• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İFTAR SONRASI SARHOŞ YOLA YATTI

Samsun'da iftar sonrası sarhoş yola yattı. Samsun'un Bafra ilçesinde alkollü şahıs iftar sonrası sokakta bayılarak yere yattı.

16 Haziran 2016 Perşembe 11:13
Samsun'da iftar sonrası sarhoş yola yattı

Samsun'un Bafra ilçesi Çilhane Mahallesi ulubey Sokak'ta saat 21.00 sularında meydana gelen olayda bir şahsın yola yattığı görüldü. Yerde yatan şahsı önce çevreden gelen vatandaşlar yardım etmeye çalıştı. Yerde yatan ve alkolden önünü göremeyen Kudret K’ye (66) vatandaşlar yardımcı olamadı bunun üzerine, Olay yerine gelen 112 Acil ekipleri yerde yatan adamın tedavisini yapmak üzere Bafra Devlet Hastanesine götürdü.
 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI