• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OPERASYONLARINI GÖRÜNTÜLEYEN GAZETECİLERİN ZORLU MESAİSİ

Samsun'da gazeteciler FETÖ operasyonlarında gözaltına alınanları görüntülemek için Samsun Emniyet Müdürlüğü binası önünde ki güvenlik bariyerlerinin üzerine çıkmak zorunda kaldı. 

08 Eylül 2016 Perşembe 13:13
Samsun'da FETÖ operasyonlarını görüntüleyen gazetecilerin zorlu mesaisi

Samsun Haber- Samsun'da gazeteciler FETÖ operasyonlarında gözaltına alınanları görüntülemek için Samsun Emniyet Müdürlüğü binası önünde ki güvenlik bariyerlerinin üzerine çıkmak zorunda kaldı. 


Samsun'da görev yapan gazeteciler, FETÖ operasyonlarını anbean takip ediyor. Samsun'da FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında devam eden gözaltı ve tutuklamaları takip eden gazeteciler kah Adliye Sarayında kah Emniyet Müdürlüğü önünde adeta nöbet tutuyor.  

 

 

Samsun kamuoyunun FETÖ operasyonları ile ilgili sağlıklı bilgi alabilmesi için uzun süren ifadelere rağmen saatlerce Emniyet Müdürlüğü yada Adliye Sarayı önünde görüntü almak için bekleyen Samsun'da ki gazeteciler bu görevlerini yaparken zaman zaman da ilginç görüntüler oluşturuyor. 

 

Samsun Emniyet Müdürlüğü önünde gözaltına alınananları görüntülemek için canhıraş mücadele ediyor. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi Samsun’un Çarşamba ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı, düzenlenen törenle kutlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü! Tekkeköy Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü kutlamaları kapsamında ilçenin dört bir yanını Türk bayrakları ile süsledi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde düzenlenen “Etkili İletişim, Beden Dili, Diksiyon ve Nefes Eğitimi” konulu söyleşinin konuğu sunucu, seslendirme sanatçısı, tiyatro yönetmeni Yrd. Doç. Dr. Buğra Genç oldu.

KÖŞE YAZARLARI