• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖZ BEBEKLERİNDE TÜRK BAYRAĞI YANSIYAN BEBEK İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 00:52
Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı. 

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimine karşı halk Demokrasi Nöbeti tutmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbecilere karşı meydanlara çıkılması talimatının ardından Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti 3'üncü gününde de coşkulu bir şekilde devam ediyor.

 

Samsun'da gece devam eden Demokrasi Nöbeti sırasında babası ile birlikte Cumhuriyet Meydanına gelen Çınar isimli bir bebek ise mas mavi gözleri ile alanda bulunanların ilgi odağı oldu. Çınar isimli bebek mas mavi gözleri nedeniyle kuçaktan kucağa gezerken, Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekran ilgisini çekti. Tam bu sırada ise Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekrandan yansıyan ışıklar Çınar bebeğin yüzüne vurdu. İşte bu esnada Çınar bebeğin masmavi gözlerinde Türk Bayrağı da yansıdı. O anlar ise objektiflere işte böyle yansıdı.

 

 


Öte yandan Çınar bebeğin gözlerine vuran Türk Bayrağı haberimizle ilgili Bafra ilçesinden şair-yazar Oktay Zerrin bir şiir yazarak Haber Merkezimize ulaştırdı. İşte o şiir 


GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN

TÜRKİYE KOKAN BİR TOPRAKTIR VATAN
KOKUSU GELİR HER ADIM ATIŞTA
GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN
GURUR VERİR ONA HER BİR BAKIŞTA

YÜKSELEN ÇINAR O GÖZ-BEBEĞİNDE
AY-YILDIZ OLUR GÜLÜMSEDİĞİNDE
VURUR ŞAVKI ŞAFAK GÜZELLİĞİNDE
SEVGİ IRMAĞIDIR HER BİR AKIŞTA

İFADESİ VURMUŞ BAKIN YÜZÜNE
DİKKATLİCE BAKIN İKİ GÖZÜNE
BÖYLESİ AZ GELİR DÜNYA YÜZÜNE
AY- YILDIZLI GÖZLER YİNE YAKIŞTA...
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Teşekkür

Oktay ZERRİN
18 Temmuz 2016 Pazartesi 12:19

Gazetenizdeki haber için yazdığımşiireyer vermenize çok teşekkürler,sağolun..selam ve saygımla...Oktay ZERRİN- Bafra haber Muhabiri

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET