• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ EN FAZLA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE SIZMIŞ

Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış! Samsun'da darbe soruşturması derinleştikçe yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor. Samsun Valiliği'nin verilerine göre,  Fethullahçı Terör Örgütü en fazla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirmiş.

11 Ağustos 2016 Perşembe 11:59
Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış

Samsun'da Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Samsun'da kamu kurumlarında  toplamda 1326 kişi açığa alındı. Elde edilen verilerse ise en dikkat çeken kurum Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü oldu. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 848 açığa alınırken 10 kişi gözaltına alındı. 4 personel tutuklandı ve 4 kişi için yakalama kararı çıkarıldı. FETÖ, Samsun'da en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirirken, Bu kurumu Samsun İl Emniyet Müdürlüğü takip ediyor.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nde ise 105 kişi açığa alındı, 14 kişi gözaltına alındı, 30 personel tutuklandı, 3 kişi içinde yakalama kararı çıkarıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET