• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN CEM ŞENOCAK'IN AVUKATLIK BÜROSU KAPATILDI

Samsun'da FETÖ operasyonlarının ardından gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Fevzi Cem Şenocak'ın ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun kapatıldığı belirtildi.

01 Eylül 2016 Perşembe 10:09
Samsun'da FETÖ'den tutuklanan Cem Şenocak'ın  Avukatlık bürosu kapatıldı

Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ operasyonlarında Samsun'da bir çok kişi gözaltına alınırken yargıda savunma cephesinde de operasyon yapıldı. Güven Hukuk Tahkim ve Arabuluculuk Derneği adı adltında hizmet veren TAHKİMDER mensubu Fevzi Cem Şenocak da gözaltına alınmıştı. ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. Tutuklanan Şenocak hakkında değişecek iddialar ortaya atılırken Fethullah Gülen'in Şenocak'a vekaletname verdiği öne sürülmüştü. FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan ve tutuklu olarak yargılanması devam eden Fevzi Şenoacak'ın avukatlık bürosunun da kapatıldığı kaydedildi.

 

Ortağı olduğu Şenocak Avukatlık bürosunun geçtiğimiz günlerde kapatıldığı ve büroda çalışan diğer avukatların da başka yerlerde göreve başladıkları belirtildi.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET