• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ EN FAZLA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE SIZMIŞ

Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış! Samsun'da darbe soruşturması derinleştikçe yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor. Samsun Valiliği'nin verilerine göre,  Fethullahçı Terör Örgütü en fazla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirmiş.

11 Ağustos 2016 Perşembe 11:59
Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış

Samsun'da Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Samsun'da kamu kurumlarında  toplamda 1326 kişi açığa alındı. Elde edilen verilerse ise en dikkat çeken kurum Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü oldu. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 848 açığa alınırken 10 kişi gözaltına alındı. 4 personel tutuklandı ve 4 kişi için yakalama kararı çıkarıldı. FETÖ, Samsun'da en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirirken, Bu kurumu Samsun İl Emniyet Müdürlüğü takip ediyor.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nde ise 105 kişi açığa alındı, 14 kişi gözaltına alındı, 30 personel tutuklandı, 3 kişi içinde yakalama kararı çıkarıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da Çalışma alanı olarak Samsun’u seçen Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 4. Sınıf öğrencileri Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti. 10 farklı konu çerçevesinde Samsun kentini çalışan öğrenciler, planlamalarını Başkan Murzioğlu ile paylaştı.

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET