• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİ AVNİ DEMİR: AK PARTİ İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ

Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti. Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti

Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

 


Samsun'da uzun yıllardır gazetecilik ve köşe yazarlığı yapan Avni Demir, Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlediği basın toplantısında AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.


Gazeteci Avni Demir, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in FETÖ haberleri yapan bazı gazetecilere yönelik yapılan saldırlar olduğunu ve bu saldırıları kınadığını açıklaması sonrası söz alarak, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.

 

GAZETECİ AVNİ DEMİR: MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ-VİDEO

 

 

Samsun'da gazeteci Avni Demir, yaptığı açıklamada, "Bazı işadamlarınıda tehdit ettiği duyumlarını aldım. Kendisiyle yargı önünde de hesaplaşacağım.  Tehditlerine hiç bir zaman pabuç bırakmamı beklemesin çünkü o benim için çerez bile olamaz.  Buradan açıkca dile getirmek istiyorum. Başka arkadaşlarda varsa tehdit ettiği onlarda mertçe söylesinler. Bu adam panik içerisinde şuan ki il başkanı. O FETO yapılanmasından dolayı, özellikle tutuklanacaklar arasında yer alacağı kuşkusu ile bir saldırganlık sürdürmektedir. AK Partililerle 15 senedir birlikteyiz. Bu zamana kadar ne tehdit aldık ne başka bir şey" dedi. 
 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

!!

SAMSUNLU
21 Ağustos 2016 Pazar 20:23

ÇÜŞŞ ÇÜŞŞ..!! ŞİMDİ DE MAFYA MI KESİLDİNİZ LAN.. BB BAŞKAN VEKİLİ GİBİ KUYRUGUNUZ KAPIYA ŞIKIŞTI DİMİİ..!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı

KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı. Ortaöğretim düzeyinde uygulanan Kamu Personel Seçme Sınavı (2016-KPSS Ortaöğretim) sınav sonuçları sorgulama ekranı. KPSS Ortaöğretim 2016 sınav sonuçları, kaç puan hesaplama

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim! Samsun'da yaşlı kadına çarparak ölümüne sebep olan ve kaza yerinden kaçan sürücü Amasya'nın Merzifon ilçesinde yakalandı. 

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi Genel Kurulu toplandı. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki Genel Kurulda yeni  Öğrenci Konseyi başkanı ve yönetimi seçimi yapıldı.

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması! Samsun Tarım İl Müdürü Nail Kırmacı, tarıma dayalı yatırımların desteklenmesine yönelik olan tebliğdeki değişiklikler hakkında açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET