• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ EN FAZLA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE SIZMIŞ

Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış! Samsun'da darbe soruşturması derinleştikçe yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor. Samsun Valiliği'nin verilerine göre,  Fethullahçı Terör Örgütü en fazla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirmiş.

11 Ağustos 2016 Perşembe 11:59
Samsun'da FETÖ en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sızmış

Samsun'da Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Samsun'da kamu kurumlarında  toplamda 1326 kişi açığa alındı. Elde edilen verilerse ise en dikkat çeken kurum Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü oldu. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 848 açığa alınırken 10 kişi gözaltına alındı. 4 personel tutuklandı ve 4 kişi için yakalama kararı çıkarıldı. FETÖ, Samsun'da en fazla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne adam yerleştirirken, Bu kurumu Samsun İl Emniyet Müdürlüğü takip ediyor.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nde ise 105 kişi açığa alındı, 14 kişi gözaltına alındı, 30 personel tutuklandı, 3 kişi içinde yakalama kararı çıkarıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı

KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı. Ortaöğretim düzeyinde uygulanan Kamu Personel Seçme Sınavı (2016-KPSS Ortaöğretim) sınav sonuçları sorgulama ekranı. KPSS Ortaöğretim 2016 sınav sonuçları, kaç puan hesaplama

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim! Samsun'da yaşlı kadına çarparak ölümüne sebep olan ve kaza yerinden kaçan sürücü Amasya'nın Merzifon ilçesinde yakalandı. 

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi Genel Kurulu toplandı. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki Genel Kurulda yeni  Öğrenci Konseyi başkanı ve yönetimi seçimi yapıldı.

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması! Samsun Tarım İl Müdürü Nail Kırmacı, tarıma dayalı yatırımların desteklenmesine yönelik olan tebliğdeki değişiklikler hakkında açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET