• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ EN FAZLA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE SIZMIŞ

Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış! Samsun'da darbe soruşturması derinleştikçe yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor. Samsun Valiliği'nin verilerine göre,  Fethullahçı Terör Örgütü en fazla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirmiş.

11 Ağustos 2016 Perşembe 11:59
Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış

Samsun'da Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Samsun'da kamu kurumlarında  toplamda 1326 kişi açığa alındı. Elde edilen verilerse ise en dikkat çeken kurum Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü oldu. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 848 açığa alınırken 10 kişi gözaltına alındı. 4 personel tutuklandı ve 4 kişi için yakalama kararı çıkarıldı. FETÖ, Samsun'da en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirirken, Bu kurumu Samsun İl Emniyet Müdürlüğü takip ediyor.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nde ise 105 kişi açığa alındı, 14 kişi gözaltına alındı, 30 personel tutuklandı, 3 kişi içinde yakalama kararı çıkarıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hani şehidi uzman çavuş Adnan Uluışık'ın cenazesi Samsun'da

Hani şehidi uzman çavuş Adnan Uluışık'ın cenazesi Samsun'da Hani şehidi uzman çavuş Adnan Uluışık'ın cenazesi Samsun'da. Diyarbakır’ın Hani ilçesinde ki patlamada şehit olan 23 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Adnan Uluışık, Samsun’da törenle karşılandı.

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e tebrik ziyaretleri devam ediyor

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e tebrik ziyaretleri devam ediyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, OMÜ Vakfı Başkanı Prof. Dr. Halil Kütük Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Samsun Terme'de Soya Yetiştiriciliği Hasat Tarla Günü etkinliği yapıldı

Samsun Terme'de Soya Yetiştiriciliği Hasat Tarla Günü etkinliği yapıldı Samsun'un Terme ilçesinde Çevre Amaçlı Tarım Arazilerinin Korunması Programı (ÇATAK) kapsamında Soya Yetiştiriciliği Hasat Tarla Günü etkinliği yapıldı.

Samsun'da Yozgatlı 40 şehit ailesi ağırlandı

Samsun'da Yozgatlı 40 şehit ailesi ağırlandı Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Ayvacık Kaymakamlığı’nın ortaklaşa hayata geçirdiği "Bir Ölür Bin Doğarız" projesi kapsamında Yozgatlı 40 şehit ailesi Samsun’da ağırlandı.

KÖŞE YAZARLARI