• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN CEM ŞENOCAK'IN AVUKATLIK BÜROSU KAPATILDI

Samsun'da FETÖ operasyonlarının ardından gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Fevzi Cem Şenocak'ın ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun kapatıldığı belirtildi.

01 Eylül 2016 Perşembe 10:09
Samsun'da FETÖ'den tutuklanan Cem Şenocak'ın  Avukatlık bürosu kapatıldı

Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonlarında Samsun'da bir çok kişi gözaltına alınırken yargıda savunma cephesinde de operasyon yapıldı. Güven Hukuk Tahkim ve Arabuluculuk Derneği adı adltında hizmet veren TAHKİMDER mensubu Fevzi Cem Şenocak da gözaltına alınmıştı. ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. Tutuklanan Şenocak hakkında değişecek iddialar ortaya atılırken Fethullah Gülen'in Şenocak'a vekaletname verdiği öne sürülmüştü. FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan ve tutuklu olarak yargılanması devam eden Fevzi Şenoacak'ın avukatlık bürosunun da kapatıldığı kaydedildi.

 

Ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun geçtiğimiz günlerde kapatıldığı ve büroda çalışan diğer avukatların da başka yerlerde göreve başladıkları belirtildi.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET