• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖZ BEBEKLERİNDE TÜRK BAYRAĞI YANSIYAN BEBEK İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 00:52
Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu

Samsun'da göz bebeklerinde Türk Bayrağı yansıyan bebek ilgi odağı oldu. Samsun Cumhuriyet Meydanına Demokrasi Nöbeti sırasında göz bebeklerine Türk Bayrağı yansıyan Çınar isimli bebek objektiflere böyle takıldı. 

 

Samsun Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimine karşı halk Demokrasi Nöbeti tutmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbecilere karşı meydanlara çıkılması talimatının ardından Samsun Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti 3'üncü gününde de coşkulu bir şekilde devam ediyor.

 

Samsun'da gece devam eden Demokrasi Nöbeti sırasında babası ile birlikte Cumhuriyet Meydanına gelen Çınar isimli bir bebek ise mas mavi gözleri ile alanda bulunanların ilgi odağı oldu. Çınar isimli bebek mas mavi gözleri nedeniyle kuçaktan kucağa gezerken, Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekran ilgisini çekti. Tam bu sırada ise Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekrandan yansıyan ışıklar Çınar bebeğin yüzüne vurdu. İşte bu esnada Çınar bebeğin masmavi gözlerinde Türk Bayrağı da yansıdı. O anlar ise objektiflere işte böyle yansıdı.

 

 


Öte yandan Çınar bebeğin gözlerine vuran Türk Bayrağı haberimizle ilgili Bafra ilçesinden şair-yazar Oktay Zerrin bir şiir yazarak Haber Merkezimize ulaştırdı. İşte o şiir 


GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN

TÜRKİYE KOKAN BİR TOPRAKTIR VATAN
KOKUSU GELİR HER ADIM ATIŞTA
GÖZLERİNDE DOĞAN BAYRAKTIR VATAN
GURUR VERİR ONA HER BİR BAKIŞTA

YÜKSELEN ÇINAR O GÖZ-BEBEĞİNDE
AY-YILDIZ OLUR GÜLÜMSEDİĞİNDE
VURUR ŞAVKI ŞAFAK GÜZELLİĞİNDE
SEVGİ IRMAĞIDIR HER BİR AKIŞTA

İFADESİ VURMUŞ BAKIN YÜZÜNE
DİKKATLİCE BAKIN İKİ GÖZÜNE
BÖYLESİ AZ GELİR DÜNYA YÜZÜNE
AY- YILDIZLI GÖZLER YİNE YAKIŞTA...
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Teşekkür

Oktay ZERRİN
18 Temmuz 2016 Pazartesi 12:19

Gazetenizdeki haber için yazdığımşiireyer vermenize çok teşekkürler,sağolun..selam ve saygımla...Oktay ZERRİN- Bafra haber Muhabiri

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da sürücülere eğitim semineri

Samsun'da sürücülere eğitim semineri Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim-öğretim yılı okul servis araçları sürücüleri eğitimi semineri verildi.

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne bu yıl başlayan 90 öğrenci için ’Beyaz Önlük Takdim Töreni’ düzenlendi.

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı Samsun'da estetik merkezinde tanışarak birbirlerine aşık olan Murat Köse ile Günay Yılmaz, estetik tıp merkezinde nişan yaptı.

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı Samsun'un Ayvacık ilçesinde hayata geçirilen “Bir Şehit Olur Bin Diriliriz” projesi kapsamında Yozgat’tan gelen şehit yakınları ve gaziler Ayvacık’ta ağırlandı.

KÖŞE YAZARLARI