• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN CEM ŞENOCAK'IN AVUKATLIK BÜROSU KAPATILDI

Samsun'da FETÖ operasyonlarının ardından gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Fevzi Cem Şenocak'ın ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun kapatıldığı belirtildi.

01 Eylül 2016 Perşembe 10:09
Samsun'da FETÖ'den tutuklanan Cem Şenocak'ın  Avukatlık bürosu kapatıldı

Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonlarında Samsun'da bir çok kişi gözaltına alınırken yargıda savunma cephesinde de operasyon yapıldı. Güven Hukuk Tahkim ve Arabuluculuk Derneği adı adltında hizmet veren TAHKİMDER mensubu Fevzi Cem Şenocak da gözaltına alınmıştı. ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. Tutuklanan Şenocak hakkında değişecek iddialar ortaya atılırken Fethullah Gülen'in Şenocak'a vekaletname verdiği öne sürülmüştü. FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan ve tutuklu olarak yargılanması devam eden Fevzi Şenoacak'ın avukatlık bürosunun da kapatıldığı kaydedildi.

 

Ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun geçtiğimiz günlerde kapatıldığı ve büroda çalışan diğer avukatların da başka yerlerde göreve başladıkları belirtildi.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler Samsun’da şehit Selman Özay’ın adını taşıyan okulun öğrencileri şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler.

KÖŞE YAZARLARI