• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİ AVNİ DEMİR: AK PARTİ İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ

Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti. Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti

Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

 


Samsun'da uzun yıllardır gazetecilik ve köşe yazarlığı yapan Avni Demir, Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlediği basın toplantısında AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.


Gazeteci Avni Demir, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in FETÖ haberleri yapan bazı gazetecilere yönelik yapılan saldırlar olduğunu ve bu saldırıları kınadığını açıklaması sonrası söz alarak, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.

 

GAZETECİ AVNİ DEMİR: MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ-VİDEO

 

 

Samsun'da gazeteci Avni Demir, yaptığı açıklamada, "Bazı işadamlarınıda tehdit ettiği duyumlarını aldım. Kendisiyle yargı önünde de hesaplaşacağım.  Tehditlerine hiç bir zaman pabuç bırakmamı beklemesin çünkü o benim için çerez bile olamaz.  Buradan açıkca dile getirmek istiyorum. Başka arkadaşlarda varsa tehdit ettiği onlarda mertçe söylesinler. Bu adam panik içerisinde şuan ki il başkanı. O FETO yapılanmasından dolayı, özellikle tutuklanacaklar arasında yer alacağı kuşkusu ile bir saldırganlık sürdürmektedir. AK Partililerle 15 senedir birlikteyiz. Bu zamana kadar ne tehdit aldık ne başka bir şey" dedi. 
 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

!!

SAMSUNLU
21 Ağustos 2016 Pazar 20:23

ÇÜŞŞ ÇÜŞŞ..!! ŞİMDİ DE MAFYA MI KESİLDİNİZ LAN.. BB BAŞKAN VEKİLİ GİBİ KUYRUGUNUZ KAPIYA ŞIKIŞTI DİMİİ..!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da Gazeteci Mehmet Gençali’nin babası Ahmet Gençali toprağa verildi

Samsun'da Gazeteci Mehmet Gençali’nin babası Ahmet Gençali toprağa verildi Samsun'da Gazeteci Mehmet Gençali’nin babası Ahmet Gençali toprağa verildi! Gazeteci Mehmet Gençali’nin babası Ahmet Gençali geçirdiği kalp krizi sonucu 83 yaşında vefat etti. Gençali bugün toprağa verildi.

Başkan Yılmaz başarılı dansçıları ödüllendirdi

Başkan Yılmaz başarılı dansçıları ödüllendirdi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bir Kafkasya Masalı Nart Ateşi gösterisindeki performanslarıyla herkesi mest eden Büyükşehir Belediyesi Kafkas Halkoyunları Ekibi’ni başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Samsun'da servis şoförlerine eğitim semineri verildi

Samsun'da servis şoförlerine eğitim semineri verildi Samsun’un Alaçam ilçesinde öğrenci servis şoförlerine eğitim semineri verildi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan hacılara ziyaret

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan hacılara ziyaret Hac vazifesini tamamlayarak memleketlerine dönen Atakumluları ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hacılara Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

KÖŞE YAZARLARI