesi standı, gurbetçi Samsunluların buluşma noktası haline geldi.

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı Samulaş, yoğunluk olan istasyonlarda Samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajlarını hızlandırdı.

KÖŞE YAZARLARI