• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÜNLÜK KİRALANAN EVLER FUHUŞ YUVASI

Samsun'da günlük kiralanan evler fuhuş yuvası! Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Mevlüt Oral, günlük kiralık dairelerin fuhuş ve terör eylemlerinde kullanılabildiğini ifade ederek, 'Ev sahipleri günlük kiralık daire için iyi düşünmelidir. Herhangi bir durumda kendileri de yanar' dedi

26 Ekim 2016 Çarşamba 10:55
Samsun'da günlük kiralanan evler fuhuş yuvası

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan raporda, günlük kiralık evlerin fuhuş ve suç örgütlerince yaygın olarak kullanıldığının ortaya çıkması sonrası Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Mevlüt Oral, evlerini bu şekilde kullanan ya da kullanmayı amaçlayanlara uyarıda bulundu.

 

SAMSUN'DA DA SIKINTI VAR
Kiralık daire sıkıntısının tüm ülkede olduğu gibi Samsun'da da olduğunu ifade eden Oral, "Ben sıkıntıları zaman zaman dile getiriyorum. Bundan birkaç gün önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'da havaalanında yaşanan patlama ile ilgili olarak, teröristin 3 günlüğüne ev kiraladığını, orada her türlü hazırlığını yaparak terör eylemi gerçekleştirdiğini ifade etti. Yine Ankara'da bu tür bir şekilde eyleme hazırlanan bir terörist etkisiz hale getirildi. Tabi buralarda fuhuş yapıldığı gibi söylentiler de ortaya çıkıyor. Bu nedenlerle artık kiralık evlerin üzerine ciddi bir şekilde gidiliyor. Günlük kiralık ev hizmeti verecek insanlar çok iyi düşünmelidir. Çünkü bu evlerde herhangi bir terör eylemi hazırlığı yapan insanlar kendi başlarına da sıkıntı alabilirler. O kişilerin yanında kendileri de yanar. Bu tür günlük kiralık daire uygulaması resmi olarak da yapılmıyor. İnsanlarımız daha duyarlı olmalıdır. Sırf para kazanmak uğruna kendilerini tehlikeye atmamalıdır" diye konuştu.

 

Ayrıca Başkan Oral, günlük kiralık evleri kullanan tek bir meslektaşı olmadığını, bunu yapan varsa dahi kendisine bildirildiği durumda gerekeni yapacağını ifade etti.

 

 

Barış BUDANOĞLU

Kaynak: Haber Gazetesi

DİĞER HABERLER

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, İlkadım ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı! Suriye'nin Halep kentinde hayatını kaybeden insanlar için Samsun'da gıyabi cenaze namazı kılındı.

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi! Samsun Alaçam Engelliler Derneği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Alaçam Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu. 

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır! İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz yıl başarıyla sonuçlanan karla mücadele çalışmalarına bu yıl da sayısı arttırılan iş makineleri ve ekipleri ile hazır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET