• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİNİN ÜSTÜNE İŞ MAKİNESİ SÜRDÜREN MURAT İKİZ BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI

Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı! Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubunu engellemek için üstüne iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

21 Ekim 2016 Cuma 14:45
Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı

Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubu Samet Gürcü'yü engellemek için üstüne belediyenin iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 

18 Mart 2016  tarihinde Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz,  belediye binası önünde görüntü alan kamareman ve muhabiri engellemek için ilginç yollara başvurmuştu.


Gazeteci Samet Gürcü kamaremanı ile birlikte Havza ilçesine gitti. Burada Havza Belediyesi binas ı önünde belediye tarafından yapılan ihalelerle ilgili iddiaları gündeme getiren Semet Gürcü, beklemediği bir engelleme ile karşılaştı. Belediye zabıta görevlileri Samet Gürcü'nün konuşmasını engellemek için ekip araçları ile belediye binasının önüne gelerek siren çalmaya başladı.  

 

Karşılaştığı bu durum karşısında önce şaşıran daha sonra konuşmasını yapmaya çalışan Gürcü, "Çek bunları çek. Şuan da burada çekim yapmamızı engellemeye çalışıyorlar" demişti.

 

GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü görevlerini en iyi şekilde yapma arzusuyla dolu olan gazetecilerin toplumu toplum her kesimin sorunları ile emsal olduklarını söylemesi dikkat çekti.

 

İŞTE O HABER;

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

MMO Samsun Şubesi Öğrenci Üye Yerel Kurultayı düzenledi

MMO Samsun Şubesi Öğrenci Üye Yerel Kurultayı düzenledi Öğrenci Üyelerin taleplerini ve Oda-Öğrenci Üye örgütlenmesinin sorunlarının ele alındığı “Öğrenci Üye Yerel Kurultayı”  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET