• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN CEM ŞENOCAK'IN AVUKATLIK BÜROSU KAPATILDI

Samsun'da FETÖ operasyonlarının ardından gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Fevzi Cem Şenocak'ın ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun kapatıldığı belirtildi.

01 Eylül 2016 Perşembe 10:09
Samsun'da FETÖ'den tutuklanan Cem Şenocak'ın  Avukatlık bürosu kapatıldı

Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonlarında Samsun'da bir çok kişi gözaltına alınırken yargıda savunma cephesinde de operasyon yapıldı. Güven Hukuk Tahkim ve Arabuluculuk Derneği adı adltında hizmet veren TAHKİMDER mensubu Fevzi Cem Şenocak da gözaltına alınmıştı. ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. Tutuklanan Şenocak hakkında değişecek iddialar ortaya atılırken Fethullah Gülen'in Şenocak'a vekaletname verdiği öne sürülmüştü. FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan ve tutuklu olarak yargılanması devam eden Fevzi Şenoacak'ın avukatlık bürosunun da kapatıldığı kaydedildi.

 

Ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun geçtiğimiz günlerde kapatıldığı ve büroda çalışan diğer avukatların da başka yerlerde göreve başladıkları belirtildi.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Atakum, Canik, Terme, 19 Mayıs, Bafra ve Alaçam ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti

Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti! Samsun'da 2017 Yılı Hukuk Mahkemeleri Bilirkişi Yemin Töreni düzenlendi. 

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati! İşitme engelli minikler işaret dili ile rehberlik yaptıkları arkadaşlarına, Samsun Kent Müze'sini gezdirdi.

Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu

Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu! Canik Belediyesi, AK Parti İlçe Kadın Kolları ve LoveletOutlet AVM, Dünya Kadın Hakları Günü nedeniyle Canikli bayanları sinemayla buluştu. Kadınlar, 8 Mart'a kadar devam edecek etkinliklerin ilkinde 'İkinci Şans' adlı filmi izledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET