• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN CEM ŞENOCAK'IN AVUKATLIK BÜROSU KAPATILDI

Samsun'da FETÖ operasyonlarının ardından gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Fevzi Cem Şenocak'ın ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun kapatıldığı belirtildi.

01 Eylül 2016 Perşembe 10:09
Samsun'da FETÖ'den tutuklanan Cem Şenocak'ın  Avukatlık bürosu kapatıldı

Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonlarında Samsun'da bir çok kişi gözaltına alınırken yargıda savunma cephesinde de operasyon yapıldı. Güven Hukuk Tahkim ve Arabuluculuk Derneği adı adltında hizmet veren TAHKİMDER mensubu Fevzi Cem Şenocak da gözaltına alınmıştı. ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. Tutuklanan Şenocak hakkında değişecek iddialar ortaya atılırken Fethullah Gülen'in Şenocak'a vekaletname verdiği öne sürülmüştü. FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan ve tutuklu olarak yargılanması devam eden Fevzi Şenoacak'ın avukatlık bürosunun da kapatıldığı kaydedildi.

 

Ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun geçtiğimiz günlerde kapatıldığı ve büroda çalışan diğer avukatların da başka yerlerde göreve başladıkları belirtildi.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu

Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu. Kanser hastalığından hayatını kaybeden eski Polis Emeklileri Derneği Samsun Şube Başkanı Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu. 

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, kendisini ziyaret eden Samsunspor yönetimi ile görüşerek, Samsunspor’a ek gelir sağlamak amacıyla düzenlenen 51. Yıl Milli Piyango bileti satın aldı.

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı. Samsun’un Bafra ilçesi Dedeli Mahallesi’nde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı. Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR arasında protokol imzalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET