• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖZ BEBEKLERİNDE TÜRK BAYRAĞI YANSIYAN BEBEK İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 00:52
Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı. 

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimine karşı halk Demokrasi Nöbeti tutmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbecilere karşı meydanlara çıkılması talimatının ardından Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti 3'üncü gününde de coşkulu bir şekilde devam ediyor.

 

Samsun'da gece devam eden Demokrasi Nöbeti sırasında babası ile birlikte Cumhuriyet Meydanına gelen Çınar isimli bir bebek ise mas mavi gözleri ile alanda bulunanların ilgi odağı oldu. Çınar isimli bebek mas mavi gözleri nedeniyle kuçaktan kucağa gezerken, Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekran ilgisini çekti. Tam bu sırada ise Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekrandan yansıyan ışıklar Çınar bebeğin yüzüne vurdu. İşte bu esnada Çınar bebeğin masmavi gözlerinde Türk Bayrağı da yansıdı. O anlar ise objektiflere işte böyle yansıdı.

 

 


Öte yandan Çınar bebeğin gözlerine vuran Türk Bayrağı haberimizle ilgili Bafra ilçesinden şair-yazar Oktay Zerrin bir şiir yazarak Haber Merkezimize ulaştırdı. İşte o şiir 


GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN

TÜRKİYE KOKAN BİR TOPRAKTIR VATAN
KOKUSU GELİR HER ADIM ATIŞTA
GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN
GURUR VERİR ONA HER BİR BAKIŞTA

YÜKSELEN ÇINAR O GÖZ-BEBEĞİNDE
AY-YILDIZ OLUR GÜLÜMSEDİĞİNDE
VURUR ŞAVKI ŞAFAK GÜZELLİĞİNDE
SEVGİ IRMAĞIDIR HER BİR AKIŞTA

İFADESİ VURMUŞ BAKIN YÜZÜNE
DİKKATLİCE BAKIN İKİ GÖZÜNE
BÖYLESİ AZ GELİR DÜNYA YÜZÜNE
AY- YILDIZLI GÖZLER YİNE YAKIŞTA...
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Teşekkür

Oktay ZERRİN
18 Temmuz 2016 Pazartesi 12:19

Gazetenizdeki haber için yazdığımşiireyer vermenize çok teşekkürler,sağolun..selam ve saygımla...Oktay ZERRİN- Bafra haber Muhabiri

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde kar yağışı devam ediyor

Samsun'un Bafra ilçesinde kar yağışı devam ediyor Samsun'un Bafra ilçesinde kar yağışı devam ediyor! Samsun'un Bafra ilçesinde öğle saatlerinden sonra yoğun kar yağışı başladı.

Kosova Cumhuriyeti Kamu Düzeni Bakanı Mahir Yağcılar'dan Erdoğan Tok'a Kongre Teşekkürü

Kosova Cumhuriyeti Kamu Düzeni Bakanı Mahir Yağcılar'dan Erdoğan Tok'a Kongre Teşekkürü Kosova Cumhuriyeti Kamu Düzeni Bakanı Mahir Yağcılar ve beraberindeki heyet, 10'uncu Uluslar arası Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Kongresi'ne katkı ve desteklerinden ötürü İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Samsun İlkadım'da ATV ana haber  spikeri Cem Öğretir, seminer verdi

Samsun İlkadım'da ATV ana haber  spikeri Cem Öğretir, seminer verdi Samsun İlkadım'da ATV ana haber  spikeri Cem Öğreti, seminer verdi! İlkadım Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen İletişim Zirvesinde ünlü anchorman(enkırmen) ATV ana haber  spikeri Cem Öğretir,  kişisel gelişim ve iletilim semineri verdi.

Karadeniz Otelleri Samsunda seçim için buluştu

Karadeniz Otelleri Samsunda seçim için buluştu Karadeniz bölgesinde 18 il faaliyet gösteren Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD üyeleri Genel Kurul için Samsunda toplandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET