• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GAZETECİNİN ÜSTÜNE İŞ MAKİNESİ SÜRDÜREN MURAT İKİZ BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI

Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı! Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubunu engellemek için üstüne iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

21 Ekim 2016 Cuma 14:45
Samsun'da gazetecinin üstüne iş makinesi sürdüren Murat İkiz Basın Gününü kutladı

Samsun'da belediye binası önünde görüntü alan basın mensubu Samet Gürcü'yü engellemek için üstüne belediyenin iş makinesi sürdüren Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 

18 Mart 2016  tarihinde Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz,  belediye binası önünde görüntü alan kamareman ve muhabiri engellemek için ilginç yollara başvurmuştu.


Gazeteci Samet Gürcü kamaremanı ile birlikte Havza ilçesine gitti. Burada Havza Belediyesi binas ı önünde belediye tarafından yapılan ihalelerle ilgili iddiaları gündeme getiren Semet Gürcü, beklemediği bir engelleme ile karşılaştı. Belediye zabıta görevlileri Samet Gürcü'nün konuşmasını engellemek için ekip araçları ile belediye binasının önüne gelerek siren çalmaya başladı.  

 

Karşılaştığı bu durum karşısında önce şaşıran daha sonra konuşmasını yapmaya çalışan Gürcü, "Çek bunları çek. Şuan da burada çekim yapmamızı engellemeye çalışıyorlar" demişti.

 

GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü görevlerini en iyi şekilde yapma arzusuyla dolu olan gazetecilerin toplumu toplum her kesimin sorunları ile emsal olduklarını söylemesi dikkat çekti.

 

İŞTE O HABER;

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da Çalışma alanı olarak Samsun’u seçen Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 4. Sınıf öğrencileri Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti. 10 farklı konu çerçevesinde Samsun kentini çalışan öğrenciler, planlamalarını Başkan Murzioğlu ile paylaştı.

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET