• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖZ BEBEKLERİNDE TÜRK BAYRAĞI YANSIYAN BEBEK İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 00:52
Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı. 

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimine karşı halk Demokrasi Nöbeti tutmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbecilere karşı meydanlara çıkılması talimatının ardından Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti 3'üncü gününde de coşkulu bir şekilde devam ediyor.

 

Samsun'da gece devam eden Demokrasi Nöbeti sırasında babası ile birlikte Cumhuriyet Meydanına gelen Çınar isimli bir bebek ise mas mavi gözleri ile alanda bulunanların ilgi odağı oldu. Çınar isimli bebek mas mavi gözleri nedeniyle kuçaktan kucağa gezerken, Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekran ilgisini çekti. Tam bu sırada ise Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekrandan yansıyan ışıklar Çınar bebeğin yüzüne vurdu. İşte bu esnada Çınar bebeğin masmavi gözlerinde Türk Bayrağı da yansıdı. O anlar ise objektiflere işte böyle yansıdı.

 

 


Öte yandan Çınar bebeğin gözlerine vuran Türk Bayrağı haberimizle ilgili Bafra ilçesinden şair-yazar Oktay Zerrin bir şiir yazarak Haber Merkezimize ulaştırdı. İşte o şiir 


GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN

TÜRKİYE KOKAN BİR TOPRAKTIR VATAN
KOKUSU GELİR HER ADIM ATIŞTA
GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN
GURUR VERİR ONA HER BİR BAKIŞTA

YÜKSELEN ÇINAR O GÖZ-BEBEĞİNDE
AY-YILDIZ OLUR GÜLÜMSEDİĞİNDE
VURUR ŞAVKI ŞAFAK GÜZELLİĞİNDE
SEVGİ IRMAĞIDIR HER BİR AKIŞTA

İFADESİ VURMUŞ BAKIN YÜZÜNE
DİKKATLİCE BAKIN İKİ GÖZÜNE
BÖYLESİ AZ GELİR DÜNYA YÜZÜNE
AY- YILDIZLI GÖZLER YİNE YAKIŞTA...
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Teşekkür

Oktay ZERRİN
18 Temmuz 2016 Pazartesi 12:19

Gazetenizdeki haber için yazdığımşiireyer vermenize çok teşekkürler,sağolun..selam ve saygımla...Oktay ZERRİN- Bafra haber Muhabiri

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET