• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİ AVNİ DEMİR: AK PARTİ İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ

Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti. Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti

Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

 


Samsun'da uzun yıllardır gazetecilik ve köşe yazarlığı yapan Avni Demir, Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlediği basın toplantısında AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.


Gazeteci Avni Demir, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in FETÖ haberleri yapan bazı gazetecilere yönelik yapılan saldırlar olduğunu ve bu saldırıları kınadığını açıklaması sonrası söz alarak, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.

 

GAZETECİ AVNİ DEMİR: MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ-VİDEO

 

 

Samsun'da gazeteci Avni Demir, yaptığı açıklamada, "Bazı işadamlarınıda tehdit ettiği duyumlarını aldım. Kendisiyle yargı önünde de hesaplaşacağım.  Tehditlerine hiç bir zaman pabuç bırakmamı beklemesin çünkü o benim için çerez bile olamaz.  Buradan açıkca dile getirmek istiyorum. Başka arkadaşlarda varsa tehdit ettiği onlarda mertçe söylesinler. Bu adam panik içerisinde şuan ki il başkanı. O FETO yapılanmasından dolayı, özellikle tutuklanacaklar arasında yer alacağı kuşkusu ile bir saldırganlık sürdürmektedir. AK Partililerle 15 senedir birlikteyiz. Bu zamana kadar ne tehdit aldık ne başka bir şey" dedi. 
 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

!!

SAMSUNLU
21 Ağustos 2016 Pazar 20:23

ÇÜŞŞ ÇÜŞŞ..!! ŞİMDİ DE MAFYA MI KESİLDİNİZ LAN.. BB BAŞKAN VEKİLİ GİBİ KUYRUGUNUZ KAPIYA ŞIKIŞTI DİMİİ..!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti. Spectral isimli filmde Recep Tayyip Erdoğan görüntüsü mü var. Spectral filminde duman içerisinden çıkan görüntünün Recep Tayyip Erdoğan olduğu iddia edildi.

Samsun'un Canik ilçesinde yatırım yağmuru

Samsun'un Canik ilçesinde yatırım yağmuru Kırsal bölgelere yatırımlarla topyekün gelişimi amaçlayan Canik Belediyesi, Düvecik'te önceki gün temeli atılan 1.3 milyon liralık iki yatırımın ardından Kozlu'da da bir açılışa imza attı.

Samsun'da yapılan Canik Yerel Ekonomi Platformu örnek gösterildi

Samsun'da yapılan Canik Yerel Ekonomi Platformu örnek gösterildi İstanbul'da düzenlenen 2. Uluslararası Yerel Kalkınma ve Finans Kongresi'ne Canik damgasını vurdu. Samsun Yerel Ekonomi Kalkınma Platformu ve Ekonomi Çalıştayı örnek gösterilen Canik Belediyesi adına kongreye davetli olarak katılan Başkan Yardımcısı Alican Usta'nın, "Şehir ve Ekonomi" konulu sunumu beğeni kazandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET