• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İFTAR SONRASI SARHOŞ YOLA YATTI

Samsun'da iftar sonrası sarhoş yola yattı. Samsun'un Bafra ilçesinde alkollü şahıs iftar sonrası sokakta bayılarak yere yattı.

16 Haziran 2016 Perşembe 11:13
Samsun'da iftar sonrası sarhoş yola yattı

Samsun'un Bafra ilçesi Çilhane Mahallesi ulubey Sokak'ta saat 21.00 sularında meydana gelen olayda bir şahsın yola yattığı görüldü. Yerde yatan şahsı önce çevreden gelen vatandaşlar yardım etmeye çalıştı. Yerde yatan ve alkolden önünü göremeyen Kudret K’ye (66) vatandaşlar yardımcı olamadı bunun üzerine, Olay yerine gelen 112 Acil ekipleri yerde yatan adamın tedavisini yapmak üzere Bafra Devlet Hastanesine götürdü.
 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET