• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİNİN ÜSTÜNE İŞ MAKİNESİ SÜRDÜREN MURAT İKİZ BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI

Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı! Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubunu engellemek için üstüne iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

21 Ekim 2016 Cuma 14:45
Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı

Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubu Samet Gürcü'yü engellemek için üstüne belediyenin iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 

18 Mart 2016  tarihinde Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz,  belediye binası önünde görüntü alan kamareman ve muhabiri engellemek için ilginç yollara başvurmuştu.


Gazeteci Samet Gürcü kamaremanı ile birlikte Havza ilçesine gitti. Burada Havza Belediyesi binas ı önünde belediye tarafından yapılan ihalelerle ilgili iddiaları gündeme getiren Semet Gürcü, beklemediği bir engelleme ile karşılaştı. Belediye zabıta görevlileri Samet Gürcü'nün konuşmasını engellemek için ekip araçları ile belediye binasının önüne gelerek siren çalmaya başladı.  

 

Karşılaştığı bu durum karşısında önce şaşıran daha sonra konuşmasını yapmaya çalışan Gürcü, "Çek bunları çek. Şuan da burada çekim yapmamızı engellemeye çalışıyorlar" demişti.

 

GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü görevlerini en iyi şekilde yapma arzusuyla dolu olan gazetecilerin toplumu toplum her kesimin sorunları ile emsal olduklarını söylemesi dikkat çekti.

 

İŞTE O HABER;

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Taflan Çatalçam'da büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Taflan Çatalçam'da 20 milyon TL'lik büyük atıksu arıtma tesisi inşaatına başlayacaklarını açıkladı.

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi Samsun'da Yeşilyurt AVM'de düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi. Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt Alışveriş Merkezinde 2017 Samsun 23. Yaz Deaflympics Oyunları tanıtım günleri kapsamında düzenlenen Yarıyılda Olimpiyat Şenliği sona erdi.

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi.Samsun’un Vezirköprü ilçesinde "Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de" projesi kapsamında Vezirköprü Gençlik Platformu’nun tüzel bir yapıya kavuşması için ilk toplantı yapıldı.

Bakan Kılıç, Samsunlu şehit Ramazan Taşkın’ın cenaze törenine katıldı

Bakan Kılıç, Samsunlu şehit Ramazan Taşkın’ın cenaze törenine katıldı Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye'nin kuzeyindeki El Bab'da meydana gelen saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şehit Ramazan Taşkın’ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET