• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİ AVNİ DEMİR: AK PARTİ İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ

Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti. Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 14:42
Samsun'da gazeteci Avni Demir: AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel beni tehdit etti

Samsun'da gazeteci Avni Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

 


Samsun'da uzun yıllardır gazetecilik ve köşe yazarlığı yapan Avni Demir, Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç'in 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlediği basın toplantısında AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.


Gazeteci Avni Demir, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in FETÖ haberleri yapan bazı gazetecilere yönelik yapılan saldırlar olduğunu ve bu saldırıları kınadığını açıklaması sonrası söz alarak, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in kendisini tehdit ettiğini gündeme getirdi.

 

GAZETECİ AVNİ DEMİR: MUHARREM GÖKSEL BENİ TEHDİT ETTİ-VİDEO

 

 

Samsun'da gazeteci Avni Demir, yaptığı açıklamada, "Bazı işadamlarınıda tehdit ettiği duyumlarını aldım. Kendisiyle yargı önünde de hesaplaşacağım.  Tehditlerine hiç bir zaman pabuç bırakmamı beklemesin çünkü o benim için çerez bile olamaz.  Buradan açıkca dile getirmek istiyorum. Başka arkadaşlarda varsa tehdit ettiği onlarda mertçe söylesinler. Bu adam panik içerisinde şuan ki il başkanı. O FETO yapılanmasından dolayı, özellikle tutuklanacaklar arasında yer alacağı kuşkusu ile bir saldırganlık sürdürmektedir. AK Partililerle 15 senedir birlikteyiz. Bu zamana kadar ne tehdit aldık ne başka bir şey" dedi. 
 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

!!

SAMSUNLU
21 Ağustos 2016 Pazar 20:23

ÇÜŞŞ ÇÜŞŞ..!! ŞİMDİ DE MAFYA MI KESİLDİNİZ LAN.. BB BAŞKAN VEKİLİ GİBİ KUYRUGUNUZ KAPIYA ŞIKIŞTI DİMİİ..!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da güneş açtı vatandaşlar deniz kenarına akın etti

Samsun'da güneş açtı vatandaşlar deniz kenarına akın etti Samsun'da güneş açtı vatandaşlar deniz kenarına akın etti. Samsun'da havanın bugün güneşli geçmesi vatandaşlara kış ayında nefes aldırdı.

Şehit yakınları dikkat! Sevindiren haber geldi

Şehit yakınları dikkat! Sevindiren haber geldi Şehit yakınları dikkat! Sevindiren haber geldi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı(EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, Yükseköğretim Kurulu(YÖK) tarafından alınan 'özel öğrenci statüsü' kararının şehit çocukları ve eşleri bakımından güzel bir haber olduğunu belirtti.

İshak Taşçı, köy okullarındaki çocuklara mont hediye ediyor

İshak Taşçı, köy okullarındaki çocuklara mont hediye ediyor İshak Taşçı, köy okullarındaki çocuklara mont hediye ediyor. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, eski köy yeni mahalle olan mahallelerdeki okullarda miniklere mont dağıtıyor. Başkan Taşçı, “Bir mont ile bir çocuğu ısıtıyoruz. Paylaşarak da yürekleri ısıtıyoruz” dedi.

Samsun'un İlkadım ilçesinde Muhtarlar Derneği kuruldu

Samsun'un İlkadım ilçesinde Muhtarlar Derneği kuruldu Samsun'un İlkadım ilçesinde muhtarlar "İlkadım Muhtarlar Derneği" çatısı altında toplandı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET