• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HELVANIN İÇİNDEN SOMUN ÇIKTI

Samsun'da helvanın içinden somun çıktı. Samsun'da bir helva markasına ait gıdanın içerisinde iddiaya göre somun çıktı. 

27 Nisan 2017 Perşembe 23:42
Samsun'da helvanın içinden somun  çıktı

Samsun'da bir helva markasına ait olduğu iddia edilen gıdanın içerisinden somun çıktı. Samsun'da bir vatandaş, kızının kahvaltıda yediği helvanın içerisinden somun çıktığını açıkladı.

 

Samsun'da T.G. isimli bir vatandaş kızının kahvaltıda yediği helvanın içerisinden somun çıktığını açıklayarak fotoğraf yayınladı.  

 

T.G, Samsun'da üretim yapan bir helva markasına ait ürünün içerisinde somun çıktığını ve bu durum karşısında şoke olduklarını söyledi. 


Bir markaya ait ürünün içerisinde somun çıktığını belirten T.G, bu durumu şikayet edeceğini açıkladı .

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI