• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİNİN ÜSTÜNE İŞ MAKİNESİ SÜRDÜREN MURAT İKİZ BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI

Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı! Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubunu engellemek için üstüne iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

21 Ekim 2016 Cuma 14:45
Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı

Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubu Samet Gürcü'yü engellemek için üstüne belediyenin iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 

18 Mart 2016  tarihinde Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz,  belediye binası önünde görüntü alan kamareman ve muhabiri engellemek için ilginç yollara başvurmuştu.


Gazeteci Samet Gürcü kamaremanı ile birlikte Havza ilçesine gitti. Burada Havza Belediyesi binas ı önünde belediye tarafından yapılan ihalelerle ilgili iddiaları gündeme getiren Semet Gürcü, beklemediği bir engelleme ile karşılaştı. Belediye zabıta görevlileri Samet Gürcü'nün konuşmasını engellemek için ekip araçları ile belediye binasının önüne gelerek siren çalmaya başladı.  

 

Karşılaştığı bu durum karşısında önce şaşıran daha sonra konuşmasını yapmaya çalışan Gürcü, "Çek bunları çek. Şuan da burada çekim yapmamızı engellemeye çalışıyorlar" demişti.

 

GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü görevlerini en iyi şekilde yapma arzusuyla dolu olan gazetecilerin toplumu toplum her kesimin sorunları ile emsal olduklarını söylemesi dikkat çekti.

 

İŞTE O HABER;

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı

KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı KPSS Ortaöğretim 20 Kasım 2016 sınav sonuçları bugün açıklandı. Ortaöğretim düzeyinde uygulanan Kamu Personel Seçme Sınavı (2016-KPSS Ortaöğretim) sınav sonuçları sorgulama ekranı. KPSS Ortaöğretim 2016 sınav sonuçları, kaç puan hesaplama

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye personeline hizmet içi eğitim! Samsun'da yaşlı kadına çarparak ölümüne sebep olan ve kaza yerinden kaçan sürücü Amasya'nın Merzifon ilçesinde yakalandı. 

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı

Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı Samsun OMÜ Öğrenci Konseyi Genel Kurulu yapıldı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi Genel Kurulu toplandı. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki Genel Kurulda yeni  Öğrenci Konseyi başkanı ve yönetimi seçimi yapıldı.

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması

Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması Samsun'da Tarımsal destekleme tebliğinde yeni değişiklikler açıklaması! Samsun Tarım İl Müdürü Nail Kırmacı, tarıma dayalı yatırımların desteklenmesine yönelik olan tebliğdeki değişiklikler hakkında açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET