• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İLTİHAPLI ETLER PİYASA MI SÜRÜLÜYOR, ŞOK İDDİA!

Samsun'da iltihaplı etler piyasa mı sürülüyor, şok iddia! Samsun'da iltihaplı etlerin piyasaya sürülerek satıldığı ve insan sağlığı ile oynandığı iddia edildi.

07 Mayıs 2017 Pazar 17:33
Samsun'da iltihaplı etler piyasa mı sürülüyor, şok iddia!

Samsun'da iltihaplı etlerin piyasaya sürülerek insan sağlığı ile oynandığı öne sürüldü. Samsun'da bir et firmasının deposundan çekilen görüntülerde iltihaplı etlere ait fotoğraflar sosyal medyada yayınlandı.

 

İddiaya göre Samsun'da bir et firmasının iltihaplı etleri piyasaya sürdüğü ve hastalıklı olduğu iddia edilen etlerin de piyasaya sürülerek satışının yapıldığı gündeme geldi. 


Samsun'da gündeme gelen iddia üzerine sosyal medyada yayınlanan görüntülerde yer alan iltihaplı etlerin hangi firma tarafından kesildiği ise merak konusu oldu. 

 

İşte Samsun'da kesildiği ileri sürülen iltihaplı etlere ait o görüntüler..

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI